Bebek İkinci El Süt saklama kapları, poşeti, emzirme yastığı, göğüs kelebek koruyucu,dönence vs

secretgardenn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2014
105
5
34
herkese iyi akşamlar, ihtiyacım kalmadığı için bebeğimle ilgili bazı ürünleri satıyorum. balıkesir içine isterseniz elden teslim edilir. diğer illere kargo alıcıya aittir.
1. Lansinoh süt saklama poşeti 19 adet : 10 tl ,

2. 4lü Lansinoh süt saklama kapları: 10 tl,

3. emzirme yastığı:pembe yıldızlı bebefox marka hiç kullanılmadı. çok memnun olanlar var ancak ben bir kere denedim yastıksız bana daha rahat geldi:
15 tl ,

4. Avent göğüs kelebek koruyucu : bu ürünü hiç kullanmadım kutusunda duruyor, yeni doğum yaptığımda göğüs kalkanı istediğimde eşim yanlışlıkla bunu almış faturasını attığı için iade edemedim. :10 tl

5. Dönence: playgro'nun el ile kurmalı dönencesi: 15 tl

6. Banyo şapkası: etrafı pembe chicconun banyo şapkası banyo esnasında sudan korkan gözlerine ve kulaklarına su kaçmasını engellemek için kullanılıyor , internette ürün hakkında olumlu yorumlar okuduğum için önceden almış bulunduk ancak kızım yıkanırken sudan korkmadı ondan kullanma gereği duymadım
fiyatı: 7 tl

7.Kız bebek ayakkabısı: LCW Lacivert- pembeli 17 numara kız bebek ayakkabısı: Ürün hediye olarak geldi. ancak benim kızım biraz büyük ayaklı doğduğundan ona olmadı: 8 tl

Ürünlerin resimlerini en kısa zamanda yükleyeceğim .

dönence ve banyo şapkası satılmıştır.

$156211417lhj.jpg $156211417mxc.jpg $156211417uay.jpg $156211417wzw.jpg $156211417y2z.jpg $1562114173f0.jpg

merhaba süt saklama poşetleri ve kaplarını almak istiyorum. duruyorlardır umarım :) haftaya balıkesirde olabilirim ancak elden alabilirim o zaman. ayırabilirmisiniz??

X