Son kullanım

ben far haric hepsini suresi dolunca atiyorum cok alerjik bi cildim var cunku. far da zaten tekli aliyorum yine de bitmiyor. bir sey olmaz herhalde diye suruyorum🙈

onun disinda gunes kremlerini mevsim gecislerinde yenilerim, kisin ve yazin aynisini kullanmiyorum. diger makyaj malzemelerini de hep kucuk boy alirim, genelde biter ama bitmese de ozellikle ten urunlerini tarihi gecince atiyorum bence zararli.

Ben altlarına tarih atıyorum ambalajını açtığım ürünlerin. Sonra da skt geçtiyse bir kere bile sürsem atarım. Genelde 30 rujum 20 kalemim falan olmadığı için sorun olmuyor. Klasik ama iş gören 5 parça malzemeyle işimi görürüm.

Kiko 100 tl mi?:KK57:Kikonun numarası uygun fiyatta, kalitesi fena olmayan ürünler üretmesi yani yani Flormar tipi bir marka. Rujlar da 4-5 euro bandında yanılmıyorsam indirimde 1-2 eruoya düşer 120tl vermeyin asla etmez:KK57:
bizler avrupada market ürünü en alt segment olan ürünlere ne paralar bayılıyoruz bir bilsen :KK45: loreal i bile zor alır olduk o derecede arttı fiyatlar

Yüz için kullandığım güneş kremi maksimum 3 ayda bitiyor. Markete de gitsem dışarı çıkacaksam sürüyorum çünkü. Ambalajı da minnak. Vücut için kullandıklarım 2. Yazı geçirip bitmediyse ki iki yaz gördükleri de çok nadirdir o zaman atıyorum. Güneş kremi 12 ayda bitmiyorsa kullanmıyorsunuz demektir.
Çocuk için alıyoruz her yaz. Bahsettiğim oydu. Ben kendime kullanmıyorum günlük.

Aklıma şey geldi.
Bir arkadaşımın bebeği alerjikti, ona uygun gerçekten çok çok pahalı bir güneş kremi almıştı. 12 ayda bitirmek için de bir tatilini ağustosta yapıp sonra yazınkini haziranda yapmıştı.
Hususi bunun için uğramasına çok gülmüştük. :KK70:
Kesin bizim aldığımızdandır. Mustela :KK70:

9 sene önce Tekin Acar'dan Dior marka aldığım far paleti,allık ve rujlarim hala taş gibi duruyor. Onun yani sıra rimel ve body milk de almıştım. Rimel zaten çabuk bitti. Body milk de çok kullanamadim ama bir süre sonra baktığımda kullanım süresi 12 ay yazdığı için attım sürmedim cildime. The balm shelter 1 seneyi geçti atmadım kullanıyorum,the balm ruj belki iki sene oldu hala aynı koku doku.. Süresi dolmuş deyip hemen atmıyorum ben bozulunca belli olur diye düşünüyorum.

Kiko 100 tl mi?:KK57:Kikonun numarası uygun fiyatta, kalitesi fena olmayan ürünler üretmesi yani yani Flormar tipi bir marka. Rujlar da 4-5 euro bandında yanılmıyorsam indirimde 1-2 eruoya düşer 120tl vermeyin asla etmez:KK57:
Miss bişi daha yazayım. Bugün malum sitede kampanya ile 404ten 202ye düşen the ordinary serumu kardeşim bana 6 euroya aldı😪😪😪

Miss bişi daha yazayım. Bugün malum sitede kampanya ile 404ten 202ye düşen the ordinary serumu kardeşim bana 6 euroya aldı😪😪😪
yazma yazma kötü oluyorumm.ben de pandemi öncesi ayakkabı çanta saat ürünlerini yurtdışından getirtiyordum.koton fiyatına orda markalar.boynerde kozmetikleri sadece izliyorum alamıyorummmm artıkkk.ordinary nin ürünleri güzeldir güle güle kullan.edit:senin kardeşin demek benim kardeşim demektir :KK45: :KK53:

Kesin bizim aldığımızdandır. Mustela :KK70:
Ajjaaj bebeğime mustela alıyorum.
Şampuanının son kullanma tarihi bitmek üzere
Hem şampuan hem vücut jeli
Yenisi 190 lira olmuş
2 haftadır deli gibi eşimle duşta onu kullanıyoruz çünkü daha yarısı duruyor. Ama stk doldu diye bebeğime kullanmıyorum
Param boşa gitmesinn diye bebek gibi kokuyorum 2 haftadır :F

yazma yazma kötü oluyorumm.ben de pandemi öncesi ayakkabı çanta saat ürünlerini yurtdışından getirtiyordum.koton fiyatına orda markalar.boynerde kozmetikleri sadece izliyorum alamıyorummmm artıkkk.ordinary nin ürünleri güzeldir güle güle kullan.edit:senin kardeşin demek benim kardeşim demektir :KK45: :KK53:
Hepimiizzz kardeşiiiiiz
MissCherryBlossom MissCherryBlossom naber kardeşim😄😛

400tl mi😦 Ordinary çoğu ürünü 5-10euro bandında satılıyor, bu markanın numarası da uygun fiyatlı ve fena olmayan kalitede olması

9 sene önce Tekin Acar'dan Dior marka aldığım far paleti,allık ve rujlarim hala taş gibi duruyor. Onun yani sıra rimel ve body milk de almıştım. Rimel zaten çabuk bitti. Body milk de çok kullanamadim ama bir süre sonra baktığımda kullanım süresi 12 ay yazdığı için attım sürmedim cildime. The balm shelter 1 seneyi geçti atmadım kullanıyorum,the balm ruj belki iki sene oldu hala aynı koku doku.. Süresi dolmuş deyip hemen atmıyorum ben bozulunca belli olur diye düşünüyorum.

Benim Dior far var bir tane çok severim rengi şahane pastel yeşil, 5 yıldan sonra su koyvermeye başladı. Bu da bebeğim çok seviyorum artık bu renk üretilmiyor o yüzden azar azar sürüyorum, bu dibi 1 yıl daha kullanırım😐😂 nasıl:

Eklentiler

• IMG_20220216_202153.jpg
    IMG_20220216_202153.jpg
    78,3 KB · Görüntüleme: 43
Bir dahaki sefer Ankara mı İstanbul mu yoksam yaz tatili mi belli olunca yazın 2şer parça hediye alırım❣️
hediyeye gerek yok anacığımm biz euroları hazırlarız.yeterki normal fiyatlara alalım oradaki gibi. :KK45: :KK53: parfüm fiyatlarını bir görsen burada.sıkmaya kıyamazsınnn

hediyeye gerek yok anacığımm biz euroları hazırlarız.yeterki normal fiyatlara alalım oradaki gibi. :KK45: :KK53: parfüm fiyatlarını bir görsen burada.sıkmaya kıyamazsınnn

Ne kıyamicam kız bir günde 1 şişeyi üstüme dökerim Bülent Ersoy ablamız gibi😝😝😝

30euroya indirimden her parfümü alıyorum TL kafayı yemiş bir şişe parfüm 1000tl civar mı ne😶 saçmalık bu kadarı

Ne kıyamicam kız bir günde 1 şişeyi üstüme dökerim Bülent Ersoy ablamız gibi😝😝😝

30euroya indirimden her parfümü alıyorum TL kafayı yemiş bir şişe parfüm 1000tl civar mı ne😶 saçmalık bu kadarı
adidas ultraboost alayım dedim ayak sağlığı için amanınn 2300 tl dedi mağazada ben şokkkk.36 takside olur mu diyecektim neredeyse dalgasına.sonra sıfır ama eski sezon ultrayı 650 ye aldım dolap uygulamasından.ayakkabısın sen uleynnn altın değil kendine gellll diyeceğim tekrar görürsem mağazada kendilerini :KK45: :KK53:

X