Son kullanım

Benim Dior far var bir tane çok severim rengi şahane pastel yeşil, 5 yıldan sonra su koyvermeye başladı. Bu da bebeğim çok seviyorum artık bu renk üretilmiyor o yüzden azar azar sürüyorum, bu dibi 1 yıl daha kullanırım😐😂 nasıl:
Benim 3 renk far,eyeliner,göz bazı bir arada palet hala ilk gün ki gibi 🤩 hele simli altın sarısı tekli farı var efsane ama düğünlerde ancak kullanabiliyorum. Rujumun birisi seninkinin de dibinde kaldı hala atmadım kıyamam kii 🙄
Diğerini arada açıp kokluyorum rengi pek benlik değil nadir sürüyorum o daha var. Şimdi kızı uyuttum yarın resmini atayım bende bebeklerimin ❤
Bu arada rujun rengi çok güzel

400tl mi😦 Ordinary çoğu ürünü 5-10euro bandında satılıyor, bu markanın numarası da uygun fiyatlı ve fena olmayan kalitede olması

Ya bu markaları influencer kardeşler çok kaliteli diye kakalıyo bize
Ne demek 5 euro :KK70:

Ya bu markaları influencer kardeşler çok kaliteli diye kakalıyo bize
Ne demek 5 euro :KK70:

Hiçbir alakası yok, Ordinary uygun fiyatlı ama temel bileşikleri sunmasıyla övünen bir marka😶 daha lüks markalar kadar formül işleriyle uğraşmıyorlar, dümdüz A vitamini c vitamini neyse artık şişeye koyup satıyorlar.. Influancer tayfa belki tanımıyordur bu markayı

Benim 3 renk far,eyeliner,göz bazı bir arada palet hala ilk gün ki gibi 🤩 hele simli altın sarısı tekli farı var efsane ama düğünlerde ancak kullanabiliyorum. Rujumun birisi seninkinin de dibinde kaldı hala atmadım kıyamam kii 🙄
Diğerini arada açıp kokluyorum rengi pek benlik değil nadir sürüyorum o daha var. Şimdi kızı uyuttum yarın resmini atayım bende bebeklerimin ❤
Bu arada rujun rengi çok güzel

Atma kız dibini gör😁😁😁
365 Rose Songe, Bihter rujlarından biriymiş bu arada😂 Bu rengi artık üretiyorlar neden bilmiyorum yani pastel ve parlak çok güzel bir pembe. Yeni bir 365 numara çıkarmışlar renk benziyor ama aynı değil bu kadar iyi değil😐

Hiçbir alakası yok, Ordinary uygun fiyatlı ama temel bileşikleri sunmasıyla övünen bir marka😶 daha lüks markalar kadar formül işleriyle uğraşmıyorlar, dümdüz A vitamini c vitamini neyse artık şişeye koyup satıyorlar.. Influancer tayfa belki tanımıyordur bu markayı
o ordinaryleri yurtdisinda 5-6 eurodan toplayip turkiyeye getirip instagramda yuzlerce liraya satiyorlar 😂 ben her gelisimde butun arkadaslarima getiriyorum neredeyse. guzel marka ama taa instagramdan siparis verecek kadar degil sanki.

MissCherryBlossom MissCherryBlossom
20220218_114643.jpg
20220218_114554.jpg
20220218_114554.jpg
20220218_114428.jpg

Atmaya kiyamadiklarim bunlar 😬

X