Sürekli kiloma laf eden kv

hic takma bazi kv oyle zayiflarsan laf eder kilo alirsan laf eder mukemmel ol yine bulur bisey kilon cok olsa bile ona ne neden rahatsiz oluyo nisanlin semi begeniyo onami kalmiş? ben boyle seviyorum kendimi de belki artik soylemez

Varkı yiyorum deseydin kilon fazla değil kimseyi de ilgilendirmez eğer istiyorsan kendi sağlığın için kilo verirsin kimse için değil

Gelin olmaya tahammül edememekle alakalı değil bu, her insanın yapısı farklıdır. Ben dr sevmem çok sarılmayı, öpüşmeyi, mıncıklanmayı. Rahmetli kayınvalidem de sevmezdi, görümcem de sevmez. Ben onun samimiyetini, iyi niyetini, sevgisini sözleriyle, düşüncesi ile anlardım. Kendinde kusur arama. Sakin bir şekilde son kez nişanlınla konuş. Değişen bişey olmazsa sen tavrını koy. Normalde kendin konuş derdim ama böyle bir konuda daha nişanlı iken kayınvaldeniz ile muhatap olmanıza gerek. Hem aranızda gerginlik olmadın hem de oğlundan duysun rahatsız olup sınırlarınız olduğunu.

Bence bu kadar takılacak bir konu değil. Bünyeniz kilo almaya müsaitse dikkat etmeniz için diyordur.
Bizim gelinimizin bebegi gelmeden önce Cok güzel Bir fiziyi vardi, etli butlu Cok seksi. dogumdan 5-6 Ay Sonra teyzem Bir kere , bakin iste tam bunu diyordum hep, dogurdu bakin nasil sisti hamur gibi. 10 yas yasli gösteriyor teyzeler gibi Bir vicudu var. Ay 2. dogum olsun bu yürüyemeyecek gibi cümleler kurdu. Bu malesef Bir gercek, Anne olmadan etliye butluya güzel deriz, ama bu vicutlar dogum yaptiktan Sonra malesef sismanliga egimli. Eskiden cok kafaya takiyordum neden zayifim Keske daha da etli olsam. Ama Simdi 32yasindayim, iki bebek dogurdum ve ne bitane catlagim var nede sistim. Asla belli olmaz 2 dogum yaptigimi. Zaten yaslandikca insan kilo alir,galiba KV simdiden takti bu konuyu

size de aferin teyzenize de aferin. en iyi sizsiniz. siz doğurup doğurup tığ gibi kalıyorsunuz maşallah. kilo alanlar ah işte ne yapsınlar sizin gibi olamıyorlar. ama suç sizin gibi patavatsızlık yapıp lohusa kadına ben demiştim diyende ya da kadının arkasından onu çekiştirip de bakın ben 2 tane doğurdum çatlağım bile yok diyende, değil ki. ağzınızın payını veremiyorlar ondan böyle oluyorsunuz.

konu sahibi sen ağaç kovuğundan çıkmadın. yeniden konusu açılınca lütfen 2 çift laf et.

Siz Niye Simdi alindiniz ki okadar? Kv anlamayi calistim, Yani gelini istemiyormu Yoksa gercekten sadece uyarmak mi istedi. Ve bence bu kötü bisey degildi, tamam bu kadar kisa zamanda okadar samimiyet Iyi olmadi konu sahibi yanlis anladi. Ama böyle Bir gercek var malesef, kuzenime bile söylüyorum dikkat et, ne varki Bunda? Oda bana Derki sus git yemek ye Yani Ben Kimseyi üzmek kirmak istemedim burda yanlis anlamasin kimse, sadece kadinlar arasinda acik konustum he, ki Ben Hala etli olmayi Cok isterim hepiniz Cok güzelsiniz!!! Sadece kendimize bakmamiz lazim

Yolun başındayız diye kendini saklama.
Sınır çizmek kaba olmak değil.
Herkesin kendi düşüncesi sağlık açısından da bir sorun olmadığı sürece ben memnunum halimden deyin geçin. Duymazdan gelin sonra da.

Bugün kilo der yarın başka bir konuya yorum yapar.

Köprüyü geçene kadar mantığını erkekler yaptığında da kadınlar yaptığında da çok kızıyorum.

Yay burcu musunuz

Kayinvaliden iyi niyetli olabilir ama bence disarida kalmayi bilmeli.ben olsam yorum yapmam.konussun dursun.en guzel manipulasyon sessiz kalmaktir ve mesafeli olmaktir.asla cevap verme konussun dursun gulumse geç.nisanlinla da bunu sorun yapma.

Kayinvaliden iyi niyetli olabilir ama bence disarida kalmayi bilmeli.ben olsam yorum yapmam.konussun dursun.en guzel manipulasyon sessiz kalmaktir ve mesafeli olmaktir.asla cevap verme konussun dursun gulumse geç.nisanlinla da bunu sorun yapma.
Ben bundan pek emin değilim sustukça insanlar haddini bilmeyip daha da ileri gidiyor genelde

Ben bundan pek emin değilim sustukça insanlar haddini bilmeyip daha da ileri gidiyor genelde
Bilimsel olarak önce davraniş artar sonra söner.nötr kalmayı basar ama asla tepki yok unutma.once artacak sonra sonecek.ve mesafeyi unutma.bu kadin iyi niyetli de olsa kotu niyetli de olsa seni bulundugu yere cekmeye calisiyor.oraya gitmeyeceksin.
Yani seninle benim aramda kocaman bir fark var,mesafe var,istedigin kadar gecmeye calis gecemezsin demis olacaksin.asla ciddiye alma.

Bence susarak ve işittiğiniz söylemleri yutarak yanlış yapıyorsunuz. Balık baştan kokar, baştan tavrınızı belli edin ki ilerleyen süreçte de iletişiminiz o yönde olsun. Sen sesini çıkarmadıkca bu konuda daha da üstüne gelecek emin ol. Hoşuna gitmeyen ne varsa söylemeni öneririm. En kötü nişanlınızın ismi Ali olsun; Ali boyle seviyor beni, ben de kilomdan memnunum diyebilirsiniz, kırıcı da olmaz..

Nisanlimin annesi beni ilk gördüğünde "ay cansız cok zayifsin" demiṣti. Vallaha hiç sorun etmedim. Kendi tosun gibi. Bayiliyorlar insanlarin kilosuna karismaya. Bu arada boyum 1.56 kilom 49 yani cok zayuf da degilim. Sen bosver. Begenen begenmis

Ben halimden memnunum beğenmeyen oğluna almaz sekerim de patlat bı kahkaha ona ne ayol sinir sey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…