Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
tülin canım 5 ay önceki sper tahlili hereketli%5 toplam sperm sayısıda 112 milyondu morfolojide iydi canım bu arada doktorlar sperm yollarına bakcaklar pazartesi günü tıkalımı yada kapalımı neden böyle oluyo transrektal adlı ultrasyona koycaklar bakalım pazartesi ne olcak dua edin neolur

esintecim inş ultrasonda bulurlar nedenini..
bu ultrasonu ilk kez duyuyorum..
Allah yardımcınız olsun canım..

kızlar acil yardımcı olun bana ,ben adetimin üçüncü günü şehir dışına çıkıyorum 2 gün malesef ,bu ayda aşılama yaptıracaktım doktora üçüncü günü mecbur kontrole gitmekmi zorundayım, eğer bu ay olmazsa gelecek ayda bayrama denk geliyor açık olmaz hastaneler ne yapıyım yardım edin lütfen

Son düzenleme:
kızlar nerelerdesiniz ya leylmelek canım bari biz konuşalım

canım benim biz daha aşılama denemediğimiz için hiçbir fikrim yok ama istersen erkek infertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanlar listesi topiği var orada sor sorunu orada aşılama yaptıran birçok bayan var.eminim soruna yanıt alırsın oradaopuyorumnanaktangerçekten çok üzüldüm sana bu konuda yardımcı olamadığım için canım:çok üzgünüm:ama inşallah hakkında hayırlısı neyse o olsun canım dularım seninle:Saruboceq:ne olursada olsun sakın moralini bozma hakkımda hayırlısı buymuş de canım:1hug:güzel haberlerini bekliyorum

canım benim biz daha aşılama denemediğimiz için hiçbir fikrim yok ama istersen erkek infertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanlar listesi topiği var orada sor sorunu orada aşılama yaptıran birçok bayan var.eminim soruna yanıt alırsın oradaopuyorumnanaktangerçekten çok üzüldüm sana bu konuda yardımcı olamadığım için canım:çok üzgünüm:ama inşallah hakkında hayırlısı neyse o olsun canım dularım seninle:Saruboceq:ne olursada olsun sakın moralini bozma hakkımda hayırlısı buymuş de canım:1hug:güzel haberlerini bekliyorum

çok teşekkür ederim canım ALLAH yüzümüzü güldürsün inşallah:Saruboceq:

Arkadaşlar eşim 11 ay önce varikosel amelitatı oldu.Ameliyattan sonra sayılardan pek düzelme olmadı ..Doktor 10 ayı tamamlayın dedi.10 ay bitti .Eşim dün test yaptırdı.Testin sonucunu yorumlarsanız çok sevinirim.Meraktan çatlıyorum...
RENK:Krem
Ph:8.1
SIVILAŞMA:30 dk
1 cc de :17 milyon
TÜM EJEKÜLATDA:17 milyon
NORMAL HAREKETLı: Yarım saate:55 /1 Saatte:55/ 2 Saatte:50
YAVAŞ HAREKETLı: Yarım saatte:20 / 1 Saatte:20 /2 Saatte :20
HAREKETSıZ: Yarım saate:25 /1 Saatte :25 / 2 Saatte :30

NORMAL YAPILI:54
BAŞ ANOMALıSı: 26
BOYUN ANOMALıSı :12
KUYRUK ANOMALıSı:8

15-20 lokosit

selmacım sayınız henüz sınırı geçememiş malesef 17 milyon..
hareket oranı oldukça iyi %55 ama detaylı bir test denemez buna..
morfoloji de %54 sorunsuz görünüyor.
imkan varsa bakan yer varsa kruge kriterlerine göre test yaptırın tekrar canım..
bu test detaysız..

selmacım sayınız henüz sınırı geçememiş malesef 17 milyon..
hareket oranı oldukça iyi %55 ama detaylı bir test denemez buna..
morfoloji de %54 sorunsuz görünüyor.
imkan varsa bakan yer varsa kruge kriterlerine göre test yaptırın tekrar canım..
bu test detaysız..

tülincim selam aylar sonra eşimin testini yaptırdık morfolojimiz % 2 çıkmıştı mart ayında şimdi yeni sonuçları yazayım sana zahmet bi yorumlarmısın
sperm sayısı 145 milyon
a+b %70
a %50
b%20
yuvarlak hücre enfeksiyon normal değerlerin altında
normal yapılı sperm morfolojisi % 8

:1hug:

tülincim selam aylar sonra eşimin testini yaptırdık morfolojimiz % 2 çıkmıştı mart ayında şimdi yeni sonuçları yazayım sana zahmet bi yorumlarmısın
sperm sayısı 145 milyon
a+b %70
a %50
b%20

canım gözünüz aydın bu sonuçlar süper..
bol bol çalışın doktoru da ihmal etme yine..
bizimde bi 3 ay süperdi sonra birden düştü..
hala bozuk..
inş sizde öyle olmaz ama imkan varsa aşılama falan deneyin olmazsa canım..
bana takip yapmışlardı kistlerle uğraştım..
düzgünken şansınızı deneyin derim.. opuyorumnanaktan

canım gözünüz aydın bu sonuçlar süper..
bol bol çalışın doktoru da ihmal etme yine..
bizimde bi 3 ay süperdi sonra birden düştü..
hala bozuk..
inş sizde öyle olmaz ama imkan varsa aşılama falan deneyin olmazsa canım..
bana takip yapmışlardı kistlerle uğraştım..
düzgünken şansınızı deneyin derim.. opuyorumnanaktan

cnm sağol bende şimdi geldim dr dan bugün 13. günüm 19mm olmus yumurta sağ tarafta
yarın çatlatma iğnesini yaptır dedi dr.
artık allah izin verirse olacak biz kulları olarak elimizden geleni yaptık
herşey bu kadar uygunken halada olmazsa demkki kısmet yapacak bişey yok
cnm bende dr a dedim bu ayda olmazsa aşılama ya gecelim diye dur bakalım dedi o bile benden daha umutlu.

cnm eşine üzüm çekirdeği içiriyomusun. sanki biz yararını gördük
çok öpüyorum seni cnm:1hug:

cnm sağol bende şimdi geldim dr dan bugün 13. günüm 19mm olmus yumurta sağ tarafta
yarın çatlatma iğnesini yaptır dedi dr.
artık allah izin verirse olacak biz kulları olarak elimizden geleni yaptık
herşey bu kadar uygunken halada olmazsa demkki kısmet yapacak bişey yok
cnm bende dr a dedim bu ayda olmazsa aşılama ya gecelim diye dur bakalım dedi o bile benden daha umutlu.

cnm eşine üzüm çekirdeği içiriyomusun. sanki biz yararını gördük
çok öpüyorum seni cnm:1hug:

oo maşallah süper.. :nazar:
hadi hayırlısı bu ay buluşsunlar inş..
ama stres seziyorum yazından..
rahat bırak kendini..
herşey sorunsuz tamam ama asıl önemli olan zamanının gelmiş olması canımmm.
inş o zamanda gelmiştir sizin için ve artık hayırlısıyla olur..
hadi bol çalışmalar :jeyyar: :jeyyar: :jeyyar: delikafadulden delikafadulden delikafadulden

canım eşimin doktoru hiçbir şey kullanmasın dedi..
3 aydır birşey kullanmıyor..
yarın sonuç çıkıcak zaten tedavi olucak mecburen..
çok sağol söylediğin için canım Şeniz

oo maşallah süper.. :nazar:
hadi hayırlısı bu ay buluşsunlar inş..
ama stres seziyorum yazından..
rahat bırak kendini..
herşey sorunsuz tamam ama asıl önemli olan zamanının gelmiş olması canımmm.
inş o zamanda gelmiştir sizin için ve artık hayırlısıyla olur..
hadi bol çalışmalar :jeyyar: :jeyyar: :jeyyar: delikafadulden delikafadulden delikafadulden

canım eşimin doktoru hiçbir şey kullanmasın dedi..
3 aydır birşey kullanmıyor..
yarın sonuç çıkıcak zaten tedavi olucak mecburen..
çok sağol söylediğin için canım Şeniz

cnm doğru söylüyosun stres var biraz çünkü her ay olmadıkça olmayacak olmayacak diye umudumuz kırılıyor.
artık dediğin gibi allah izin verirse gelir bizim yaramaz ama allah izin verirde oda dünyaya gelsin sağlıkla inş. şöyle kendini toparlayınca güzelce bi dövcem :mymeka:
sizinde sonucunuz iyi çıkar umarım eşin giderken ayetel kürsiyi oku üzerine okuyabildiğin kadar. allah yardımcınız olsun

tuliny çok sağol canım..Ama eşime bu testi zor yaptırdım hemen tekrar yaptırmaz.Benim bu sayılarla normal yolla hamile kalmam imkansızmı...

sperm sayısı 145 milyon
a+b %70
a %50
b%20

canım morfolojiyi nasıl yükselttiniz?

bencede değerlerin çok iyi yakında kucağın dolu olacaktır ben eminimopuyorumnanaktan

canım morfolojiyi nasıl yükselttiniz?

cnm biz % 2 yi ilk öğrendiğimizde ben başladım araştırmaya o zamanki dr evicap verdi ( e vitamini) coraspin verdi one a day for man diye bi vitamin var onu birde kırmızı kore ginsengi verdi ama onu alamamıstık sonrada cok arastırdım.
gnc de pycenegol diye bi vitamin var biyerde okudum onun özünde kara üzüm çekirdeğinde olan bir madde varmış. üzüm çekirdeğini genelde yatmadan önce 1 tatlı kaşığı veridm suyla birlikte. son zamanlarda keçi boynuzu pekmezi hergün 1 yemek kaşığı
keçi boynuzu tozu aldım balla karıstırıp veriyordum. antep fıstığı , badem, ceviz ve fındık verdim. bi arada bal-polen-arı sütü almıstım

cnm genelde sağlıklı beslenmesine dikkat ettim. akşamları muz ve süt veriyorum o olmazsa ayran birde yukarıda saydıklarımı sürekli ve düzenli yapamadım hep ara sıra hangisi mevcutsa onları yaptım.
işte böyle sizin kaç inş kısa zamanda yükselir

tuliny çok sağol canım..Ama eşime bu testi zor yaptırdım hemen tekrar yaptırmaz.Benim bu sayılarla normal yolla hamile kalmam imkansızmı...

canım değerler o kadar da düşük değil..
tabi ki kalabilirsin..
zamanı gelmişse önünde hiçbir engel duramaz zaten..
tek bir sperm zaten ihtiyacımız olan..
bir daha ki testi krugere göre yaptırın ama olur mu..

X