Lekeler, Çiller Suna Dumankaya'dan lekeler ve çiller için maske

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Ayyy Allahım bu ne böyle maskeyi sürer sürmez yanmaya başladım ilkten oluyodur diye bi iki dakka bekledim ama gözlerimden yaşlar indi artık yıkadım hemen kıpkırmızı oldum yaaaaaaaaaaaaa :84::84: Yüzüm yanıyo hala bişey olmaz inşallah :18::95:

Canım başlarda benimde yanıyor hatta ilk msjda belirttim ama yıkayınca dupduru bir cilt çıkıyor benim ortaya, açık tenliyim bende. kızarıyor birazcık hemen geçiyor ama. senin geçmedi mi yoksa:44:
Ben yarın tekrar yapıcam çok memnunum bu maskeden. çillerim hafifledi gibi, eski sivilce izlerimde gözle görülür yokolma var hatta.

Evet okumuştum canım oyüzden ben bekledim biraz ama çok acıdıııııııııııı gözlerim yaşarmıştı okadar mı yanması gerekiyo yani :26:
Alnımda da sivilceler çıktı ondanmı bilmiyorum ama

Bnde sivilce problemi olmadığı için bilmiyorum sadece özel döneme yakın zamanlarda çıkar sivilce. kızarıklık yıkadıkdan sonra gitti değil mi?

Bnde sivilce problemi olmadığı için bilmiyorum sadece özel döneme yakın zamanlarda çıkar sivilce. kızarıklık yıkadıkdan sonra gitti değil mi?

Yok canım gitmedi yıkadım hemen öyle bi süre kaldı kızarıklık :/ acaba tarçını mı azaltıp denesem

tamam canım bana sonucu bildir.. brde sen lekelerin için mi çillerin için mi kullanıyorsun?

tamam canım bana sonucu bildir.. brde sen lekelerin için mi çillerin için mi kullanıyorsun?

Bi iki saat sonra yapıcam tatlm yazarım sonucu. İkiside :) Bikaç tane çilim var ama en çok lekeler için yapıyorum kızarıklık kaldı bi de kahverengimsi izler :/

Bi iki saat sonra yapıcam tatlm yazarım sonucu. İkiside :) Bikaç tane çilim var ama en çok lekeler için yapıyorum kızarıklık kaldı bi de kahverengimsi izler :/

Anladım..
Bende aynı sebepden yapıyorum.
Yüzüme ağda yaptırdığım zamanlardan kalan hafif kahverengi sivilce izlerim var.

Anladım..
Bende aynı sebepden yapıyorum.
Yüzüme ağda yaptırdığım zamanlardan kalan hafif kahverengi sivilce izlerim var.

Ay canım bal kalmamış bizde yapamadım :/ Ama mısır unu maskesini yaptım ona biraz da tarçın ekledim bişey olmadı ben en iyisi azaltıp deniyim şu maskeyi.

Ay canım bal kalmamış bizde yapamadım :/ Ama mısır unu maskesini yaptım ona biraz da tarçın ekledim bişey olmadı ben en iyisi azaltıp deniyim şu maskeyi.

Azaltıp dene tatlım evt bencede, ben bugn yaptım yine sabah sonra dışarı çıktım arkadaşm yüzüne ne yaptın dedi söyledim bende o da denicek yarın falan, bakalım onda tarçın nasıl bir etki yapıcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…