Suna Dumankaya'dan güçlü tırnaklar için süper öneri..

kathy

DOPAMİN DETOKSUNDAYIM AZ YAZ 💅
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2009
5.068
358
Uzun tırnak seven ama tırnakları sürekli kırıldığı için tırnaklarını uzatamayan hanımlara Müjdeli bakım önerisini Suna Dumankaya verdi. Bakımlı ellerin olmazsa olması uzun ve bakımlı tırnaklar. Çok aşırı uzun olmadığı sürece bence her hanıma da yakışıyor uzun tırnak. Ama bakım şart tabiki. Tırnaklarınızın kırılmadan uzaması ve güçlü olması için 2 ayrı öneri ;

1.ÖNERı :
GEREKLı MALZEMLER ;
* 1 bardak su
* Yarım limon suyu
* 1 tatlı kaşığı zeytinyağı
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLı :1 bardak sıcak suya diğer malzemeleri karıştırıp
tırnaklarınıza sürün, bir süre bekleyin.
2.ÖNERı :
GEREKLı MALZEMELER ;
* 1 tas sıcak su
* 1 tutam adaçayı
* 5 damla okaliptus yağı
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLı : Sıcak suya malzemeler karıştırılıp tırnaklar 15 dakika bu karışımın içinde bekletilir.

ALINTIDIR..

Son düzenleme:
Ben hiç yapmadım canım tırnaklarımı çok beğenirim ve güzeldir..zemuszemus
Ama limon suyu ve zeytinyağının işe yaradığını biliyorum ..
çünkü ellerimi sık sık bu karışımla ovarım...

Uzun tırnak seven ama tırnakları sürekli kırıldığı için tırnaklarını uzatamayan hanımlara Müjdeli bakım önerisini Suna Dumankaya verdi. Bakımlı ellerin olmazsa olması uzun ve bakımlı tırnaklar. Çok aşırı uzun olmadığı sürece bence her hanıma da yakışıyor uzun tırnak. Ama bakım şart tabiki. Tırnaklarınızın kırılmadan uzaması ve güçlü olması için 2 ayrı öneri ;

1.ÖNERı :
GEREKLı MALZEMLER ;
* 1 bardak su
* Yarım limon suyu
* 1 tatlı kaşığı zeytinyağı
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLı :1 bardak sıcak suya diğer malzemeleri karıştırıp
tırnaklarınıza sürün, bir süre bekleyin.
2.ÖNERı :
GEREKLı MALZEMELER ;
* 1 tas sıcak su
* 1 tutam adaçayı
* 5 damla okaliptus yağı
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLı : Sıcak suya malzemeler karıştırılıp tırnaklar 15 dakika bu karışımın içinde bekletilir.

ALINTIDIR..

bu karısım sankı daha da yumusatacak gibi :KK43:( :KK49:

Zeytiyağı ve limonu karıştırıp tırnaklarınızın üzerine sürün hem sertleştiriyor hem de çabuk uzatıyor haftada iki defa yapıyorum..

X