Saç Uzatma Yöntemleri Şubata kadar benimle birlikte saç uzatacak arkadaşlar burayaa (Resimli)

Kedi2013

sevimli patateeees *
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2013
855
220
Saçlarımın şimdiki halinden bir fotoğraf .
Saçlarımı kısa kestirdim ve sonradan sürekli oluşan kırıkları kestirdim .
95. sayfada saçlarımın şimdiki halinin fotoğrafı var kızlar oraya göz atıp merak ettiklerinizi sorabilirsiniz . :)

Eklentiler

• 55555555.jpg
    55555555.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 399
Son düzenleme:
gelir bence.saçların düz ve parlak oh misss :KK51:

tam düz değil aslında kabarık baksana . inşallah gelir yaaaa :KK43: yani herkes çok takıyosun saçların kısa değil diyip duruyorlar.
ama ben artık söylenmeyi
bıraktım sadece saçlarıma bakım yapıp gerisini Allaha bırakıyorum ne yapayım :)

Uzun-sac-modelleri.jpg

kırmızı rujlu kızın saçlarına bayıldım benimde hedefim bu tabi bir anda olmayacağını biliyorum önce hedefim şubat ayına kadar belime getirmek daha sonra bu hale getireceğim inşallah :KK43:

Yarın giremeyeceğim siteye bu nedenle bu akşam uygulayacaklarımı yazıyorum .

saçlarıma HC CARE bakım yagımı süreceğim ben tabi içine extradan yağlar + cam terebenti + bepanten + bemix ampulleri ilave etmiştim güzelce çalkalayıp uyguluyorum bu akşamda o şekilde uygulayacağım .
Muhtemelen saat 8 gibi sürerim ve 12 gibi yıkarım . şampuan olarakta dermokil saç dökülmelerine karşı şampuanı kullanıyorum . yine şampuanım içine de extradan 1 tatlı kaşığı bal + 15 adet dk hapı ezip attım + çam terebentin + bepanten ve bemix ampulleri ilave ettim . bu şampuanımı kullanıyorum .
saç kremi olarakta pantene yoğun yağlı kremi kullanıyorum .
Bu gün eve gidince yapacağım bakımlar bu arkadaşlar .
Hı unutmadan medobiocomplex- k vitamin hapımdan 1 tane yuttum öğlen .

!

bence saç dediğin böyle olmalı ki birşeye benzesin .
tabi bu uzunlukta saç kullanamam ama bu sağlıkta bele kadar saçlar hedefim
saçın sağlığı bu şekilde olmalı bence uzun ama kalitesiz saçlar hiç bi işe yaramaz bu nedenle hem bakım uygulayıp hem uzatıcam ve bunu yaparkende kırmamak için düzleştirici kurutma makinesi maşa gibi şeylerden uzak duracağım .

canım saçın çok hoş maşAllah rengi parlaklığı, üstelik güçlü duruyor , çok hoş..:oops::cool:
fakat, uçlar bana aşırı yıpranmış geldi, çok fazla incelmiş duruyor, bence onlardan kurtulup düzenli bakıma başlamalısın:KK51::KK51:

canım saçın çok hoş maşAllah rengi parlaklığı, üstelik güçlü duruyor , çok hoş..:oops::cool:
fakat, uçlar bana aşırı yıpranmış geldi, çok fazla incelmiş duruyor, bence onlardan kurtulup düzenli bakıma başlamalısın:KK51::KK51:
. Canim simdiye kadar hep kestim ama kesmeyen arkadaslarimin saci gayet uzadi Ben kestigim icin yine ayni yerinde sayiyor . Derken tekrar kesiyorum falan bu sefer kesmeden deneyecegim bakalim

Boyle diyorum ama kesmekte istiyorum saglikli olsun diye of .s ne yapsam bilemedim bak

MAŞALLAH senin saçlarında sağlıklı duruyor neler yapıyorsun düzenli kestiriyormusun ?
canım ben 6 ayda bir mutlaka kestirim. saç bakımıda yaparım.çeşitli yağları karıştıyorum. birde mavi su yada glıss in 3 kat sıvılaştırılmıi kratin suyu var oda çok güzel geliyor. çok sık düzleştirmiyorum. bu günlerde banyodan sonra kren 7/24 sürüp örüyum. sabah açtığımda kuaförden çıkmış gibi duruyor :)

Boyle diyorum ama kesmekte istiyorum saglikli olsun diye of .s ne yapsam bilemedim bak
çok değil ki 1-2 parmak :) üst kısımlar çok güzel alt taraf bakımsız sadece. yani nasıl desem incelmiş iyice :KK43: 1-2 parmak kestirmelisin bence, bakıma da devam ettiğin sürece o fark 1 ayda kapanır ki :) :KK24::KK51::KK51:

canım ben 6 ayda bir mutlaka kestirim. saç bakımıda yaparım.çeşitli yağları karıştıyorum. birde mavi su yada glıss in 3 kat sıvılaştırılmıi kratin suyu var oda çok güzel geliyor. çok sık düzleştirmiyorum. bu günlerde banyodan sonra kren 7/24 sürüp örüyum. sabah açtığımda kuaförden çıkmış gibi duruyor :)
bir an biri beni anlatmış sandım :) kesim sürelerimiz bile aynı denilebilir :) gliss'in o siyah şampuanını ve sıvı kremini bende sürekli kullanırım.. çok güzel parlaklık veriyor ve yumuşacık yapıyor :) Elidor şekillendirici kremini bende kullanıyorum fakat örerek denememiştim hiç.. saçlarım kurumaya yakınken sürüyorum çook hoş dalgalar oluyor :) Turuncu olanını kullanıyorum fakat tabiki onarım gibi bir etkisi yok. sen hangi seriyi kullanıyorsun canım ?:oops::KK19:

bir an biri beni anlatmış sandım :) kesim sürelerimiz bile aynı denilebilir :) gliss'in o siyah şampuanını ve sıvı kremini bende sürekli kullanırım.. çok güzel parlaklık veriyor ve yumuşacık yapıyor :) Elidor şekillendirici kremini bende kullanıyorum fakat örerek denememiştim hiç.. saçlarım kurumaya yakınken sürüyorum çook hoş dalgalar oluyor :) Turuncu olanını kullanıyorum fakat tabiki onarım gibi bir etkisi yok. sen hangi seriyi kullanıyorsun canım ?:oops::KK19:

ben elidorun turuncu serisini kullanıyorum. kretinli oluyor çünkü ( zaten markette kampanya yapmışlar 3 tane ürün şampuan,saç kremi, krem 7/24) çok uygun fiyatı hepsi 9 lira. onu kullanıyorum. örmeden krem 7/24 ü sürersem saçlarım elektirikleniyor.örünce elektirklenme olmadı hatta aşırı parlak durdu. bakımlı olmak gibisi yok. bakımlı olunca makyajsız bile çok güzel duruyoruz kızlar hepimiz çok güzeliz yaşasın :)

X