ŞUBAT 2018 TÜP BEBEĞE BAŞLAYACAKLAR VE DONDURULMUŞ TRANSFER OLACAKLAR BURAYA

Amin canim cok tesekkur ederim insallah sende kavusursun bebisine:KK36:
Seni öyle anlıyorum ki bende eylülden beri bekliyorum transferi Eylül de yumurta toplama oldu ekimde miyon ameliyatı tarihten beri bekliyorum rabbim sonunu güzel eyler inşallah

Merhaba kızlar,
Transferim oldu bugün şimdi 12gün beklemece :halay:
hayırlı olsun canım transferin inşallah herşey yolunda gider bebeğin annesine sımsıkı tutunur heyecanlı bekleyiş inşallah çabuk geçer ve pozitif alırsınız

Mrb.kızlar 2.tup bebeği geçen temmuz ayında yapmışık dis gebelik oluştu. İlaçsız düşmesini bekledik.yıllarca beklediğin şeyin düşmesini bekledim!!yarın dondurulmus emriyo transferim var biraz heycan çokça korku var..ne zaman güler bizim yüzümüzde ki acaba
İnşallah bizim de yüzümüz gülecek zamanı gelince. 7 senelik evliyim ilk defa hamile kaldım. Ama kimyasalmış, bir gün önce değerim yükselsin diye dua etmiştim, bir gün sora düşsün diye... Hayat çok ilginç gerçekten.

İnşallah bizim de yüzümüz gülecek zamanı gelince. 7 senelik evliyim ilk defa hamile kaldım. Ama kimyasalmış, bir gün önce değerim yükselsin diye dua etmiştim, bir gün sora düşsün diye... Hayat çok ilginç gerçekten.
Bende 7 senedir evliyim benimle beraber evlenen insanların 3 üncü oldu ben hala !!benimde ilk gebeliğim di ilk kez gördüm bu değerleri ama kısmet işte. Hayat bazı insanlara bütün olanaklarını sunarken bize ufacık mutluluğu çok görüyor. Sadece normal bi hayat istiyorum o kadar...sizi çok iyi anlıyorum.

Bende 7 senedir evliyim benimle beraber evlenen insanların 3 üncü oldu ben hala !!benimde ilk gebeliğim di ilk kez gördüm bu değerleri ama kısmet işte. Hayat bazı insanlara bütün olanaklarını sunarken bize ufacık mutluluğu çok görüyor. Sadece normal bi hayat istiyorum o kadar...sizi çok iyi anlıyorum.
Insallah cnm bnde 10 yillik evliyim hepimiz ayni seyleri yasadik hemen hemen bazen uzuluyorum coplere atilan cocuklari gordukce halimize allah birgun bizimde yuzumuzu guldurecek

Insallah cnm bnde 10 yillik evliyim hepimiz ayni seyleri yasadik hemen hemen bazen uzuluyorum coplere atilan cocuklari gordukce halimize allah birgun bizimde yuzumuzu guldurecek
İnş. Sizin 9. Gün anladığım kadarıyla kan testi yaptınız mı? İnş güzel sonuçlar alırsınız.

Mrb.kızlar 2.tup bebeği geçen temmuz ayında yapmışık dis gebelik oluştu. İlaçsız düşmesini bekledik.yıllarca beklediğin şeyin düşmesini bekledim!!yarın dondurulmus emriyo transferim var biraz heycan çokça korku var..ne zaman güler bizim yüzümüzde ki acaba
Dondurulmuş transfer için hangi ilaçları kullandınız òn hazırlık için

Dondurulmuş transfer için hangi ilaçları kullandınız òn hazırlık için
Ben adetin 2.günü gittim kontrole doğal sirkulasyonda dondurulmus transfere karar verdi doktorum ve o günden bu güne kadar da günde 1 defa folibol ve 1 defada da coraspirin verdi. 2 güne bir kontol vardı. Geçen cuma günü son kontol de yumurtanın çatladıgi ni ve ertesi günden itibaren de s-1 ve a-1 progesteron 200 tablet vajinal kullanmamı istedi yarın öğleden sonra transferim var ondan sonra ilaç verir mi bilmiyorum

X