şubat ta tüp bebek:)

internette okuum uzun yolculukları önermiyorlar ben daha doktorumla görüşmedim ama iki üç gün istirahat tavsiye ediyorlar zorunlu değilsen gitme canım yat uzan dinlen evde :)

bız ankarada tedavı oluyoruz ama evımız zonguldakta. . .evıme gıdeyım rahatca dınlenırım dıyorum ama. . .bebıslerıme bısey olursa dıye de korkmuyo degılım. . .

hamile hanımmmm hamile hatunnnn böle doya doya hamilleyim de hiç yaşamadıgın mutlulugu doya doya yaşa canımbenim

18 şubat bebegim yaaa

gör yumoşlarını öp bari ultrasondan teyzelerinin yerinedee:)ahahahhahahahhah

nihalimmm nerde ya test yaptımı acaba :)))

evt nerde bende çok merak ettim sonucunu.fadime hanım rabbim sizlerede nasip etsin hehe saolun canlarım bnm

bartek & Fıdan40 :)
oyle gızlı gızlı gezıncegınıze ıkı kelam edın kıızzzz. . . . .

düşünüp duruyorummm. . Transferden sonra 5 saatlık yolculuk cok mu zarar verır kı yaaa . . : (

Canım ben henüz tüp bebek tedavisine başlamadım ama gecen ay tüp bebek merkesinde ameliyat oldum yan tarafta yeni transferi olmuş bir bayana hemşire 3 saatten uzun yolculuk yapmayın dedi bYnın da yol mesafesi 3 saati aşıyomuş kesinlikle dedi doktorumuz önermiyor dedi bilgin olsun itedim, bence oldugun yerde rahat rahat istirahat et evine gitmek için acele etme

Canım ben henüz tüp bebek tedavisine başlamadım ama gecen ay tüp bebek merkesinde ameliyat oldum yan tarafta yeni transferi olmuş bir bayana hemşire 3 saatten uzun yolculuk yapmayın dedi bYnın da yol mesafesi 3 saati aşıyomuş kesinlikle dedi doktorumuz önermiyor dedi bilgin olsun itedim, bence oldugun yerde rahat rahat istirahat et evine gitmek için acele etme
.............................

Son düzenleme:

o zaman annemlerde bıraz daha kalayım da oyle gıdeyım evıme. . . .valla cok ozledım kocısımı de evımı de yaaaaaa :KK43:

arkadaşım hayırlısı olsun öncelikle.. ben de geçen hafta acıbademde başladım tedaviye. acıbadem maslakta. 4950 fiyatı bir de 1500 tl civarında ilaçlar var. ilaçlar senin durumuna göre değişiyor. bizim de ilk denememiz. embriyo dondurma işlemi de 1080 tl miş. biz onu da yaptırmayı düşünüyoruz arta kalan embriyo olursa tabii. en azında no iğnelerden kurtulmuş olurum. hazır embriyolar transfer edilir. sorun olursa cevaplarım yine.. kolay gelsin :))

teşekkürler .. tedavin hayırlı olsun. heyecanlı bir süreç allah yadımcın olsun.. ilk denemede tutar inş... banada bursa acı bademde 4950 ve 1200 ilaç tutar dediler ama dondurma işlemini hiç düşünmedim ilk denemede tutmasını diliyorum ama dondurmakla hem ilaçlardan hem yum. toplama işleminden kurtulursun. hayırlı haberlerini alırız inş.

teşekkürler .. tedavin hayırlı olsun. heyecanlı bir süreç allah yadımcın olsun.. ilk denemede tutar inş... banada bursa acı bademde 4950 ve 1200 ilaç tutar dediler ama dondurma işlemini hiç düşünmedim ilk denemede tutmasını diliyorum ama dondurmakla hem ilaçlardan hem yum. toplama işleminden kurtulursun. hayırlı haberlerini alırız inş.

hayırlı olsun arkadaşlar bende bursada art de prof osman develioğluyla herşey dahil ilaçlarda içinde 5000 lira ödedik hayırlısı olsun arkadaşlar

Allah bebisini hayirlisiyla sag salim kucağına almayı nasip etsin kac yıllık evlisin ilk denemen mı aşılama yapmismiydin problem varmiydi tedavinin ilk gunünden itibaren hangi iğneyi kullandın kac ml le başladın kaçıncı gun transfer yapıldı kac gun iğne yedin kısacası neler yasadın tedavi sürecinde anlatirmisin çok soru sordum affına sığınıyorum cevaplarsan sevinirim

X