Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canim ilk tüp bebek yaptık olmadi arkasına 3 kere normal hamile kaldım süreçten dolayı bide maddi acıdan tekrar gidemiyoruz izmire gidiyodum ondada doktora ulaşamıyorum 9 eylülde her bat basında arıyoruz olmuyo diğer aya atıyorlar 4 5 ay oldu en son gideli

Evet canim ilk tüp bebek yaptık olmadi arkasına 3 kere normal hamile kaldım süreçten dolayı bide maddi acıdan tekrar gidemiyoruz izmire gidiyodum ondada doktora ulaşamıyorum 9 eylülde her bat basında arıyoruz olmuyo diğer aya atıyorlar 4 5 ay oldu en son gideli
Bende 2 kere tüp bebek denedim ama olmadı bende normal deniyorum artık . herhangi bir sorun olmamasına rağmen yaştan dolayı tüp bebeğe yolladılar ama gerçekten maddi manevi çok zormuş. daha da yapmaya cesaretim yok vallahi. bir de alzhımer hastası annem var onunla uğraşıyorum beni bayağı çökertti bu süreç

yumurtlama döneminden sonra benim hep kasiklarimda ağrı oldu belimde de çok ağrı vardı ve kuyruk sokumumda özellikle bat a 3 gün kala da göğüslerim sisti hala çok acıyor ve kasık ağrılarım da devam ediyor canım iki gündür de biraz akıntım var ben ara ara göz kararması da yaşiyorum ama çalıştığım için yorgunluğa verdim
Allah kavustursunn kuzummmm🤩🥰nasil güzel duygu rabbim her isteyene versinnn canimm benimde belirtilerim senin gibi yumurtlamayla baslayip hala devam eden adet sancilarim var belim kasiklarim bacaklarim nerdeyse 2 haftadir agriyolar yumurtlama 20 ocakti 21 catlamaydi ben 27 sinda doktora gittim kontrolüm vardi ultrasonla bakti sag tarafta 1 cm kist var dedi önemli degil dedi ama gecen ay bisey yoktu yine doktordaydim cünkü kan verdim o gün dün aradim hamilelik yok dediler kan verdigim gün 7. Gündü yumurtlamanin olsaydi cikardi bo belirti olurdu galiba 🤭 ama benim agrim sol tarafta 1 haftadir adet oldum olucam öyle siddetli agrilar var ve son 4 gündür falanda midem karisik yani öyle bi hafif dalgalanma var midemde acaba kist yaparmi böyle ? 28 gün döngüm Bat 8 Subat test yapcam 3 gün önce negatifti acaba degisirmiki?

Rahim filmi sonrasi kanallar darsa acilma oluyormus cogu kisi bu rahim filmi sonrasi gebe kalmis canim🤗 r
Merhaba,
Pozisyonun adı doggy style olarak geçiyor. Penis bu şekilde daha derine girmiş oluyor (haliyle rahme biraz daha yakınlaşıyor). Boşalma olduğunda eşiniz hemen çıkmasın, biraz bekleyip çıksın. Siz de hemen uzanın ardından, ama ayağa kalkarak değil de o pozisyondan hemen geçin yatmaya.
benim de 5şubat. yumurtlamadan beri bende de sol kasıkta ağrı, kramp var. mide bulantısı ve karın ağrısı. hatta bugün öyle kramplar girdi ki acile gitmeyi düşündüm. testim de negatif çıktı ama 2gün önce yaptım 🤷🏻‍♀️
Rahi filminin o etkisini bilmiyordum inşallah bende o anlamda işe yarar. doggy style pozisyonundan sonra tekrar sırt üstü dönüpyatıyordum yastıkla. Bir de yüz üstü deneyeceğim. Valla çokfaydalı oldu bu sayfa çok teşekkür ederim ☺️ hepinize ayrı ayrı. Tüm hamişleri de tebrik ediyorum darısı bizlere olsun inşallaaahhhhhh🥳🥳🥳

valla canım uygulamalara güvenmeyi bıraktım ben 30 ocakta ovülasyon günümdü benim ama hala pik görmedim ben
Katılıyorum o uygulamalar olması gerekeni gösteriyor. Bende pepapp kullanıyorum ona güveniyordum özellikle o günleri kaçırmıyordum bir ovulas testi yaptım kiiiii o günler değilmiş. Bu şekilde öğrenmiş oldum. Şimdi sadece takvim niyetine kullanıyorum programı işaretleme yapıyorum ilişki olan günleri vs.

8 Şubat bat adet olmadım henüz ama yine olmayacak galiba umudumu yitirdim artık okullar da açılacak öğretmenim daha nerdeee yorgunluktan ağzım açık kalıyor bu ay oldu oldu yoksa cık :63:
Bende öğretmenim sakın öyle düşünme. Ben seviniyorum okul açılsın da kafamız dağılsın düşünmeyin diyorlar ya belki iyi bile gelir.

X