Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri söz elbisem uygunmu ?

duygu2448

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2014
212
27
29
g.png sizce bu elbise uygun olurmu

untitl.png üzerinede sislıne dan boyle bi bolero aldım ama sanırım yakışmadı sizce olurmu bu ikisi yoksa kotondaki bu ceket dahamı hoş olur untit.png

Başka seçenek yok mu? Bence hiç uygun değil söz için evde de olsa salonda da olsa ..
Hiç beğenmedim açıkçası :KK43:

ya ama ceket almasam açık olmazmı sonuçta ailesinin başı kapalı gerçi sözlüm elbise pek önemli değil diyo ama genede daha hanım hanımcık olur diye düşünmüştüm

Bence kucuk elbiseler var ya dize kadar, onlardan giysen cok daha guzel olur. Hanim hanimcik tabirine yakisir. Hem oyle elbiselerin ustu de acik olmuyor genelde. Altina da bi opak corap giyersin tamamdir.
anlattığın tarzda 4 elbisem var 2 saat sonra çekip koyayım bi onlarada bakarmısın bunalımdayım ya

Söz için çok fazla pantolon da tercih etme etek gömlek yada daha üzerine oturan diz kapağının biraz altında bir elbise tercih et..ilk isteme vakası olduğu için hanim hanimcik görünen iyi olur.nisaninda istediğini giyersin bence

Bu olmaz söz için. Üzerine ceketlede hiç olmaz. Daha sade elbiselere bak bence

sanırım nişan yaparsak giymem daha uygun olcak bu elbiseyi herkes seninle aynı düşüncede :)
Ben sözde mini bir elbise giymiştim mini dediysem şöyle dizin biraz üstü söz için onlar daha uygun oluyor :) Hem varmış zaten öyle elbisen onlardan birini seçebilirsin :)

X