Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi ya bende bu ay sadece programa göre gittim ümitliydim bak smdi korku oldu içimde ben hiç ov. Testi kullanmadım ama bu ay olmazsa kullanacağım sanırım 🤔
Bende pepapp a güveniyordum ama bende uymadı tarihler. Pik olmadı mavi ve morlarda. Bence sende çok güvenme 😢

Bende aynı şekilde kullanıyorum 14.günü işaretliyomuş benim bugün adetten beri 19.gün hala pik görmedim
Katılıyorum o uygulamalar olması gerekeni gösteriyor. Bende pepapp kullanıyorum ona güveniyordum özellikle o günleri kaçırmıyordum bir ovulas testi yaptım kiiiii o günler değilmiş. Bu şekilde öğrenmiş oldum. Şimdi sadece takvim niyetine kullanıyorum programı işaretleme yapıyorum ilişki olan günleri vs.

Bende 2 kere tüp bebek denedim ama olmadı bende normal deniyorum artık . herhangi bir sorun olmamasına rağmen yaştan dolayı tüp bebeğe yolladılar ama gerçekten maddi manevi çok zormuş. daha da yapmaya cesaretim yok vallahi. bir de alzhımer hastası annem var onunla uğraşıyorum beni bayağı çökertti bu süreç
Allah yar ve yardımcınız olsun. 🙏🏻

Uygulmaanizin adı nedir acaba
Bu uygulama kırmızılar adet tarihim maviler yumurtlama dönemim 13 mor ise yumurtlamanın zirvede oldugu gun ben dün idrarda yaptim testi 2 saat kala böyle çıktı sarılarda sanırım ovulasyon adet tarihim bugundu ve agrilarimin hepsi geçti gitti suan bel agrım var sadece bu uygulama guzel ben memnun kaldım açıkcası ilişkiye dayanabiliyorsanız hergun yapın mavi günlerde ve adete 2 gun kala önce bende biraz nokta atışı oluyor..

Katılıyorum o uygulamalar olması gerekeni gösteriyor. Bende pepapp kullanıyorum ona güveniyordum özellikle o günleri kaçırmıyordum bir ovulas testi yaptım kiiiii o günler değilmiş. Bu şekilde öğrenmiş oldum. Şimdi sadece takvim niyetine kullanıyorum programı işaretleme yapıyorum ilişki olan günleri vs.
Hamilelik denerken olunması tehlikeli mi, napıcam diye arada kaldım 🙄

Hamilelik denerken olunması tehlikeli mi, napıcam diye arada kaldım 🙄

Gebelik dusunenler olmamaliymis.🙄 bir yerde okudum eger oluyorsak 2 ay cocuk dusunmemeliymisiz tabi gebelik suphesi olanlar vs karısık bir hal aliyor. Ogretmenlerde olacakmis sanirim Allah yardimciniz olsun🤲🏻
Bende öğretmenim köy öğretmeni ne yapacağımı şaşırdım bu ay oldu oldu olmadı korunmaya geçeceğiz. Yani aşı olmadan calismayacaksiniz diyebilirler mi bilmiyorum bende baktım asidan sonra 2 ay demişler ama hayırlısı olsun hakkımızda

Slm kızlar benim bata 5 gün kaldı bugünu saymazsak dün gece uyurken mide bulantiysa uyandım ve istifra ettim ve kasıklarımda değişik bı ağrı belimde öyle bacaklarıma vurdu goguslerime dokunamaz hale geldim bide ara ara hafif baş ağrısı yaşıyorum ve 2 gündür aklıma sürekli şeftali geliyor ne alakaysa pazara gittim bugün ama bulamadım acaba gebelik olabilir mi yoksa regli yaklaşıyor ondan mu bilgisi olanlar yardımcı olabilir misiniz şimdiden yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💞💞🥰🥰🥰🥰

Kızlar batıma 6 gün kaldı, yumurtlama dan beri geçmeyen bir kasık ağrısı ve göğüs ağrısı var, ilk kez bu kadar yoğun yaşıyorum bu sancıyı. İnşallah hamileyim dir 🙏
Canım seninle bayimiz aynı bende de aynı durum var ve dün gece mide bulantiysa uyandım sabaha karşı istifra ettim bel ağrısı kaşık ve göğüs ağrısı acayip çoğaldı bacaklarıma kadar vuruyor bide 2 gündür şeftali sürekli aklıma geliyor inşallah gebeyizdir🥰🥰🥰

Kızlar adetim 1 Şubat’ta, hiç umudum yok çünkü yumurtlamayı kaçırdığımı düşünüyorum 😁 test böyle çıktı, ilk 5-6 dakikada çektim. Yine de pek umutlanmayayım çünkü çok aşırı silik değil mi? Belki testin kendi çizgisidir.. biraz rengiyle de oynadım daha iyi görünsün diye 😅
Canım senin çizgi görünüyor bence ben gördüm yani bence hamilesin sen

Canım seninle bayimiz aynı bende de aynı durum var ve dün gece mide bulantiysa uyandım sabaha karşı istifra ettim bel ağrısı kaşık ve göğüs ağrısı acayip çoğaldı bacaklarıma kadar vuruyor bide 2 gündür şeftali sürekli aklıma geliyor inşallah gebeyizdir🥰🥰🥰
Canım inşallah dua edeceğim, Allahın izniyle hamilesin 🙏💞

Herkese hayırlı olsun.. ben bugün mecburen muayene oldum cokyanmam vardi eyvah dedim idrar yolu enfeksiyonu. Bildiğiniz uçuk olmuş vajinada..aman muayeneleri ihmal etmeyin. Hatta gitmişken regle az kaldığını soyledim ve yumurtan çatlamış döllenme olmuş olabilir:) dedi. Bakalım adeti beklemece
Canım inşallah, güzel haberlerini bekliyorum 🙏💞

Kızlar nasılsıniz batı 7 şubat yaklaşanlar ne durumda bende bugün adet oldum sandım aşırı bi kasık ağrım oldu beyaz süt gibi leke gelmiş arada sancı gibi giriyor adetim olacak gibi hissediyorum inşallah olmam 😕

X