Spor :((

aklikarisik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2015
830
172
34
Merhaba arkadaşlar.. .
Ben spora yazılmayı düşünüyorum.. ama kafam karışık yüzmeyi tam olarak bilmiyorum yüzme kursuna mi gitsem yoksa normal bi spor salonuna mi yazılsam bilemedim..cok çok falza bi kilom yok ama bacak yani üst bacaklarım ile basim dertte..yaza kadar yani en azından mayis sonuna kadar güzel bi görüntüye sahip olmak istiyroum..okuyan herkese teşekkür ederim

Ben olsam yüzmeyi öğrenirim.
Hem spor yapmış olursunuz hem de yüzmeyi bilmemek insan hayatında büyük boşluk bence.

Aslında yüzme havuzlu spor merkezleri var, bence öyle bir yere gidin. İkisini birden yapabilirsiniz böylece ve baya etkili olur vücut şekillendirmenizde :super:

kilo vermek icin gitmiyorsanız yüzmeye gidin ben yüzmeye gittiğim zamanlar hiç kilo vermedim cünkü beni çok acıktırıyor

Aslında yüzme havuzlu spor merkezleri var, bence öyle bir yere gidin. İkisini birden yapabilirsiniz böylece ve baya etkili olur vücut şekillendirmenizde :super:
Bende öyle bi ni yere baktım ama açıkçası fiyatı fiatı kafama yatmadı...eger net karar verirsem yüzmeye oraya spor için başka bi ni yere gidevegim

Kiloda vermek istiyrm ben ama öyle aman aman çok kilolu değili..siz haftada kaç gun gittiniz yuzmeye
ben 3 gün gidiyordum sanırım, ama hiç kilo veremedim yediklerime dikkat etmedim o yüzdendir
ama yüzmeyi öğrenmelisiniz çok güzel bir spor yüzmek bence öğrenmek icin gidin sonrasında kilo veremezseniz spora gidersiniz

yüzme tabikisi :anneadayı:

ben de arıyorum yüzme kursu, değişik stilleri öğreneyim de hava atayım sahillerde :21:

Olsun yaza açılırsın.
Bu işlerin sürekliliği olması şart bence.

evet bence de,

o yüzden düzenli spor için eve en yakın yer veya en rahat edebileceğin yer neresi ise orasını bulmalısın konu sahibi.
ama yüzmeyi bilmiyorsan önceliği ona ver, sonra değiştirirsin.
Ya yüzmeye devam edersin, kursu bitirince de üyelik alarak,
ya da dediğim gibi düzenli devam edebileceğin bir spor salonu bulursun.
neresinden olursa başla, sonra da bırakma :)

evet bence de,

o yüzden düzenli spor için eve en yakın yer veya en rahat edebileceğin yer neresi ise orasını bulmalısın konu sahibi.
ama yüzmeyi bilmiyorsan önceliği ona ver, sonra değiştirirsin.
Ya yüzmeye devam edersin, kursu bitirince de üyelik alarak,
ya da dediğim gibi düzenli devam edebileceğin bir spor salonu bulursun.
neresinden olursa başla, sonra da bırakma :)
Başlayacağım gidip gorusgörüşeceğim ins
Ama dediğiniz mantıklı önce yüzme ogreneyim:))

Merhaba arkadaşlar.. .
Ben spora yazılmayı düşünüyorum.. ama kafam karışık yüzmeyi tam olarak bilmiyorum yüzme kursuna mi gitsem yoksa normal bi spor salonuna mi yazılsam bilemedim..cok çok falza bi kilom yok ama bacak yani üst bacaklarım ile basim dertte..yaza kadar yani en azından mayis sonuna kadar güzel bi görüntüye sahip olmak istiyroum..okuyan herkese teşekkür ederim

Spor salonuna gitmelisin. Haftanın 3 günü en az 2 saat spor yaparsan 4 hafta sonra çok çok fark eder görünüşün

X