ŞUBAT 2018 TÜP BEBEĞE BAŞLAYACAKLAR VE DONDURULMUŞ TRANSFER OLACAKLAR BURAYA

Ben ilk gün eşime yaptırdım ama keşke o gün de yapmasaydi.Bi tutmadan iğneyi batırdı diğer eliyle destek vermeden iğneyi geri çekti o neydi öyle..:) Ama yine acı olmadı tabi.Aci eşiğim çok düşük olmasına rağmen ben kendi kendime rahatlıkla yaptım ignelerimi.İnşallah senin için de çok rahat olur canm.
Kayinvalidem şeker hastası iğnelerini zaman zaman eşim yapıyor.sen merak etme ben yaparım diyor ama yarın bi bakayım duruma benim kide canımı yakarsa kendim denicem o zaman mecbur

Canim hayirli olsun rabbim yuzunu guldursun kuzum benim ben nisanda olacagim icin buraya cok takilmiyorum sizlerde cok ywzmiyorsunuz
Cnm tşk ederim aksilikler üst üste geldi dünden beri boğazlarım şiş, ateşim var ilaçta kullanamıyorum çok kötüyüm :KK43:

Cnm tşk ederim aksilikler üst üste geldi dünden beri boğazlarım şiş, ateşim var ilaçta kullanamıyorum çok kötüyüm :KK43:
Allah yardımcın olsun canm.İnşallah çabuk atlatirsin. Ama tedaviyi etkiler diye hiç olumsuz seyler düşünme. Ben burda bir sürü hikaye okudum sonucu pozitif gelen.Hep ekran görüntüsü aldim transfer zamani bakar okurum diye.:))

merhaba arkadaşlar
benım size bır sorum vardı
bende de dusuk amh var
puregon ıgne oluyorum bes gundur ıgnelerı oluyorum ancak 6 ntane yumurta gelısmesıne ragmen duzensız formlarda
10,5 / 7,5/ 6,5/ 5,5 gibi
ilk bes gunde yumurtalar daha buyuk olmuyor muydu
yanı yınede hepsinin 10-11-13 vs gıbı olması beklenmıyor muydu
doktor ne ıyı ne kotu dıyebılırım dedı durumun

Allah yardımcın olsun canm.İnşallah çabuk atlatirsin. Ama tedaviyi etkiler diye hiç olumsuz seyler düşünme. Ben burda bir sürü hikaye okudum sonucu pozitif gelen.Hep ekran görüntüsü aldim transfer zamani bakar okurum diye.:))
Bilmiyorum cnm ateşim 38,5 derece boğazlarıma dokunamıyorum bile çok şiş. Eşim hastaneye gidelim diyor ama gitmem serum ve antibiyotik verecekler biliyorum. Sirkeli su ile idare ediyorum. Birde boğaz ağrısı elmalı tarçınlı su ve ballı süt içiyorum :KK43:

Bilmiyorum cnm ateşim 38,5 derece boğazlarıma dokunamıyorum bile çok şiş. Eşim hastaneye gidelim diyor ama gitmem serum ve antibiyotik verecekler biliyorum. Sirkeli su ile idare ediyorum. Birde boğaz ağrısı elmalı tarçınlı su ve ballı süt içiyorum :KK43:
onu opuya kadar hallet yoksa anestezi onayı alamazsin

Transfer aşamasında olanlar ve transfer olan arkadaşlar acaba en son TSH değeriniz kaç acaba
Benim adete 5 gün var 2.57 çıktı drum 2-2.5 den az olmalı demişti tam sinirdayim

Bende tahlil verdim ama bakmamism okadar ayrintili. Doktor nirmal hersey deyince. O degerin neye etkisi var? hic anlamiyirum. A anneveoglusu
Arkadaşım tutunmama erken düşük sebebi yüksek olmasi bebekte zeka geriliği yapabilir ben hasimato tiroid hastasıyım bunun için ilaç kullanıyorum ilacın dozunu yükseltebilir Dr transfere kadar yukselirse

Transfer olduysanız nezle olmak iyi biseymiş vücut bebek tutunsun diye bağışıklık sistemini zayıflatiyormus
Cnm nezle değilim Franjit gibi birsey oldum boğaz ve ateş var birde baş dönmesi. Annem ile konuştum diyorki ben her hamile kaldığım ayda boğaz ağrısı ve ateş olurdu. Sende bana çektiysen öyle olursun dedi. Annem çok umutlu, bende bilemiyorum 3 senedir hasta olmayan ben bu ay oldum

X