Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Sorunlu cildim için acil yardım :(

meesbe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2013
8
2
34
Merhaba arkadaşlar 21 yaşındayım ve işim gereği de her gün makyaj yapmak durumunda kalıyorum.Cildim yağlı ve alın çene bölgemde minik sivilcelerim var.Ne yazıkki kendime uygun föndöten ve pudra bulmayı başaramadım.hem iyi kapatıcı özelliği olan hem de cildimi fazla yormayacak bir ürün alıyorum arkadaşlar sizin bu konudaki önerileriniz neler yardımcı olursanız sevinirim :)

benimde cildim yağlı , bb krem almayı düşünüyorum yağlı ciltlere özel olanlarından benim alacağım (garnier pure active bb krem)

cildim karma garnier, nivea bb krem bana hiç iyi gelmedi.Maybelline bb kremi harika gerçekten.Kapatıcılığı dokusu, cilde uyumu.Çok beğeniyorum.Fondoten alarak su bazlı olanlar yağlı ciltler için daha uygun diye biliyorum.Benim cildime birçok fondoten de iyi gelmiyor.Loreal'in fondotenleri çok güzel.Flormar, golden rose, the balm kullanmış biri olarak loreal fondoteni tek geçerim.

Merhaba arkadaşlar 21 yaşındayım ve işim gereği de her gün makyaj yapmak durumunda kalıyorum.Cildim yağlı ve alın çene bölgemde minik sivilcelerim var.Ne yazıkki kendime uygun föndöten ve pudra bulmayı başaramadım.hem iyi kapatıcı özelliği olan hem de cildimi fazla yormayacak bir ürün alıyorum arkadaşlar sizin bu konudaki önerileriniz neler yardımcı olursanız sevinirim :)
canım benimde sivilcelerim var ve sis bir sekilde bunlar icin ya macten fondoten alman gerekiyor yada avonun bir fondoteni var o cok iyi kapatıyor loreal güzel kapatıyor fakat hasssas ciltliysen gözenekleri tıkıyor yag bezesi gibi seyler oluyor minik beyaz beyaz

Meraba sana kesinlikle bu konuda deneyip onayladigim sekilde yardimci olmak istiyorum.oncelikle market urunleri kullanma ve eczane urunlerine gec.kendi kullandigim bi markayi onericem. Jane iredale mineral makyaj markasi. Toz fondoteni hem kusursuz sekilde kapatiyo hemde hic bi zarari olmuyo yuzune.yagli ciltler icin ideal.kapatma konusundada gayet basarili.sahsen en dertli oldugum cillerimi bile tamamen kapatio.vede yuzumde yagli cilt egzamasi oldu bi aralar dermotoloji profosorude bana kendi bu makyaj markasini yazip verdi.ki egzama dertli bi durum cidden ama bida enufak bi alerjik reaksiyon yasamadm jane iradelin urunleriyle.alerji egzama sivilce ve benzeri sorunlar yasayan herkese rahatlikla tavsiye edebilcegim bi marka.buyuk eczanelerde satiliyo .fiyati biraz pahali ama deyiyo bence.

X