Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende bos buldukca gebelik belirtilerine bakiyorum iyice kafayi yedim🤭 gecen ay test yaptim hafif kararti var diye gittim geldim baktim öyle zorluyorumki o cizgiyi görmek icin olmayan cizgiyi bakislarimla var etmeye calistum suan gecen ayki yasadiklarimi yazmissiniz🤣🤣

Bende bos buldukca gebelik belirtilerine bakiyorum iyice kafayi yedim🤭 gecen ay test yaptim hafif kararti var diye gittim geldim baktim öyle zorluyorumki o cizgiyi görmek icin olmayan cizgiyi bakislarimla var etmeye calistum suan gecen ayki yasadiklarimi yazmissiniz🤣🤣
Ne oldu pekk bu ay durum ne 😂😂

Bu ne şimdi?
C9C76745-248D-42DB-89F5-B34B410CFD2E.jpeg

B1828274-F1EF-46B9-99E0-CCAAB86DBEF9.jpeg
İyi akşamlar arkadaşlar cuma gün erken gebelik testi yapmıştım silik bi çizgi çıkmıştı.bugün de kan verdim her ne kadar baya erken olsa da (bhcg 21)çok şükür gebelik var.2-3 gün sonra tekrar kan vericem.
newmoon10 newmoon10 listeye eklemek istersen bide soru cevap diyordun galiba şimdi mi yapıyoruz biraz daha ilerleyince mi bilemedim?

Eki Görüntüle 2788380 İyi akşamlar arkadaşlar cuma gün erken gebelik testi yapmıştım silik bi çizgi çıkmıştı.bugün de kan verdim her ne kadar baya erken olsa da (bhcg 21)çok şükür gebelik var.2-3 gün sonra tekrar kan vericem.
newmoon10 newmoon10 listeye eklemek istersen bide soru cevap diyordun galiba şimdi mi yapıyoruz biraz daha ilerleyince mi bilemedim?
Canim tebrik ederim sen istedigin zaman yapabilirsin heyecanla bekliyorum soru cevabini 🤩🤩🤩

Canim catlatma ignesi mi vurulmustun? Bekle derim briaz daha kimisi adet gununde hatta gunu gecince goruyor hqmileligini. Eger negatifsede uzulme canim bir daha denersin saglik olsun
Evet iğne vurulmuştum yarın adet günüm 24 dü iğnenin 14.günü bu ay olmadı diye düşünüyorum. Birdahaki ay inşallah 🙏

Kizlar ben de regl oldum az önce .İki gün gecikmeyle.Artik Mart ayına transfer oldum.İnsallah diğer ay nasip olur .🙂🙂Hem bu arada biraz kilo da veririm .Olumlama yapayım🙂🙂Bekleyenlere müjdeli haberi almalarını dilerim .Ben Mart ayına transfer😂😂
Ben sizden çok umutluydum niyeyse sağlıkla gelsin diğer ay inşallah 🙏 benim de bat 26 Şubat bugün eşimin doğum günü bir kaset test denedim negatif çıktı pozitif çıksaydı hediye niyetine verecektim 🥰

1-Yumurtlamayı adetinizden sonra kaçıncı günü gördünüz? 26. Gün gördüm adetlerim 35-40 günde bir olur malesef düzensiz.ortalama 38.-39. Gün adet olurum
2-Regl döngünüz kaç gün sürüyor?6 gün
3-Yumurtlamayı ne ile takip ediyordunuz?ovulasyon testi ile(laboquıck marka)bu ikinci gebeliğim kızımda da aynı şekilde ovulasyon testiyle takip etmiştim.adet düzensizliği yaşayanlara şiddetle tavsiye ederim.kendi adıma yumurtlamayı takvimle falan belirlemek çok zor oluyor
4-İlk gebelik belirtileriniz ne idi?yumurtlamadan 8-9 gün sonra hafif kasıklarda ağrı ama en belirgin yine aynı günlerde göğüslerde aşırı hassasiyet,süt beyaz pütürlü akıntı
5-Çatlamadan kaç gün sonra gebeliğinizi öğrendiniz?9. Gün erken gebelik testi ile 10. Gün kan testiyle öğrendim
newmoon10 newmoon10

X