Şu gelen mesaja bir bakar mısınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben anlamadım, nasılsın diye mesaj atan kişinin kim olduğundan emin misiniz yoksa tahmin mi ediyorsunuz?

Yeni gördüm, tahmin ediyormuşsunuz. Şu an belki de birine iftira atıyorsunuz. Kocanız uygulama indirip kayıt olmuş, o geçmişte kalan kız oturup bunu mu beklemiş?

Tanınma ihtimaline karşı efendim. Ben söyledim engelleyelim diye eşim bana bıraktı yani.

ama böyle kısaltınca herkes olabillir gibi olmuş.
eski haliyle tanıyan biri olduğu kesin.
o dediğiniz kız olduğunu da sanmıyorum yıllardır görüşülmemiş öyle mesaj atmaz.
yakın zamandan tanıdığı biri bence.
ha illa aldatıyor değildir arkadaşı da olabilir.

Ama o mu değil mi bilmiyorsunuz ki bir de kadının mesajı nasılsın değildi ilk yazdığınızda.neden değiştirdiniz? Çünkü o mesaj daha başka anlaşılabilecek bir şeydi
Tanınma ihtimaline karşı değiştirmek durumunda kaldım, kusura bakmayın

ama böyle kısaltınca herkes olabillir gibi olmuş.
eski haliyle tanıyan biri olduğu kesin.
o dediğiniz kız olduğunu da sanmıyorum yıllardır görüşülmemiş öyle mesaj atmaz.
yakın zamandan tanıdığı biri bence.
ha illa aldatıyor değildir arkadaşı da olabilir.
Doğru söylüyorsunuz konuyu tam aktaramaz oldum şimdi. Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Hem de ne ayıp ya. Ama evli olduğumuzdan haberi var mı onu da bilmiyorum ben o kadar rahatsız oldum ki kafam durdu. Tanınmamak için çok detay da veremiyorum ama mesaj yani yıllar sonra adamı yoklamak için yazılmış gibiydi. Ben görmesem eşim bana gösterirdi diye düşünüyorum. Ama kafam bozulmasın diye direkt engelleyedebilirdi tabi.
Emin ol bile isteye yazmıştır kadın .. ben anlam veremiyorum ya aşkımdan ölsem bile atiorum evli adama yazamam sevgilisi olana bile görürde araları bozulur diye ödüm patlar neyse boş verin umarım dahası olmaz

Emin ol bile isteye yazmıştır kadın .. ben anlam veremiyorum ya aşkımdan ölsem bile atiorum evli adama yazamam sevgilisi olana bile görürde araları bozulur diye ödüm patlar neyse boş verin umarım dahası olmaz
Bilerek yazdığına eminim zaten de kadının burada olabileceğini düşünerek bu konuyu burada sürdürmek istemedim. Çok teşekkür ederim yorumlarınız için.

Bilerek yazdığına eminim zaten de kadının burada olabileceğini düşünerek bu konuyu burada sürdürmek istemedim. Çok teşekkür ederim yorumlarınız için.
Sadece şunu deyim eşinde hainlik hinlik karaktersizlik yoksa için ferah olsun yoksa isteyen her halükarda yapar heryer karşı cinsle dolu .. herşey gönlünüzce olur inşallah

Sadece şunu deyim eşinde hainlik hinlik karaktersizlik yoksa için ferah olsun yoksa isteyen her halükarda yapar heryer karşı cinsle dolu .. herşey gönlünüzce olur inşallah
Evet sizin gibi düşünüyorum kk’da hepimiz biraz fazla şüpheciyiz ama eşimde bu konuda şüphelenecek bir şey olmadığını düşünüyorum çok şükür. Allah kimseye hayal kırıklığı göstermesin 🤲🏻😊

Merhaba hanımlar, eşim dün bir uygulamada hesap açmıştı. Bu sabah eşime bir kadın oradan “Nasılsın” diye mesaj atmış. Sabah eşimin telefonuna bakınca gördüm. Eşime güvenirim, yanlış bir şey yaptığını düşünmüyorum. Kendisine sürekli yazan bir kız varmış eskiden beri, bunu bana evlenmeden önce anlatmıştı. Sabahtan beri çok üzgünüm. Durumun eşimle alakası olmadığını biliyorum ama moralim o kadar bozuldu ki anlatamam. Kızı engelledik, ama benim kafam orada ya açıp açıp profiline baktım. Amacı ne bu kadının anlamıyorum bir insan neden evli bir insana bunu yazar ya. İyi olmasa ne olacak yani? Seneler geçmiş hala yazıyor. Neden moralim bu kadar bozuldu onu da anlamıyorum eşimin suçu yok, ama benim moralim bozuk. 😒

Yazsa mıydım siz kimsiniz diye falan? Direkt engelledim ama içimde bir kurt amacı ne bu kızın yazsaydın öğrenseydin diyor ama muhattap olmamayı seçtim hem eşim hem kendim için doğru mu yaptım yanlış mı bilmiyorum. Kimseye de bahsedemedim bu durumdan size geldim hanımlar.
Aklıma o kızın, eşimin numarasını eskiden kullanan birinin tanıdığı olabileceği de geldi yani o da olabilir. Numarasını bir iki senedir almıştı eşim.
Bence bu tarz bir durumda karşı taraf yerine eşinize kızmalısınız çünkü bunu ancak kendisi engelleyebilir eşinizle konuşun tekrar böyle bir mesaj görmek istemediğinizi ve bunun önünü kesmesi gerektiğini söyleyin birisi yorumda bahsetmiş zaten kemalim yapmaz moduna girmişsiniz bende evliyim düşündürücü bir durum yazmamanız iyi olmuş soru sormanız gereken kişi eşiniz çünkü

Merhaba hanımlar, eşim dün bir uygulamada hesap açmıştı. Bu sabah eşime bir kadın oradan “Nasılsın” diye mesaj atmış. Sabah eşimin telefonuna bakınca gördüm. Eşime güvenirim, yanlış bir şey yaptığını düşünmüyorum. Kendisine sürekli yazan bir kız varmış eskiden beri, bunu bana evlenmeden önce anlatmıştı. Sabahtan beri çok üzgünüm. Durumun eşimle alakası olmadığını biliyorum ama moralim o kadar bozuldu ki anlatamam. Kızı engelledik, ama benim kafam orada ya açıp açıp profiline baktım. Amacı ne bu kadının anlamıyorum bir insan neden evli bir insana bunu yazar ya. İyi olmasa ne olacak yani? Seneler geçmiş hala yazıyor. Neden moralim bu kadar bozuldu onu da anlamıyorum eşimin suçu yok, ama benim moralim bozuk. 😒

Yazsa mıydım siz kimsiniz diye falan? Direkt engelledim ama içimde bir kurt amacı ne bu kızın yazsaydın öğrenseydin diyor ama muhattap olmamayı seçtim hem eşim hem kendim için doğru mu yaptım yanlış mı bilmiyorum. Kimseye de bahsedemedim bu durumdan size geldim hanımlar.
Aklıma o kızın, eşimin numarasını eskiden kullanan birinin tanıdığı olabileceği de geldi yani o da olabilir. Numarasını bir iki senedir almıştı eşim.
Açık ve net ben bu konuda erkeklerin dediklerine inanmıyorum. Eskiden beri kendisine sürekli yazan bir kız varmış diye birde kızı sizin gözünüzde takıntılı göstermiş. Sizde inanmıssınız. Bunca zaman sonra o kız tekrardan yazıyorsa nasılsın diye belkide eşiniz bir umut vermiştir gizliden biz bilemeyiz ki bunu sonra sizin yanınızda al engelledim işte problem yok bana güvenebilirsin imajı vermiştir. Öyle olmasa o kızı çok önceden engellerdi mesaj atmasını beklemezdi hani önceden de eşinize sürekli mesaj atıyormuş ya o zamanlar niye engellememiş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X