Sonunda 27 oldum)))

Sorun yok nilu. Bundan sonrasi ve kendin icin hayata biraz daha pozitif bak olur mu. Yeni yasin sana ve hayatina guzellik, iyilik, bolca mutluluk, saglik ve huzur getirsin insallah.
Çok teşekkür ederim canım benim

Aaaaa nilu sen misinnn?

Doğum günün kutlu olsun kız bir yaş daha yaşlısın artık eltinden tüh ya

Muhakkak biri keyfimi kaçırmalı.aslında doğruyu sen söyledin.SANANE.BDVlik bir durum olmadığını biliyorum sadece onlar beni iyi tanıyorlar o yüzden .yaşımı dert ettiğimi biliyorlardı
Sizi tanıyor diye yönetimin sizi kaydırıp banlamayacağını mı düşündünüz.

Mune abla tanıyormuşsunuz üyeyi o yüzden bdv konu açmakta sıkıntı görmemiş

Sizi tanıyor diye yönetimin sizi kaydırıp banlamayacağını mı düşündünüz.

Mune abla tanıyormuşsunuz üyeyi o yüzden bdv konu açmakta sıkıntı görmemiş
Ya sizden izin mi alacağım?!kişi kendisi neyse karşısındakini de öyle görür.Kazen’in lafını ezberlediğin için her halde o işi sen yapıyorsundur
Mune hanımefendi eğer şu sözleri ben yazsaydım çoktan ban almıştım kendini ne zannediyorlar siz misiniz üye yöneticisi yoksa onlar?!

Sorun yok nilu. Bundan sonrasi ve kendin icin hayata biraz daha pozitif bak olur mu. Yeni yasin sana ve hayatina guzellik, iyilik, bolca mutluluk, saglik ve huzur getirsin insallah.
Nerede kaldın canımın içi

27 olmayı çok beklediniz sanırım tebrikler sonunda 27 olmuşsunuz bir çocuğumuz 27 olamadan doğal seleksiyonda eleniyorız ama siz haşin, sert ve dinamik olduğunuz için 27yi gördünüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…