Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben hiç baktirmadım inan kana canim direk doktora gittim hiç bir sorun yok dedi gerek duymadım 😇🥰🥰artıyorsa normaldir canım merak etme akışına bırak kafana takma 😘
Canim bugün doktora gittim ultrasanda kese göründü ama bebek yok dedi gelisimi geri 4 haftalik gibi duruyo desi 2 hafta bekliyelim dedi yüksek ihtimalle sagliksiz gebelik dedi canm 😏

Merhaba benim de adetem gecikeli 12 gün oldu hala adet olmadım 20 şubatta olmam gereken tarihten 1 hafta önce şeffaf akışkan akıntı oldu yaklaşık 8 gün sürdü.Kasık,bel ağrısı yaşadım .Şuanda da sızlama ,çekilme şeklinde bir acı var kasığımda.Adetten sonra 2.6. Ve 9.gün test yaptım negatif kafam karıştı bi umutlanıyorum var mı bi diyorum olsa çıkardı,bi hamileyim diye umutlanıyorum yaşım 42 geç evlendim 2 tüp denedik olmadı bilemedim böyle bir durum yaşayan var mı arkadaşlar?
Şeffaf akıntı gordugunuzden 10 gün sonra yapın

Kızlar hayirli sabahlar p tesi kan vardim dun sonucumu aldim beta 2404 cıktı verdigim zaman programa göre 5+3 haftalik gorünüyo bete normal mi
Son adet tarihiniz ne acaba benim de 8 gün geçiyor adetimden daha test yapmadım karnımda acaip bir his var sizin belirti olarak nevar acaba

Son adet tarihiniz ne acaba benim de 8 gün geçiyor adetimden daha test yapmadım karnımda acaip bir his var sizin belirti olarak nevar acaba
Benim son adet tarihi 21 ocak benim bir tek göğüslerde sislik ve hasasliķ var onun disinda bisey yok ptesi kan verdim 2404 cikti beta bugünde doktora gittim 6 haftalik olmasi lazim ama 4 haftalik göŕünüyo dedi kese var ama ici bos 2 hafta sonra gel desi wgwr bebek yoksa kürtaj

Benim son adet tarihi 21 ocak benim bir tek göğüslerde sislik ve hasasliķ var onun disinda bisey yok ptesi kan verdim 2404 cikti beta bugünde doktora gittim 6 haftalik olmasi lazim ama 4 haftalik göŕünüyo dedi kese var ama ici bos 2 hafta sonra gel desi wgwr bebek yoksa kürtaj
Benm ilk hamileliğim de de 2 hafta geriden geliyordu geç döllenme olmuştu sıkma canını inşallah sağlıklı gebelik olur 🙏 benim de göğüslerimde hassasiyet var akşamları karnım da şişlik oluyor ilk hamileliğim de böyle değildi ☺️

Döllenme geç olabilir hem yumurtlama.zamani bilinmiyor ki mesela ben en son 17 Ocak adet oldum ama yumurtlama 23 Şubat'ta oldu şimdi doktora gitsem 17 Ocak sonadet tarihimi alacak 6 haftalık gözükecek ama ben daha bu sabah silik çizgi gördüm ancak yani haftasına göre doktora gidip ultrasonda baksa öyle çıkmayacak yada beta değerinde

Belki daha gec yumurtladın. Hemen doktora guvenme derim farklı doktorada gorunmende fayda var

Hemen catlamamis olabilir siz yine de son günü düşünün bence ben öyle yaptım.benim de üç gün sürdü
Aslında önceki yumurtlama dönemlerinde akıntı bikaç gün sürerdi bende uzun sürünce hamilelik diye şüphelendim son günden hesaplasam 12.gün bu gün bi yandan hamile olsam testte çıkardı diyorum kafam karıştı belirsizlik çok zor inanın..

Aslında önceki yumurtlama dönemlerinde akıntı bikaç gün sürerdi bende uzun sürünce hamilelik diye şüphelendim son günden hesaplasam 12.gün bu gün bi yandan hamile olsam testte çıkardı diyorum kafam karıştı belirsizlik çok zor inanın..
12 . Gün ise iki gün daha bekleyip yapın

Benm ilk hamileliğim de de 2 hafta geriden geliyordu geç döllenme olmuştu sıkma canını inşallah sağlıklı gebelik olur 🙏 benim de göğüslerimde hassasiyet var akşamları karnım da şişlik oluyor ilk hamileliğim de böyle değildi ☺️
Aynen canım şişlik bende de vardı benimde 2. Olcak inş içime su serptin Allah razı olsun canım ben adetim 1 gün gecti evde test yaptim silik cizgi gördüm sende böyle bisey olmusmuydu doktor sanada boş gebelik olabilir dedi mi keseyi falan görmüşmüydün canım bwnim kese var ici bos ama 1 cm olunca yolk kesesi olusuyomuş daha 1 cam nin altinda inş hayirlisiysa eger okusur

Döllenme geç olabilir hem yumurtlama.zamani bilinmiyor ki mesela ben en son 17 Ocak adet oldum ama yumurtlama 23 Şubat'ta oldu şimdi doktora gitsem 17 Ocak sonadet tarihimi alacak 6 haftalık gözükecek ama ben daha bu sabah silik çizgi gördüm ancak yani haftasına göre doktora gidip ultrasonda baksa öyle çıkmayacak yada beta değerinde
Canim bende adetim 1 gün gwcince silik cizgi vardı böyle olunca o ihtimal kalkarmı sence geç dölenme ihtimali yani

Canim bende adetim 1 gün gwcince silik cizgi vardı böyle olunca o ihtimal kalkarmı sence geç dölenme ihtimali yani
Adeti bir gün geçince acaba yumurtlamanın kaçıncı günü idi belki de ancak olmuştu inşallah herşey güzel olur hayırlı sonuçlar alırsın arkadaşim

----------------LİSTEYE EKLEME DURMUŞTUR. :) İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM -----------

Arkadaşlar Merhaba,

Yeni yıla girdiğimiz bugünde yılın ilk topiğini açmak istedim. :) Umarım 2021 hepimize uğur getirir. Daha önce Kasım topiğini açmıştım ve burada en çok hamilelik görülen topik oldu uğurlu bir topikti beni oradan hatırlayanlar vardır belki içinizde. :) İnşallah Şubat ayıda bana ve benim gibi diğer anne adaylarına uğurlu gelir. Bu seferde anne adaylarının ocaktan transfer olanları şubat ayı başlığında toplamak istedim. :)

Ve inşallah mutlu haberi aldıktan sonra da aşağıdaki soruları cevaplamanızı isteyeceğim herkese fikir olması açısından? :)

1-Yumurtlamayı adetinizden sonra kaçıncı günü gördünüz?

2-Regl döngünüz kaç gün sürüyor?
3-Yumurtlamayı ne ile takip ediyordunuz?
4-İlk gebelik belirtileriniz ne idi?

5-Çatlamadan kaç gün sonra gebeliğinizi öğrendiniz?

Sabırsızlıkla tabloyu oluşturup doldurmak için bekliyorum. İnşallah kasım ayında olduğu gibi güzel haberler aldığımız bir topik olur. :)
Hepinize Sevgiler... :KK200:

KullanıcıB.A.T.YaşKullanılan İlaçOvulasyon testiNe zamandır deniyor?Sağlık Sorunu?Sonuç

toffie33

01.02.202130Coraspin-3 AYKan Pıhtılaşması:anneadayı: Soru - Cevap

LorenaEce

01.02.202128--5 AY-:anneadayı: Soru - Cevap
Miyom sebebiyle düşük :KK43:

defnee16

01.02.2021FolidoceYENİ BAŞLIYOR:anneadayı: Soru - Cevap

honeyyball

01.02.202129FolikasitLaboquick4 AY:anneadayı: Soru - Cevap

Semraj

01.02.202128regenesit max-10 AY-:anneadayı: Soru - Cevap

tugce2110

01.02.2021:anneadayı: Soru - Cevap

Ruyaperisi

01.02.202129FolidoceLaboquick5 AYEnfeksiyon:anneadayı: Soru - Cevap
Kimyasal ile sonuçlandı :KK43:

kirpapatyasiii

01.02.202122KlomenLaboquick7 AYProlaktin ve TSH Y.
6.5 cm kist
Kimyasal ile sonuçlandı :KK43:

Dlnyyy49

02.02.202130--2 AY-:anneadayı: Soru - Cevap

huliadoruk

02.02.202134--1 AY:anneadayı: Soru - Cevap

eymentaa

03.02.202130----Kimyasal ile sonuçlandı :KK43:

fiuona

05.02.202126Eutrox ve aspirinLaboquick2 YILPKO:anneadayı:

Afitap_34

05.02.202125FolikasitSurelab2 AY:anneadayı: Soru - Cevap