spor+diyet eşliğinde zayıflayalım mı kızlar... haydi o zaman....

jaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2014
92
29
kızlar merhaba aranıza yeni katıldım bende uzun zamandır çeşitli konularda yazılanları okuyordum formda ama yazmak bu güne kısmetmiş... öncelikle bu adımımda yapmış olduğum diyet ve spor çok etken oldu bunu belirtmek istiyorum ewet kısaca kendimden bahsedeyim... 28 yaşında, 158 boyundayım... kiloma gelince bu kısmı biraz açıklamak istiyorum evlenmeden önce 38 bedenden yukarısını hiç görmemiştim taaki 2 sene önceye kadar... ama 3 hafta önce tartıldığımda 73,3 kg ı gördüm baskülde ve 42 bedene yükselmiştim bile...işte o anda kendime dur dedim hemen en yakın bfit'e yazıldım ve diyetle başladım... kesinlikle sporsuz diyet bi işe yaramıyor...illaki zayıflıyorsunuz ama sarkmalar başlıyor... ve ben 18:00den sonra bişey yememeye gayret ediyorum... yaptığım özel bi isimli diyet yok... çünkü ben süt ve süt ürünleri tüketemiyorum, sevmiyorum... yumurta desen ağzıma sürmem... o yüzden bunlar dışında kalan her şeyi yemeye gayret ediyorum tabiki sağlıklı olanları... 3 haftada 4 kilo 100 gr verdim bile... hemde hipotiroid hastası olmama rağmen... yani metabolizmamda sıkıntı olmasına rağmen... kızlar siz siz olun mutlaka spor yapın... inanın o zaman 2 kat daha fazla zayıflayacaksınız, en azından sıkılaşacaksınız...

3 hafta önce ; 73,3
2 hafta önce ; 71,6
geçen hafta ; 70,3
ve bugün ; 69,2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…