Sözlüm cimri mi ?

Sizden niye vazgeçsin ki? çalışıyorsunuz dile getirmese de sizin maaşınızla alakalı plan yapmıştır bile. Sözlünüz çok ucuz hesaplar yapıyor ben olsam asla yemeğe çıkmazdım öyle biriyle yada herkes kendi yediğinin parasını öder der çıkardım işin içinden hiçte uzatmasına izin vermezdim.

Şaşkınlıkla okudum.
Yani o kadar zıtken nasıl sözlendiniz hayret!
Adam cimridir,ailesinde yokluk vardır vs. tamam da size uymuyorsa neden bu ilişkiyi sürdürüyorsunuz?

bende sizin maaşınızın bile gideceği yerleri şimdiden hesapladığını düşünüyorum, bence laf sokuşturma işiyle düzelmezse ciddi bi konuşmayı hak eder.

laf sokmayin. acik acik konusun. asiri rahatsiz edici bir durum.
bende nisanliyim ve ikimizinde eli sikidir ama siki dedigim sacma seylere para vermemek. Iphone almam mesela veya sacma bir esyaya paralari bayilmam.

Tabiiki bazen siz bazen o ödeyecek yemeği ama 25 tllik bir yemeğin de 10unu sen ver demesi çok ayıp o ne yahu? Tutumlu olmak güzeldir ama cimri olmak başka bir şey. Kaçın bu adamdan hayır gelmez bence..

Sizden niye vazgeçsin ki? çalışıyorsunuz dile getirmese de sizin maaşınızla alakalı plan yapmıştır bile. Sözlünüz çok ucuz hesaplar yapıyor ben olsam asla yemeğe çıkmazdım öyle biriyle yada herkes kendi yediğinin parasını öder der çıkardım işin içinden hiçte uzatmasına izin vermezdim.
Bi dahakine aynen böyle söyleyecegim...

Şaşkınlıkla okudum.
Yani o kadar zıtken nasıl sözlendiniz hayret!
Adam cimridir,ailesinde yokluk vardır vs. tamam da size uymuyorsa neden bu ilişkiyi sürdürüyorsunuz?
Önceden böyle degildi sözden once hep ben oderim modundaydi sözden sonra degişti

X