Sürekli koyu çıkan lh ovulasyon testi

ecevekedileri

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2015
768
887
29
Kızlar selam 7 aydır korunmuyoruz. Bir kez aşılama yaptırdım. Sürekli ovulasyon testi ile takip ederdim yumurtlamayı yakalamak için ama bu ay sürekli koyu çıkıyor testlerim . Adetin 10. Günü başladım testleri eke bırakıyorum. Kist olmuş olabilir mi ya da başka bir hastalık. Sat 4temmuz bir gün sürdü. Bat 4 Ağustos. Tekli olanlardan biri 21 Temmuz biri 22 Temmuz evde olmadığım için Yanyana koyamadım

Eklentiler

• camphoto_1804928587.jpeg
    72,6 KB · Görüntüleme: 227
  • camphoto_1932422408.jpeg
    78,4 KB · Görüntüleme: 256
  • camphoto_959030623.jpeg
    223,4 KB · Görüntüleme: 292
  • camphoto_1144747756.jpeg
    188,2 KB · Görüntüleme: 267
Asilama yaptirirken ovitrellle vururlar onun icinde de brta hcg bulunuyor testleriniz ondan boyle asilama yaptirdiginiz ay yumurta takibi dogru sonuc vermez asilamadan 11 gun sonra kan verin

Regl oldunuz mu kac gun oldu asilamadan sonra
Nisan ayında aşılama oldum tutmadı. Mayıs haziran temmuz başı normal adetimi oldum. Temmuzda adetim sadece 1 gün sürdü. Kan verdim 7 temmuzda negatifti. 13 temmuzda teste başladım hep koyu hep koyu normalde 20 Temmuz yumurtlama günüm olmalıydı hep pozitif çıkıyor

Sen bence bi gebelik testi al :))) ben de en son oyle ciktiginda allah wllah yumurtlamadim ya dedim hamileymisimm

Sen bence bi gebelik testi al :))) ben de en son oyle ciktiginda allah wllah yumurtlamadim ya dedim hamileymisimm
Yaptım yaptım dün yaptım lh testiyle beraber pozitif oldu silik . Bugün tekrar deneyim dedim biri silik gibi biri negatif. Adetime 10 gün var erken yumurtladım heralde dedim 9-10 Temmuz gibi. Ama emin değilim bi kaç gün test yapcam

Eklentiler

• 27a42ffdfbd0c9fc43addbe0b867fa43.jpeg
    72,5 KB · Görüntüleme: 195
  • IMG_2557.jpeg
    36,1 KB · Görüntüleme: 203
Bence hamilesin dedigim gibi kontrol et birkac gun

Amaa ben demistimm hamilesin ben olsam.kan veririimm
Yok kız biri pozitif diğeri negatif kesin olsa hepsi pozitif olurdu… geçen ay da öyle oldu ama ovü testleri çok şüphelendiriyor beni

Eklentiler

• 27a42ffdfbd0c9fc43addbe0b867fa43.jpeg
    72,5 KB · Görüntüleme: 133
  • IMG_2561.png
    224,9 KB · Görüntüleme: 114
  • camphoto_758783491.jpeg
    164,2 KB · Görüntüleme: 132
Seninle aynı şeyleri yaşıyoruz dur bakalım sonuç aldığında beni de haberdar eder misin benim de ovülasyon testim silik çıktı bugün hem sabah hem akşam yaptım ikisi de silik
Ben bugün yapmadım henüz ovulasyon testi ama aynı marka 5 gebelik testi yaptım şu 4 günde üçü silik çıktı . Kuruma çizgisi mi acaba dedim ikisi negatif kuruma çizgisi bile yok. Lh silik ama çok değil önceki güne göre biiiiraz çok enteresan şeyler oluyor

Seninle aynı şeyleri yaşıyoruz dur bakalım sonuç aldığında beni de haberdar eder misin benim de ovülasyon testim silik çıktı bugün hem sabah hem akşam yaptım ikisi de silik
Testlerini bi atar mısın ? Bak son 4 gün benim böyle

Eklentiler

• 80d6179df9cc9ae8c0b6c8d6af669fed.jpeg
    160,5 KB · Görüntüleme: 184
Atayım canım koyu olan ilk yaptığım diğerleri de sonraki gün sabah ve akşam. Başka da testim yok yapamadım reglimi bekliyorum. Sen erken gebelik testi de denedin mi ? Ben ilk gebeliğimi seninki kadar silik bi çizgiyle öğrenmiştim. Belki gün içindeki sıvı alımına göre vücuttaki hcg düşük olduğundan diğerlerinde çıkmamıştır çizgi.

Eklentiler

• IMG_4025.jpeg
    147,3 KB · Görüntüleme: 127
  • IMG_4027.jpeg
    223,2 KB · Görüntüleme: 77
  • IMG_4028.jpeg
    197,5 KB · Görüntüleme: 135
Bilmiyorum adete çok var ama erken yumurtlama olabilir kist olabilir vertigo gibi bir baş dönmem var hızlı kalkınca falan ya da yolda yürürken oluyor sabah… midem hiç iyi değil değerlerim bozulmuş olabilir hamile değilsem çünkü bunlar için çok erken biliyorum. Yumurtlama erken olduysa üzerinden 15 gün geçti bugün. Erken gebelik testi alacağım bugün. Yarın sabah deneyim bi umut var içimde. Benimde lh testim son bir tane kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…