Sorun bendemi eşimde mi?

İşte sıkıntı burda bende biliyorum tabiki sevecekler ama insan annesine o sekilde hitap edermi yada anne ogluna sıkıntı burda basliyo ya resmen sanki ogluna esiymis gibi davraniyo bazen dudak kenarindan öpmeler güzel olmusmuyum su yakismi sanki cilve yapar gibi konusmalar anne ogul ilişkisi bu sekilde olmaz resmen duygusal bi ensest iliski yasiyolar gözümün önünde siz olsaniz naparsiniz esinizi kiskanmazmisiniz

Bunu diyen de dünyada erkek kalmamışçasına en yakın akrabalarından biriyle evli. allah akıl fikir versin

Ha doğru akrabamiz olmayan biriyle evlenince %100 sağlıklı çocuklar dünyaya getiriyoruz çünkü haklısın çocuğum sağlıklımı sağlıksizmi dünyaya gelecek bunu sadece allah bilir okuyan insan olunca okumayani karalamak cahil görmek ne kadar da kolayiniza geliyo bakalim senin cocuklarin sağlıklı olacakmi
Okudunuz mu bilmem ama cehaletiniz taa buradan görünüyor. pes

Ay ne okudum ben kuzenimle evlendim dedi.

Sorunları çözülsün diye büyü tarifi almak için konu açılmış gibi…. 😂😂😂😂

Ben bundan 1 sene önce kuzenimle evlendim ve birbirimizi cok severek evlendik nisanlilik dönemimiz güzeldi fakat hersey evlendikten sonra başladı eşimin ailesiyle altli üstü oturuyoruz ve bundan dolayi cok mutsuzum ayri bi yerde oturmak istiyorum ama maddi durumumuz hic iyi degil esimin babasi biz evlendikten 17 gun sonra kanserden dolayi vefat etti hersey ondan sonra basladi o gece atesi vardi sabah ise ambulansla hastaneye kaldirilmis ve ben o sirada uyuyodum ve hic duymadim hatta kendi babam beni arayinca uyandim ve ögrendim kaynanam bana inmedim diye soylenmis esimi doldurmuş sanki bilerek inmemisim gibi zaten yeni gelinsin gece gec uyuyosun ve bende uykuya düşkün birisiyim her fırsatta bunu yüzüme vuruyordu bende bazen sinirleniyodum hatta agliyodum sanki ölümünden beni sorumlu tuttulular esime beni şikayet ettikten sonra bidaha asla kaynanami sevmedim kendisine olan bütün sevgim bitirdi esim beni savundu fakat annesini ikna etmeye yetmiyodu tabi annesine cok düşkünde biridir esim kendisini büyütürken cok zorluklar cektigi icin eski zmanda hangi kadin oyle degildi ki neyse işte beraber yaşadığımız icin sorunlar bitmiyodu ben hem kendi evimin hemde kaynanamin evinin temizligini yapmak zorundaydim yapmazsam esime soyler diye çekiniyodum ve tabi cok mutsuzdum bu durumdan ev tam 6 odali koridor tuvalet banyoda var benim evimde cok büyük hem orayi hem orayi yap cok yoruluyodum gorumcemde var 17 yasina oda yardim ediyodu ama is yapmasini pek bilmiyodu bazen yapar bazen yapmazdi kaynanam zaten aksama kadar telefon elinde otururdu ben ayrilmak istiyodum esime anlattim durumu böyle böyle ben yoruluyorum ama kardesin telefonla ugrasiyo iki evin iside bana kaliyo diye bide iki tane yasli vardi evde esimin nenesi dedesi onlarda herseye karisirlardi yemek yapmama bulasik yikamama bilmem ne onlardan da bıkmıştım neyse zaman gecti biz artık ayri yiyip iciyoruz su anda hamileyim 13 haftalik kaynanam bize gelip gidiyor bazen yemege kahvaltiya fln ama hic bi ise eline sürmez ben gittigimde yardim ederim kendisine bazen ama kendi asla cok tembel bi insan anca suslenmeyi bilir daha anlatacak cok seyim var ama buraya sigmaz roman olur benim sizle paylaşmak istedigim esimle ilgili ben esimi cok seviyorum ama annesine ve kardesine cok bagli olmasi canımı sıkıyor kiskaniyorum bazen neden bana da bu kadar bagli degil diye annesine gülüm yavrum fln diyo oda ogluna aşkım bebegim bilmem ne bu sekilde hitap ediyolar bana da güzel kelimeler soyluyo ama annesine soylemesini istemiyorum ondan uzaklassin yalnızca beni sevsin ilgi göstersin istiyorum ama ne yapsam olmuyo annesini kendisine kotuluyorum bazen ama hic bi ise yaramiyor yine ayni annesi bi ara bazi hatalar yapti o ara cok uzaklasti kendinden ama su an yine aralari iyi ne yapsam da esimi kendime baglasam diye düşünüyorum beni de cok seviyo biliyorum ama annesine oyle davraniyo diye uzaklastim artik kendisinden ilgiyi kesmek istiyorum ne yaparsa yapsın diyorum ama icimdeki sevgi yinede engel oluyo cok mutsuzum gerçekten yaşadığım hayattan ne yapmam lazim bana bi akil verin nolur🥺
Sen benden beter çıktın 😂😂😂 annesinden neden kıskanıyorsun eşinin kahrını sen mi çektin altını sen mi aldın büyürken o çileyi sen mi çektin yapmayın Allah aşkına anne kıskanılmaz çok ayıp.

Karadeniz, iç anadolu, doğu ve güneydoğuda akraba evlilikleri hala tüm hızıyla devam ediyor. Bu kadar şaşırmayın artık ya. Herkes trakyalı egeli değil ki
Maalesef. Ben de güneydoğu da yaşıyorum, çoğu akrabam akraba evliliği yaptı. Birinin 2 çocuğu sorunlu, kuzenim de kuzeni ile evlenmiş kızı en yakın arkadaşlarımdan, o ve ablasının bacaklarında sorun var, akraba evliliğinden ötürü. Köyümde akraba evliliğinden dolayı yüzleri yanık gibi doğan 3 4 kardeş vardı (hastalığın adını bilmiyorum) akraba evliliğine karşıyım o yüzden. Ama maalesef çok fazla var buralarda, keşke olmasa.

Ha doğru akrabamiz olmayan biriyle evlenince %100 sağlıklı çocuklar dünyaya getiriyoruz çünkü haklısın çocuğum sağlıklımı sağlıksizmi dünyaya gelecek bunu sadece allah bilir okuyan insan olunca okumayani karalamak cahil görmek ne kadar da kolayiniza geliyo bakalim senin cocuklarin sağlıklı olacakmi
Ooo kafalar 1 milyon, sapla saman karismis falan 😅😅😅

Çok gençsin bide yeni evlisin o yüzden kıskanman normal ama bunu eşine de annesine de gösterme yoksa eşin senden soğur annesini kötüleme kocana sonra kaybeden sen olacaksın, durduk yere neden sorun çıkarıyorsun ki, bende yeni evliyken kocamı çok kıskanırdım herkesten annesinden de kardeşlerinden de ama göstermedim içimden kıskandım ama şimdi kocam annesini öperse sarılırsa çok sevinirim anne sevilmezmi ya sen de anne olacaksın bi düşünsene oğlun evlenince senden uzaklaştı hep karısını seviyor onunla ilgileniyor sen umrunda değilsin artık, zoruna gitmes mi ? Bide ambulans sesini duymadığını ben hiç inanamadım. Eşinle huzurlu mutlu olmak istiyorsan annesine ailesine saygılı olacaksın kocan senin ailene saygı sevgi gösteriyorsa sen de cevap olarak aynısını göstereceksin yoksa evliliğin uzun sürmez

Hayat amacınız bu mu yani küçük yaşta kuzenle evlenip aslında halan olan kv ile oturmak ve onun ev işlerini yapmak mı… İnsanlar şehir şehir ülke ülke gezip farklı yemekler içecekler deneyip orada biriyle tanışıp kör kütük aşık oluyor. İnsanlar eğitim kariyer peşine düşüyor.

Ne diyeyim çok garip geliyor böyle vizyonu olmayan hayatlar

Pardon!!
o nasıl bir kıskanmaktır öyle
yok sadece beni sevsin yok şöyle böyle

o annesi annesi.. unutmayın

Tanrım, oğlumu böyle gelin adaylarından uzak tut, amin 🤣

O kadar pohunu temizleyeceğim, evlenip beni unutacak aşkım bebeğim demeyecek he.
bence yalnıs dusunuyorsunuz anne babanın yerı ayrıdır esın yerı ayrıdır.
ne es ıcıın ana baba atılır nede anne baba ıcın es ezdırılır

bence yalnıs dusunuyorsunuz anne babanın yerı ayrıdır esın yerı ayrıdır.
ne es ıcıın ana baba atılır nede anne baba ıcın es ezdırılır
Şu cümlelerden bu anlamı mı çıkardınız?

Ben biri ezilmeli mi demişim?

Ya gerçekten yorum yaparken biraz aklınız varsa kullanın.

Şu cümlelerden bu anlamı mı çıkardınız?

Ben biri ezilmeli mi demişim?

Ya gerçekten yorum yaparken biraz aklınız varsa kullanın.
cok ogulcu bı annenın evladından ayrıldım.
gelınıne oglumu elımden aldın aramıza gırdın dıye dıye benı esımden uzaklastırdı
bu sekılde anlamam gayet noırmal bence

X