Sonunda 27 oldum)))

27 olmayı çok beklediniz sanırım tebrikler sonunda 27 olmuşsunuz bir çocuğumuz 27 olamadan doğal seleksiyonda eleniyorız ama siz haşin, sert ve dinamik olduğunuz için 27yi gördünüz
Hayır hiç sevmiyorum şu rakamı aslında seviyorum da beni 30 a götürdüğü için sevmiyorum .son cümlenizi anlayamadım

Yilan degilsin tabi ki nilu ama bu kadar seker hic degilsin simdi birbirimizi yemeyelim dimi basima neler gelecegini bilmedigim icin ozelden yazmam korkarim :) ne diyeceksen buradan yaz.
Hayır yemem seni senden birşey istiyorum biliyorum yapacaksın

Denetimli serbestlikle içerden çıkıp, denetim süresi dolmadan suça bulaşan insan gibisin:)))
Hiç derdin bitmiyor ay balam...
Derdim değilki sadece buradakiler yaşımı dert ettiğimi bildikleri için buraya yazdım ama ilk yazdıklarını anlayamadım küfür müydü neydi bilemedim

Martta 42 olucam hiç olmadığım kadar güzel ve taş gibiyim yaşımı soylediğimde herkes şoka giriyor ama eminim sen 50 gosterirsin 30unda bile bu kafayla

Derdim değilki sadece buradakiler yaşımı dert ettiğimi bildikleri için buraya yazdım ama ilk yazdıklarını anlayamadım küfür müydü neydi bilemedim
Yok yok ne küfrü, ben küfür etmem kimseye. Hele kamuoyunun yaşını bu kadar merak ettiği bir kadına neden küfür edeyim, çok ayıp.
İlk yazdıklarıma takılma sen, çok da mühim şeyler değil.

Yok yok ne küfrü, ben küfür etmem kimseye. Hele kamuoyunun yaşını bu kadar merak ettiği bir kadına neden küfür edeyim, çok ayıp.
İlk yazdıklarıma takılma sen, çok da mühim şeyler değil.
Kamuoyunu ne anlamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…