Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
1) Adetim biter bitmez akıntım başladı. Ama ben daha erken dedim hiç takmadım. Telefonumdaki uygulamaya göre, en yüksek hamilelik ihtimali olan 3 günde, son kalan ovu testlerimi (3 tane kalmıştı) yaptım ama silikti. Böylece yumurtlamayı kaçırdığımı düşünmüştüm.
2) 30 gün. Tam 30. günün sabahı adetim gelir.
3) Düzenli takip edemedim çünkü son 3 testim kalmıştı. Akıntım oldu ama ona inanmamıştım
4) Sıfır belirti. Göğüslerim ağırlaşmıştı ama bende zaten öyle olur. Ağrı sızı hiç olmadı.
5) Çatlamayı ne zaman oldu bilmiyorum ama bata 4 gün kala silik çizgi gördüm.

Yalnız adete 2 gun kala temel saglam olsun diye beraberde olduk dun gecede olduk :) haberin olsun cift cizgi ciksada temeli saglam atayım dedim
Ben bu dediğinizde sanırım hata yaptım, yumurtlama testinde gülen yüzü görünce (25 Ocak’ta) son ilişki oldu, ama ardından daha fazla ilişki olmadı. Bat’ım 8 şubat. Olur da tutmuşsa yanlış bir şey yapmayalım diye bırakmıştık biz(

Benim dün silik çizgi çıkmıştı idrarda, bat 4~5 Şubat, bugün kahverengi bi lekelenme oldu kan gibi değil sizlerden de başına gelen var mı

Yumurtlamayı adetinizden sonra kaçıncı günü gördünüz?5
2-Regl döngünüz kaç gün sürüyor?düzensiz 27-30genelde
3-Yumurtlamayı ne ile takip ediyordunuz?-
4-İlk gebelik belirtileriniz ne idi?bel agrısı kasık agrısı
5-Çatlamadan kaç gün sonra gebeliğinizi öğrendiniz?13
Kandegerim dün vermiştim şimdi aldım 60.7 darısı sizlere

Güzelce artsın değerin insallah

Aynen öyle haklısın canım sağol iste gerçekleri de biliyoruz ama insan bazen etkilenmiyor da değil.. hayırlı zaman da isteyen herkese nasip etsin inşallah Allah çok sağol desteğin için

Merhaba eklermisiniz benide
Bat 26 şubat
Yaş 39
İlaç folbiol
LAboguik ovu.test siparişi verdim
1 yıldır olmadı
2 düşük 1 sağlıklı doğum 1 kimyasal var
Ovulasyonu kaçurıyorum galiba ki olmuyor
Ovulasyonu kaçırmamak için ben adet gününe kadar gün aşırı düşünüyorum .Böylece kaçırma ihtimaliniz ortadan kalkıyor

Bugünkü ovu testi. Çatlamış yumurta bugünü de değerlendirelim var mı yumurtlamasi benimle aynı olan kızlar beraber takıp edelim
Benimki yarından so
Bugünkü ovu testi. Çatlamış yumurta bugünü de değerlendirelim var mı yumurtlamasi benimle aynı olan kızlar beraber takıp edelim
Benim de bugün yarın ama ben bu ay ovu testi kullanmadım .Benim belirtilerim var kasik ağrısı .Gün aşırı değerlendiriyoruz ..Bakalım inşallah .

Maalesef negatif canım çekemeden ise geçmem gerekti.. hayırlısı olsun bilmiyorum önümüze bakacağız.. inş güzel haberlerini alırız
Merhaba kuzum, bende kan sonucunu halen bekliyorum lütfen takıp üzülme ben baya taktım bu ay ümidim vardı ama kalmadı. İnşallah bir daha ki ay gönlümüze göre olur herşey

Merhaba kuzum, bende kan sonucunu halen bekliyorum lütfen takıp üzülme ben baya taktım bu ay ümidim vardı ama kalmadı. İnşallah bir daha ki ay gönlümüze göre olur herşey
Umut her zaman var bazen bi saklanıyor hemen geri cıkıyor ortaya Rabbim vaktini biliyordur umarım mucizeler bizi de bulur haber ver mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…