Sürekli aldatıldığımı düşünüyorum..

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 2-3 haftadır erkek arkadaşımın beni aldattığını düşünüyorum. Bu düşünceden nasıl kurtulucam bilmiyorum ortada hiçbir şey yok.. Farklı şehirlerde yaşıyoruz ve sırf telefonunu karıştırmak için onun olduğu şehire bile gittim. 1 saat geç cevap versin ya da arkadaşlarımlayım desin hemen yalan söylediğini düşünüp ağlamaya başlıyorum. 2.5 senelik sevgiliyiz bu zamana kadar da hiçbir şeyini yakalamadım. Neden böyle oldu bilmiyorum.. Yardım eder misiniz?
Bu sanrılara ben de kapılmıştım bir ara. Durduk yerde ikaz ediyordum erkek arkadaşımı. Ne yapsa şüpheli geliyordu ama ortada hiçbir şey yoktu. Sonra hiçbir şey olmadı ve o dönem geçti. Kendimi yıprattığımla kaldım. Sen de bekle muhtemelen geçecek🤷🏻‍♀️

Bu şekilde kurgulamaya devam edersen mutluluğunu kendine haram etmen çok yakın

Bdv de takılmayı bırak acilen..
KajdjdjsjKsfjdjJdkdj yemin ederim ki sırf bu yüzden çoookk uzunca bir süre girmemistim bdv ye. Hala girmem, çok nadiren, aşşırı sıkıldıysam girerim. Onda da genelde komşudan dert yananları okurum skdkdkzkskxjdsjxj
Evet konu sahibi bdv insanı evlenmektende vazgeçirir, paranoyakta yapar, dert babasıda olursun. Yok yok burda dkdksjskdkdksk

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 2-3 haftadır erkek arkadaşımın beni aldattığını düşünüyorum. Bu düşünceden nasıl kurtulucam bilmiyorum ortada hiçbir şey yok.. Farklı şehirlerde yaşıyoruz ve sırf telefonunu karıştırmak için onun olduğu şehire bile gittim. 1 saat geç cevap versin ya da arkadaşlarımlayım desin hemen yalan söylediğini düşünüp ağlamaya başlıyorum. 2.5 senelik sevgiliyiz bu zamana kadar da hiçbir şeyini yakalamadım. Neden böyle oldu bilmiyorum.. Yardım eder misiniz?
Güvenmiyorsan sevgililikden sonra ne planlıyorsun acaba? Evlenmeyi mi?
İnsanlar kendi yapacakları seyleri baskasında ararmiş
Ya da başkasından gördükleri yasadıkları seyleri hayatında acaba yaparmış
(Misal acaba o da bunun gibi beni aldatıyor mu?)
Güven olmadan sevgi Bi işe yaramaaaaaazzzz
Herkese karsı böyleysen eger psikolojik destek almalısın

somut birsey yok. bu suphe niye, ilginç.
bunu evliler yapmıyor.
aslinda asiri bunaltırsanız bu gerçekleşir.
kendinize güvensenize. boyle yaparken karşıya deger verip kendinize deger vermediğiniz ortaya cikiyor aslinda.
ben esimin telini karistirmam, is o hale gelmişse zaten, ortada bi sorun var demektir bence.

2.5 senelik sevgiliyiz bu zamana kadar da hiçbir şeyini yakalamadım. Neden böyle oldu bilmiyorum..
Kendi ailenizde veya yakınlarınızda sizde travma etkisi yaşatacak bir aldatma hikayesi yaşandı mı?
Yada aldatmayla ilgili olmasa da erkek arkadaşınız size farklı konularda yalan söyleyip, güveninizi zedelemiş olabilir mi?

X