Su orucuna niyet ediyorum

Şifa olsun.

Şu ingilz tuzu olayını çözemedim ya dün 1 tatlı kaşını bir bardak suya karıştırıp içtim hala bir etkisi olmadı normal mi acab
Canım İngiliz tuzu için yemekten sorma bi 7-8 saat geçmeli değilse çok tehlikeli olabilir bağırsak delinmesine bile yol açabilir dikkat et
Bir tatlı kaşığı bende de çok etki etmedi
Dün bir tatlı kaşığını tepeleme doldurdum içtim yatarken, sabah işlem tamamdı
Miktarı kendin ayarlayacaksın
Kan grubun ne
Bi de kabızlık var mı

a kan grubum öyle yaptım zaten 7-8 açlıktan sonra içtim yarın bir daha yapayım
0 kan grupları için her gün kullanıma uygun değilmiş o yüzden sordum
Bu akşam da içebilirsin istersen bagırsaklar boşalmadqn oruç başlamıyor diye biliyorum

İkinci günümü geride bıraktım
Baş ağrım dışında iyiyim çok şükür
Enerjim yerinde
Ara ara açlık hissediyorum bu da normal zaten
Biraz temizlik yaptım bugün çamaşır yıkadım dün yıkananları katladım yerleştirdim
Yarın da böyle enerjik geçer diye düşünüyorum inşallah

62.4 ile su orucuna başlamış bulunuyorum 5 günlük niyet ettim Allah şifalandırsın kolaylaştırsın amin

bende yarın başlıcam inşallah geçen iki günde bıraktım inşallah ramazan kolaylığı ile rahatça yapabilirim
Yarım bırakmak iyi değil deniyo ama bazen mecburen ya da nefsimize yenik düşüp bırakıyoruz canım önemli olan kaldığın yerden devam edebilmek
İnşallah kolaylıkla yaparız
Kaç gün niyetleneceksin

İkinci günden selamlar
Bir miktar açlık var ama öldürücü değil
Başım daha önce yaptıklarımdaki gibi agrımıyor çok şükür
Bundan sonra yapacağım su oruçlarında öncesinde üç gün oruç tutmayı sonra su orucuna gecmeyi düşünüyorum böyle daha kolay inşallah

Salı akşam bitiriyorum Allah izin verirse
Kilomu da çarşamba bildiririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…