Sürekli bakımlı olmayı nasıl başarıyorsunuz

Bakımdan kast ne mesela? Cıldı temızle tonık nemlendırme bır bakım değildir. Rutın yuz temızliğidir. Yuzu her gun yıkamak gıbı bir şey. Maske peeling haftada bır ya da ıkı kere yapılır. Sac bakımı mısal haftada ıkı uc kere yaparım. Haftada bır vücut peelingi :21: ıkı uc ayda bır saçlarımı uçlarından kestiririm 5 6 ayda bır boyaya giderim gibi gibi
Ben aynada kendi yüzüme bile o kadar bakamıyorum ya ne güzel keyifli keyifli yapıyorsunuz o_O

Yani genel olarak temizimdir ama o bir kaç gün sonrasında gelen üşengeclik bendede oluyor. Misal saçlarımı tariyorum tepemde topluyorum yarım saat geçmeden saç baş dağılmış halbuki çocuklar dokunmadı bile , nasi oluyor anlamıyorum bir ben böyle olamam dimi xD

Mesela hergün yüz jeliyle yüzümü yıkamak, sabah rimel sürmek, kıyafet uyumu yakalamak, saçlarımı kontrol altına almaya çalışmak...

Kiyafetlerinizi geceden hazirlayin sabah üşeniyorsaniz.
Saçlarinizi da geceden örerek filan yatin en kötü bari, saç sekillendirici kopukler kullanin.

Yüz yikamaya da insan üşenmez yahu. 🙄
15 yaşimdan beri yüz yikama jeli, tonigi, kremi kullanirim 27 yasimdayim. 😮

Yani genel olarak temizimdir ama o bir kaç gün sonrasında gelen üşengeclik bendede oluyor. Misal saçlarımı tariyorum tepemde topluyorum yarım saat geçmeden saç baş dağılmış halbuki çocuklar dokunmadı bile , nasi oluyor anlamıyorum bir ben böyle olamam dimi xD
Evet bizde destekçiniziz 😄😄

Kiyafetlerinizi geceden hazirlayin sabah üşeniyorsaniz.
Saçlarinizi da geceden örerek filan yatin en kötü bari, saç sekillendirici kopukler kullanin.

Yüz yikamaya da insan üşenmez yahu. 🙄
15 yaşimdan beri yüz yikama jeli, tonigi, kremi kullanirim 27 yasimdayim. 😮
Maaşallah diyelim.

aklıma recep ivedik geldi bakım diyince nedense :KK53:
Her gece yatmadan once dusumu alırım, gunde ıkı bazen uc kez dıslerını fırcalarım.
Uzun tırnak sevmem tırnaklarımı keserim.
Ustumden cıkardığım kıyafeti ikinciye giymem.
Gozlerıme kalem cekerımafagahahaga
Makyaj sevmem, bebeksi cıldımı buna borcluyumagsgsgshshshsgs
Saclarımın kırıklarını ıkı uc ayda bir aldırırım. Her ay dip yaptırırdım.
Kaş almiyorum sarılar zaten.
Bıyık hıc aldırmadım.
Her ay reglımden sonra agdamı yaparım.

Simdı ben neyim, bakımlı mı?

Mesela hergün yüz jeliyle yüzümü yıkamak, sabah rimel sürmek, kıyafet uyumu yakalamak, saçlarımı kontrol altına almaya çalışmak...
Nereye gidecek olursam olayım geceden heyecanlanırım makyajı böyle yapayım, saçı şöyle yapayım, şu kombini yapayım vs diye :KK70: Sanırım insanın içinde olan bir şey. En önemlisi olan öz bakımımız bence. Onlar aksatılmamalı. Mesela cilt bakımı yapmaya üşendiğinizde geleceği düşünün, yıllar geçtikçe cildinizin fazla deforme olmasını istemeyeceğiniz için kalkıp yaparsınız :)

Her gece yatmadan once dusumu alırım, gunde ıkı bazen uc kez dıslerını fırcalarım.
Bıyık hıc aldırmadım.

Bakımlı

Bıyık hıc aldırmadım.

öncelikle kendine saygılı :KK200:

X