Spor Günlüğümüz

Sporumu yazıp birazdan döncem kizlar
25 dk eliptik B
15 dk twister
220 kez mekik
:119::119:

:)):KK30::KK30::KK54: benden sana bravo :KK9::KK19:

283 kalori diyor sitenin biri:KK53:

çok azmış ya :p
Yok kiz az olur mu 283 kalori yakman sahaneee :nazar:

1 saat spor salonunda spor programımı yapıp geldiiiim :KK8:
Hoşgeldin :)
Spor programini merak ettim , bir de haftada 4 gün demistin hangi günler canim
Bende nihayet program yaptim cuma cumartesi ve pazar günleri spor günlerim :119: :119:

Hoşgeldin :)
Spor programini merak ettim , bir de haftada 4 gün demistin hangi günler canim
Bende nihayet program yaptim cuma cumartesi ve pazar günleri spor günlerim :119: :119:

canım ilk 1 ay vücudun hamlığını atması için belli şeyleri yaptıracaklarmış bize. sıralaması aletlerin dolu ya da boş olmasına bağlı olarak değişiyor yaptıklarımızın.

15 dk kondisyon bisikleti
15 dk eliptik bisiklet
15 dk koşu bandında yürüyüş
15erden 6 set mekik (toplam 90kez)
45 sağ tarafa, 45 sol tarafa 90 kez twister
15erden 3 set iç bacak hareketleri (45kez)
15erden 3 set dış bacak hareketleri (45kez)

böyle iştee, bunları yapmamız toplam 1 saat 10 dk falan sürüyor. :KK8:

Bizim günlerimiz belli değil. Değişiklik gösterecek her hafta. Mümkün olduğunca hafta içi gitmeye çalışıyoruz, haftasonunu bağlamamak için.

canım ilk 1 ay vücudun hamlığını atması için belli şeyleri yaptıracaklarmış bize. sıralaması aletlerin dolu ya da boş olmasına bağlı olarak değişiyor yaptıklarımızın.

15 dk kondisyon bisikleti
15 dk eliptik bisiklet
15 dk koşu bandında yürüyüş
15erden 6 set mekik (toplam 90kez)
45 sağ tarafa, 45 sol tarafa 90 kez twister
15erden 3 set iç bacak hareketleri (45kez)
15erden 3 set dış bacak hareketleri (45kez)

böyle iştee, bunları yapmamız toplam 1 saat 10 dk falan sürüyor. :KK8:

Bizim günlerimiz belli değil. Değişiklik gösterecek her hafta. Mümkün olduğunca hafta içi gitmeye çalışıyoruz, haftasonunu bağlamamak için.

Anlad canim süpermiş: )
Bu gün.ben de twister i farkli sekilde denedim bir yerden tutunarak yaptim 15 dakikada 400 sağ 400 sol oldu hatta 500 de olabilir, hızlı yapinca güzel sonuçlar geliyor ama bele dikat etmek gerekiyor

Yaa üZüldüm ben hafta sonlarina denk getirdim hafta içi dershane ders derken hafta sonuna rahat dersleri koydum yanina sporu ekledim , ama haftada 3 gün benimki

Anlad canim süpermiş: )
Bu gün.ben de twister i farkli sekilde denedim bir yerden tutunarak yaptim 15 dakikada 400 sağ 400 sol oldu hatta 500 de olabilir, hızlı yapinca güzel sonuçlar geliyor ama bele dikat etmek gerekiyor

Yaa üZüldüm ben hafta sonlarina denk getirdim hafta içi dershane ders derken hafta sonuna rahat dersleri koydum yanina sporu ekledim , ama haftada 3 gün benimki

evet twister yan yağlar için güzel bir aktivite :KK1:

bi de twisterı yaparken bir abla geldi tüyo verdi bana:KK1: bacaklarını birleştirip dizlerini kırabildiğin kadar kır yaparken dedi, üst bacakları çok güzel inceltiyormuş o zaman :KK1:

ben çalışıyorum ya biliyosun, haftasonları mümkünse dinlenmek ve kendime zaman ayırmak istiyorum. istiyoruz daha doğrsu :KK1: okuldan arkadaşımla beraber gidiyoruz da:KK1:

haftaiçi okul çıkışı geçiyoruz hemen spora, haftanın yoğunluğu ve koşturmacası arasında o da kaynayıp gidiyor böylece

ama tabi haftaiçi bi aksilik olur da gidemediğimiz gün olursa, onu haftasonuna sarkıtacağız tabi mecburen. mesela bu hafta perşembe günü benim lazerim olduğundan gidemyeceğiz, onu cumartesiye attık planımızda :KK1:

evet twister yan yağlar için güzel bir aktivite :KK1:

bi de twisterı yaparken bir abla geldi tüyo verdi bana:KK1: bacaklarını birleştirip dizlerini kırabildiğin kadar kır yaparken dedi, üst bacakları çok güzel inceltiyormuş o zaman :KK1:

ben çalışıyorum ya biliyosun, haftasonları mümkünse dinlenmek ve kendime zaman ayırmak istiyorum. istiyoruz daha doğrsu :KK1: okuldan arkadaşımla beraber gidiyoruz da:KK1:

haftaiçi okul çıkışı geçiyoruz hemen spora, haftanın yoğunluğu ve koşturmacası arasında o da kaynayıp gidiyor böylece

ama tabi haftaiçi bi aksilik olur da gidemediğimiz gün olursa, onu haftasonuna sarkıtacağız tabi mecburen. mesela bu hafta perşembe günü benim lazerim olduğundan gidemyeceğiz, onu cumartesiye attık planımızda :KK1:

Evet ya dizlerden kırınca karin kasları da çalışıyor .
Anladim canim haklısın tabi , çalışınca hafta sonları altın degerinde

Bugün spor günüm değil ama duramadim
500 sağ 500 sol twister
100 mekik
:119::119:

Son düzenleme:
Spor günümmmmm

25 dk eliptik b
15 dk twister 500 sag-500sol
220 kez mekik

:119::119::119::119::119::119::119::119:

Son düzenleme:
arkadaslarr haftaya spor salonuna baslıyorumm cok mutluyumm yaşasınnn :)))

spor salonunda 1 saat yürüme , yarım saat bisiklet 20 dk agırlık calısması! ve sonunda da gayet dinc bır ben :))

X