Erkek İnfertilitesi Spermiyogram ?? Ileri hareket %19 yardımm

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
İnsallah canım İnan korkudan tekrar test ver diyemiyorum düzelmemişse diye
Ama saglikli bir sonuc icin 1 test vercek sonra 1 ay sonra bidaha vercek zaten sadece 1 testw gore degerlendirme yapilmaz bende saglikciyim biliyorum cunki 2 teste gore bisey denir.ilk versiginde belki cinsel pehriz suresi yanlisti belki cok iyi veremedi... gerci bende kocami cok zor goturdum yani kac ay gitmedi oyaladi beni

Doktorumuzda öyle söyledi ama stresli değildim diyor 4ml de vermiş yani miktar da iyi dedi doktor bir daha verin dedi vermedik biz de şimdi ilaçları içiyor işte doktor bu 2 ay bebek olmazsa verin tekrar dedi

Doktorumuzda öyle söyledi ama stresli değildim diyor 4ml de vermiş yani miktar da iyi dedi doktor bir daha verin dedi vermedik biz de şimdi ilaçları içiyor işte doktor bu 2 ay bebek olmazsa verin tekrar dedi
Benc3 kendi sagligi icinde versin sonucta sperm onemli birsey. Sen benim dedigim siteye bak ve biliyorum beni tanimiyosun ama ayni seylerin benzerlerini yasiyoruz inan bana cok ama coookkkkk dua edersiiinnnn ❤ hemen kullammaya basla dedigim urunleri ve 2 3 ay bekle baskada bisey demiyorum hatta bana mesaj at belki vesile olurum

Baktım canım hemen caksır suyunu gördüm alıcam insallah Allah razı olsun insallah keşke olsa hemen yazarım

Baktım canım hemen caksır suyunu gördüm alıcam insallah Allah razı olsun insallah keşke olsa hemen yazarım ❤❤❤
Çaksir suyu çoban çokerten keciboynuzu özü erkek icin orda kadinlar icinde gebelim seti var ama kendinde sikinti yoksa sadece hayit suyu alip icebilirsin ❤ umarim hersey gonlumuzce olur burdan guzel haberlerimizi okuruz.... umarımmmmm

Doktorların dediğine göre yok Rahim filmi falan çekilmedi tabi ben de prowomen kullanıyorum suan ama alırım kendime de ise yarasın yeter kii

Doktorların dediğine göre yok Rahim filmi falan çekilmedi tabi ben de prowomen kullanıyorum suan ama alırım kendime de ise yarasın yeter kii
Bende de sadece rahim filmi cektirmedim 1 2 ay daha beklicem olmazsa eğer cektircem zaten rahim filminden sonra gebe kalmak cok kolaymis ama benimde alt taraf cok hassas ... ahhh ahhhh neyse hayirli cuma olsun insallah

Bende de sadece rahim filmi cektirmedim 1 2 ay daha beklicem olmazsa eğer cektircem zaten rahim filminden sonra gebe kalmak cok kolaymis ama benimde alt taraf cok hassas ... ahhh ahhhh neyse hayirli cuma olsun insallah
Ben de çok korkuyorum da olmazsa ben de cektiricem anestezisi falan çeliyorlarmış o şekilde bir şeyler yapcaz artık hayırlı cumalar kuzum

Çok teşekkürler bakıcam hiç duymamıştım

Benim esimin sayısı da hızı da morfolojisi de bozuktu. Hatta morfoloji duzelmedi 1 de kaldi. Daha sonra düzeldi mi bilemiyorum ama ben dayanamadim ve tup bebek yaptırdım.
Size onerebilcegim aspardik asit kullanın
Yurtdisindan almıştık biz. Doktorlarin hepsi bunu bilmez.
Tup bebek oncesi de impryl kullandi esim.
Ben hic bitkisel seyleri yapmadim . Duzelir insallah

Ben de eğer 2 3 ay daha gebe kalmazsam aşılamaya gidicem muhtemelen... olmazsa tup bebek... dogal yollardan olsun istiyorum ama buda benim sinavimmis.

Ben de eğer 2 3 ay daha gebe kalmazsam aşılamaya gidicem muhtemelen... olmazsa tup bebek... dogal yollardan olsun istiyorum ama buda benim sinavimmis.
Canim daha iyi bosver asilamada tutma orani düşük ama yinede denenebilir ilk aşılamsi tutan da var. Olmuyorsa zorlamaya gerek yok maddiyatta varsa. Bazisi 4 5 sene bekliyor nasil dayaniyor bilmiyorum hani illa tup bebek tutcak diyede bise yok mesela ben cok umutsuzdum tutmaz zannetmistim ama iste kismet birazda bu işler inan ki üzülme sakın olur illa olur asilama olur olmasa tup bebek olur Rabbim gönlüne gore versin millet cok abartiyor yok tup bebek surecini kaldiramam vs inan öyle bisey yok ben sehirdisina 1.30 saatlik mesafeye ailemden herkesten gizli olarak hatta otobüse bile binip esimle orda bulusup bin macerayla gittim geldim igneleri vurdum bir kez ah demedim cok abartıyorlar bide ben bi deri bi kemik bir insanım. Rabbim gönlüne gore versin insallah sana da sağlıklı sıhhatli bir evlat nasip etsin canim

Sagol canim adet oldum bugun... adet oluncayasadigim o uzucu an... tüp bebek aslında ben korkuyorum yani alt muayenede bile canim cok acır ama evlat icin yapilabilir.esiminde spermleri duzeliyor gibi beklicem ama benden bir ben gtti sanki... nasip kısmet hepsi...

Hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah bende rahim dinlendirme sürecindeyim dondurulmuş tek embiriyom var bizdede ileri hareket çok düşük sayı iyi ama hareket ve morfoloji düşük korkuyorum ya tutmazsa diyesizin kaçıncı gün embriyosuydu birde yaşınız kaçtı

Teşekkür ederim sagolun. Benim de tek dondurulmus 3.gun embriyosu ydu . Tekti ve tuttu. 28 yaşındayım. Bende üzülmüştüm 1 tane ya tutmazsa sil bastan tedavi diye :) hic sıkmayın canınızı

Insallah guzel haberlerini bekliyorum. Zaten sperm degerleri cok değişken canım. Yükselmesi cok iyi. vajinal muaynede acı olmuyor pek ama yumurtalar büyüdüğünde biraz acımıştı ben pkosluyum birazda doktorun el hafifligi tabi

Tamam
Teşekkür ederim sagolun. Benim de tek dondurulmus 3.gun embriyosu ydu . Tekti ve tuttu. 28 yaşındayım. Bende üzülmüştüm 1 tane ya tutmazsa sil bastan tedavi diye :) hic sıkmayın canınızı
Aynı durumdayım aynı endişeleri yaşıyorum sil baştan hem fiziksel hem psikolojik olarak aynı şeyleri yaşama düşüncesi hem üzüyor hem korkutuyor tek embriyo tek şans inşallah benimde tutarBende 29 yaşındayım 7 gayet iyi gözüken embriyodan 1 tane kaldı.Transfer öncesi özel bişey yaptınız mi beslenme olarak yarın kontrolüm var muhtemelen hafta ici transferim yapılır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…