sosyal medyadan hakaret, aileyle konuşma, neden birisi yapar bunu

@eszcm @Oeksuez @kirmizigitar

eski sevgili ve kuzen ihtimali neredeyse sıfır. aynı şehirlerde değiliz. yaşadığımız şehirle ilgili şeyler var mesajda, hani o kadarını bilemezler.

herkesin bilmediği şeyler de yani, birden çok kişi biliyor yine ama bazı şeyler varki çok kişi bilmesine rağmen beni yıllar önce tanıyanların bildiği şeyler, yeni tanıyanlar konusu geçmediği için bilmezler pek.
Ay aklıma ne geldi, yıllar önce anneannemin komşusundan dinlemiştim. Anneannemlerin bir komşusu vardı. Kendi halinde, genç bir kadıncağız. Bir gün buna bir telefon gelmiş. Kadın açmış, telefonun karşısındaki kişi de kadınmış. Bizim bu komşuya hakaretler tehditler etmeye başlamış. Komşumuz demiş siz kimsiniz demiş asla cevap yok tabii ki. İşin ilginci karşıdaki kadın bizim komşunun her gün ne yapıp ettiğini ayrıntısına kadar biliyormuş. Ondan sonra her gün telefon gelmeye başlamış. Komşumuz en sonunda polise gitmiş. Meğerse telefon eden kişi karşı apartmanda oturan bir kadınmış ve bu kadın şizofrenmiş. Sizin de böyle bir durum olmasın?

Savcılıga basvurun bu profılın bulunması ıcın ve can guvenlıgınızın olmadıgı yonunde dılekce verın.Bana sankı yakın bır arkadasınızmıs gıbı geldı ama bakalım kım cıkacak.

bundan 4-5 ay önce benim de kişisel hiçbir tanışıklığımın olmadığı, sadece sosyal medya üzerinden ara ara geyik yaptığım (flört falan da yok işin içinde) biri, biraz laubali davranmaya başladığında "erkek arkadaşım var, hoş değil" vs diyerek tersledim. maalesef başımda hala çözülmemiş ciddi de bir sıkıntı var, onu yüzüme vurup "erkek arkadaşının, ailenin, arkadaşlarının bundan haberi var mı acaba" bıdı bıdı bir şeyler yazarak tehdit etti feyk bir hesap üzerinden. ki o kadar ciddi bir sıkıntı ki ailemin duyması sonucunda gerçekten kötü şeyler gelebilir başıma. ne olur ne olmaz diye kapattım tüm hesaplarımı, aklıma geldikçe tüylerim diken diken oluyor hala.
aşırı sinir bozucu,rahatsız edici bir şey, kafaya takmakta o açıdan haklısınız. ama yapabileceğinizi yapıp şikayetçi olmuşsunuz zaten. bir de size ciddi zararlar verebileceği bir bilgi yoksa elinde bir şey de yapamaz başka. korkmayın endişelenmeyin yani. umarım bulunur kim olduğu bir an önce.

siz beni çok iyi anlarsınız. gerçekten can sıkıcı bir durum. çok ciddi şeyler yok öyle hayatımlaa ilgili, bir kaç şey var ama çok şükür atlatabilirim onları da.

umarım ikimiz de bulabiliriz bu gerizekalıların kimler olduğunu. insanlar çok artniyetli olabiliyorlar maalesef.

Muhtemelen dikkat çekmemek için arada yanlış şeylerde söylüyordur.
Allah kolaylık versin.
İnsanlık git gide yok oluyor.

evet ben de öyle tahmin ediyorum, kim olduğunu ele vermemek için şaşırtmaca yapıyor gibi. İnsanlık gerçekten çok kötüleşebiliyor. Sırf kendisi zorda diye başkasını zor durumda görmekten keyif alan insanlar var. Teşekkür ederim.

Savcılıga basvurun bu profılın bulunması ıcın ve can guvenlıgınızın olmadıgı yonunde dılekce verın.Bana sankı yakın bır arkadasınızmıs gıbı geldı ama bakalım kım cıkacak.

Savcılığa da yakında başvuru yapıcam ama can güvenliğimle ilgili açık bir tehdit olması gerekiyor onu diyebilmem için.
Dediğiniz gibi yakın birisi olma ihtimali çok yüksek. Beni de eskiden beri tanıdığını söylüyor zaten ve söylediği bazı şeyler de beni yeni tanıyanların bilmediği şeyler. İnşallah kim olduğu ortaya çıkacaktır.

Yapmam gereken bir avukat tutup dava açmak . Ama bu tarz konularda başarılı olan bir avukat

Son noktada bunu düşünüyorum. Bu alanda iyi bir avukatla görüşeceğim.

Ay aklıma ne geldi, yıllar önce anneannemin komşusundan dinlemiştim. Anneannemlerin bir komşusu vardı. Kendi halinde, genç bir kadıncağız. Bir gün buna bir telefon gelmiş. Kadın açmış, telefonun karşısındaki kişi de kadınmış. Bizim bu komşuya hakaretler tehditler etmeye başlamış. Komşumuz demiş siz kimsiniz demiş asla cevap yok tabii ki. İşin ilginci karşıdaki kadın bizim komşunun her gün ne yapıp ettiğini ayrıntısına kadar biliyormuş. Ondan sonra her gün telefon gelmeye başlamış. Komşumuz en sonunda polise gitmiş. Meğerse telefon eden kişi karşı apartmanda oturan bir kadınmış ve bu kadın şizofrenmiş. Sizin de böyle bir durum olmasın?

Şizofreni insanı tedirgin eden bir durum ama neden olmasın? Belki de öyle birisi, Allah korusun zarar verme ihtimalinden.
Çok tanıyan var çevremde beni, insanlarla tanışır, hal hatır sorarım her gün karşılaştığım kişilere, ilgisiz alakasız yerlerdeki kişiler bile tanıyabiliyorlar o yüzden. O yüzden çok kişi var şüphe edebileceğim, tabi hakkımda bildiği bazı bilgiler beni yakından tanıması gerektiriyor, ya da sizdeki olay gibi şizofren biriyse mesela, beni bir hayli araştırmış demektir.

burdan yazayım sorun olmaz.

bu iş için bir php kodu var onu bir webserver üzerinden yayınlıyorum daha sonra bu siteyi istediğim kişiye atıyorum ki bu site ne bileyim bir blog olabilir saçma sapan bir şey olabilir fark etmez. daha sonra o linke tıklayan herkesin ip lerini çekebiliyorum. ip logger tarzı bir uygulama da zaten konumu veriyor. mobil cihazlarda net olarak yer tespiti zor oluyor şehir veya semtte takılı kalıyor ama diğer türlü ev adresine kadar bulunur.

banada birgun tanimadigim bir numaradan whattsappime bir link atildi. buda oyle birseymi acaba?

konu sahibi yeni gelismeler varmi?

Bekle bakalım çıkar ortaya
Polis bulur bence iyi yapmışsın şikayet ederek
Akraba falandır kesin

Yaaa kesin coooook yakın, her zorlukta omuz omuza olduğun birisi.
Ben de aynı kazığı ev arkadaslarimdan yemiştim

X