Su orucu mu yoksa dukan birası mı?

gozde36

Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2020
16
15
27
Arkadaşlar. Ben zayıflamak istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum. Sizce su orucu mu yapmalıyım yoksa dukan birasıyla mı zayıflamayı denemeliyim. Daha önce dukan birasıyla 1 ayda 7 kilo zayıfladım fakat şuan ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Bana yardımcı olur musunuz? Ve kimler benimle beraber başlamak istiyor.?

Naptiniz bence su orucu daha faydali hem hücreler yenileniyor hemde kilo veriliyor ben 2 gün icinde su orucuna baslicam 7 günlük

Su orucunu 4-5 ay önce eşim çalışmaya gittiğinde deneyip 7 günde 6 kilo vermiştim. Sonra vardiyalı çalışma, kötü aşçı hayatımda ilk kez 60lı kilolara çıktım. Eşim şimdi çok karışıyor o yüzden dukan birasını deneyeceğim ben de. Bugün başlayacağım bakalım.

Su orucunu 4-5 ay önce eşim çalışmaya gittiğinde deneyip 7 günde 6 kilo vermiştim. Sonra vardiyalı çalışma, kötü aşçı hayatımda ilk kez 60lı kilolara çıktım. Eşim şimdi çok karışıyor o yüzden dukan birasını deneyeceğim ben de. Bugün başlayacağım bakalım.
Kesinlikle başlamalısınız dukana çünkü ben geçen sene dukan birası sayesinde 15 günde tam 8 kilo vermiştim. Şimdi tekrar başladım ve güzel sonuç alıyorum çok şükür 😍

Başladım bakalım. Fizik tedavide power plate ile 10 dk egzersiz yaptırıyorlardı kilo vermeye başladım başlamışken destekleyecek bir sistem aradım. Teşekkür ederim :)

Ben dukan birasıyla 15 20 gün içinde 7 kilo vermiştim zaten bunu 15 gün yapıp bir hafta ara veriyorsun. Şimdi ramazanlık girdi diye devam edemiyorum ama tekrar başlayacam inşallah 😘
Merhaba, nasıl yapıyorsunuz o birayı acaba? Malûm ramazan oruç tutarken nasıl yapabilirim acaba işe yarar mı ki?

X