sorun eş, kv değil...

Bırakın gitsin fizana
Bi fizandır tutturmuş adam
Şu durumda senin için zor olabilir ama işten çık kendin bak çocuğuna.
Hatta eşine de "çocuğu kreşe vericem evde bir katkı olmuyor orda sosyalleşir, hayır dersen de işten çıkıp kendim bakıcam çocuğuma. Madem kreşe gitmiyor o zaman annesi olarak ben evde birşeyler öğretirim." De.
Böylece tek maaşla ev geçindirir sana da anasına salça alarak nispet yapamaz. Eşin çok gıcık olunası.

Fabrika ayarlarına dönmüş sizinki güncelleme lazım ona davranışlarını abartmamasını yoksa işten çıkıp çocuğa kendinizin bakacağını söyleyin ayrıca kayınvalide ile oturmayacağınızı bunun ucunun boşanmaya kadar gidebileceğini üstüne basa basa belirtin birinden akıl alıyor gibi geldi şöyle davran böyle davran durumu kabullensin gibi

Fabrika ayarlarına dönmüş sizinki güncelleme lazım ona davranışlarını abartmamasını yoksa işten çıkıp çocuğa kendinizin bakacağını söyleyin ayrıca kayınvalide ile oturmayacağınızı bunun ucunun boşanmaya kadar gidebileceğini üstüne basa basa belirtin birinden akıl alıyor gibi geldi şöyle davran böyle davran durumu kabullensin gibi
bilmiyorum belki de arkadaşı yönlendiriyordur annesi çocuguna bakmıyormuşya.

Kendi ayakları üstünde duran bir kadınsınız neden bunun nimetlerinden faydalanmıyorsunuz? Rest çekin. Kreşe gidecek o kadar deyip gidip yazdıracaksınız. Yırtsın kendini siz ilgilenmeyin. Hele hele size sormadan anne babasını nasıl eve çağırır. Siz ona sormadan çocuğunuzu kreşe gönderemiyorsunuz ama o size sormadan sizin yaşadığınız yere ailesini topluyor. Buna nasıl cesaret ediyor? Annen baban geldiği an ben giderim bu ne cüret demiyor musunuz?

Kabahat sizde de var. Kendinize gelin biraz. Siz gelince o da gelir

Şuandan itibaren çevrenizdeki kreşleri araştırmaya başlayın.
Habersiz bir şekilde yazdırın.
Adam ortak karar alıp uygulayacak biri değil
Benim kararlarıma saygı duymayan, istediğini direten üstüne laf söyleyen adamın sözünü dinlemem

Kendi ayakları üstünde duran bir kadınsınız neden bunun nimetlerinden faydalanmıyorsunuz? Rest çekin. Kreşe gidecek o kadar deyip gidip yazdıracaksınız. Yırtsın kendini siz ilgilenmeyin. Hele hele size sormadan anne babasını nasıl eve çağırır. Siz ona sormadan çocuğunuzu kreşe gönderemiyorsunuz ama o size sormadan sizin yaşadığınız yere ailesini topluyor. Buna nasıl cesaret ediyor? Annen baban geldiği an ben giderim bu ne cüret demiyor musunuz?

Kabahat sizde de var. Kendinize gelin biraz. Siz gelince o da gelir
demiyorum sonra olay çok farklı yerlere gidiyor. daha da coşuyor annem babam kardeşlerim her saat her dakika gelirler demeye getiriyor.
dün tepki gösterdim ne oldu, olayı gidip anneme iki kg birşey aldım o yüzden yapıyor olayına getirdi.

bilmiyorum belki de arkadaşı yönlendiriyordur annesi çocuguna bakmıyormuşya.
Sizi kaale almayan adama neden maaşınızı veriyorsunuz ki?
Çocuk sadece onun değil sizin de çocuğunuz.
Şimdiden kreşleri araştırın ve Pazartesi kaydını yaptırın.
Eşiniz bunun için sizi boşayacak ya da dövecek değil herhalde.

Sizi kaale almayan adama neden maaşınızı veriyorsunuz ki?
Çocuk sadece onun değil sizin de çocuğunuz.
Şimdiden kreşleri araştırın ve Pazartesi kaydını yaptırın.
Eşiniz bunun için sizi boşayacak ya da dövecek değil herhalde.
maaşımı vermiyorum ortak hesapta birikiyor onunki de benimki de. ve benden habersiz tek kuruş dahi çekemez

demiyorum sonra olay çok farklı yerlere gidiyor. daha da coşuyor annem babam kardeşlerim her saat her dakika gelirler demeye getiriyor.
Eşinizden neden bu kadar korkuyorsunuz? En fazla boşanırsınız, çocukla tehdit eder, verirsiniz çocuğu da, zaten 1 aya kadar kapınıza gelir çocuğu bırakırlar. Mesai bitene kadar bakmak ile 7/24 bakmak her sorunu ile ilgilenmek her masrafı halletmek aynı değil. En fazla boşanırsınız, nafakadan kalanı ailesine sıvar yani. Neden bu kadar korkuyorsunuz?

maaşımı vermiyorum ortak hesapta birikiyor onunki de benimki de. ve benden habersiz tek kuruş dahi çekemez
Buna siz kendiniz inanıyor musunuz gerçekten? Bir gün gözünüzün içine bakıp çekecem der ve çeker. Hangi dediğine karşı gelebildiniz de buna geleceksiniz?

Buna siz kendiniz inanıyor musunuz gerçekten? Bir gün gözünüzün içine bakıp çekecem der ve çeker. Hangi dediğine karşı gelebildiniz de buna geleceksiniz?

Bende onu yazacaktim..adam hem istedigini yapiyor, hem kadinin hicbirseyde fikrini sormuyor. Böyle biriyle evli kalmak bastan hata. Adam ailesine yaranmaya calisiyor..esi umrunda degil

Bende onu yazacaktim..adam hem istedigini yapiyor, hem kadinin hicbirseyde fikrini sormuyor. Böyle biriyle evli kalmak bastan hata. Adam ailesine yaranmaya calisiyor..esi umrunda degil
Erkek olup şöyle çalışan bir kadın ile evlenmek varmış. Yanlış zamanda yanlış cinsiyet ile doğmuşuz valla.

bir de esiniz sirf krese para vermemek icin gondermiyor krese verecegime anneme harcarim diyor.
eger tartisma cikmadan halletmek istiyorsaniz kv nizle ayarlayin kresi annesi ben artik yoruldum yetisemiyorum diyebilir guzelce konusup oglunu ikna etsin.
yada otizm belirtisi goruldu doktor tavsiye etti vs. bir sekilde krese yazdirin.
ama bu adamla cok isiniz var.
karı gibi adam derler ya o cinsten

Eşiniz aşırı gıcık bir tip. Okurken yüzümü ekşittim. Koskoca adamın yaptığı hareketler çok çocukça. Kaç yaşında eşiniz? 25 civarı duruyor bu hareketlerle.

Bence öncelikle onu karşınıza alıp ciddi bir konuşma yapın. 4 yaşındaki çocuk bence evde aşırı sıkılır bütün gün napıyorlar. Kreşi detaylı olarak anlatın. Annesi olarak kreşleri araştırdığınızı ve uygun görünene yollayacağınızı söyleyin. Kötü tecrübe olursa yine annesi bakmaya devam eder.

Diğer konularda ise o ailesine bu kadar vericiyse siz de kendi ailenize verici olun. Bakalım nasıl oluyormuş. Saçmasapan hareketleri için de uyarın. Annenle ilişkin umrumda değil, ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum ama bu eve bana sormadan kimseyi çağıramazsın diyin.

Sizi ciddiye almasını sağlayın biraz. Normalde kadınların duygusal ve anne düşkünü olduğu söylenir. Tam tersi. Kadınlar evlilik birliği kurulduktan sonra genelde ailesini dışarda bırakmayı başarıyor. Annem de annem diye ölüp bitmiyor. Ama bu erkeklere ne oluyorsa annelerinin paçalarından ayrılamıyorlar.

Çok yüz vermişsiniz, kafasına göre ağzına geleni söylüyor....tepkinizi koyun ...çocuk sizin de cocugunuz, kreş faydalı ben yazdırdım deyin direkt..biraz denesin olmazsa tekrar anan bakar deyip oyalayın...ama pek geçimli bi adam değil bunca yıl nasıl yürüdü bu evlilik??

bir de esiniz sirf krese para vermemek icin gondermiyor krese verecegime anneme harcarim diyor.
eger tartisma cikmadan halletmek istiyorsaniz kv nizle ayarlayin kresi annesi ben artik yoruldum yetisemiyorum diyebilir guzelce konusup oglunu ikna etsin.
yada otizm belirtisi goruldu doktor tavsiye etti vs. bir sekilde krese yazdirin.
ama bu adamla cok isiniz var.
karı gibi adam derler ya o cinsten
Kreşe vereceği en fazla 1000 TL dir. Ama annesi ne istese fizandan getirecek, bu durumda 1000 TL yetmez. Çocuk bakımı, adamın ailesine dilediği gibi yağdırabilmesi için güzel bir bahane. Merak ettim, konu sahibinin ailesi paraya sıkışsa eşinden izin alabilir mi? 🤔

dün tepki gösterdim ne oldu, olayı gidip anneme iki kg birşey aldım o yüzden yapıyor olayına getirdi.
Siz de eşinize aynısını yapın , kendi aileniz bir şey isteyince hemen yapın , canım annem babam diyin. Aynısını yapınca bence kendi yaptığının nasıl etki bıraktığını anlayacak

Ayy eşinize inanilmaz irrite oldum .

Bu nasil bir karakter ya kac yasinda bu adam ? İnat yapar gibi ilkokulda miyiz.

Sizin tırnağınız bile olamaz . Kavga çıkarmayın bence tabi ne kadar dayanabilirseniz ama ona haddini bildirin soğuk davranin uzaklaşın muhattaba almayın .
Allah sabir versin size.

X