Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Sorun saçlarım :(

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Yok benim saçım dogal kendi saçım. 2 kez falan yikadim daha. bi de bıttım sabunu aldim bi yikamada birini bi yikamada digerini kullanayim dedim. Defne sabunu iki yikamada da yağlı görüntü verince boyle deneyeyim diyorum. Bakalim bi sure kullanayim haklisiniz :)
İyi yapmışsınız en azından saçınızı alistirirsiniz bu arada iyi bayramlar 😊

6 ay klomen çatlatma iğnesi kullandım devlet hastanesinde,sonra 2 kere aşılama yapıldı.3 kere yapılıyor son hakkımı başka hastanede denerim dedim kendimi dinlenmeye aldım,gerçekten kafamdan bebek düşüncesini atmıştım kuzenimin düğünü vardı dedim inşallah ozamana kadar hamile kalmamda güzel bi kıyafet giyerim ve ozaman hamile kaldım :)) kuzenimin düğününde şiş göbüşlü tombik bşy olmuştum ::))
Şimdi ben öyleyim kafamdan atmışım inş bana da bir sürpriz olur da hamile olduğum öğrenirim hiç beklenmedik bir an da🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Demek polikistik olan çoğu insan böyle zor süreçler atlatıyor 😒

Ben sarımsak hiç kullanmadım aksine sürmenin zararlı olduğunu duymuştum ben defne sabunu kullanıyorum
herhangi bir markası var mı acaba kullandığınız defne sabununun? gerçeği sahtesi oluyor mudur onunda acaba? her şeyin sahtesini yaptıkları için insanları böyle takıntılı yapıyorlar.

X