Gebeliğe Hazırlık T Rahim Ve Histereskopi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Offff koskoca 3 ay. Ben ilk histereskopimde 3 ay direk koruma aldım dr. korunman lazım demişti. Ama işle öncesi kürtaj sezeryan vs derken yine oldum histereskopi. Şimdi korunmasam da zaten spiral var o çıkacak da hormon ialçaları bitecek de ilaçlar bitmeden rengl de olamayacakmışım. Allahtan hayırlısı diyorum. Femara yumurtalar oluşşsun diyemi kullandın. Sonra çatlatma iğnesi oldun mu
femara ile yumurta takibi yaptım. adetin 14. günü 25 mm bir yumurtam oluştu sağda. doktorun da ağzından laf almak yani... solda oldu mu olmadı mı bi şey demedi. 16. gün gittiğimde çatlamış dedi. iğne filan vermedi. 🤷‍♀️ biz de 14-16-18. günler ilişkiye girdik. tutmadı ama 🤷‍♀️

femara ile yumurta takibi yaptım. adetin 14. günü 25 mm bir yumurtam oluştu sağda. doktorun da ağzından laf almak yani... solda oldu mu olmadı mı bi şey demedi. 16. gün gittiğimde çatlamış dedi. iğne filan vermedi. 🤷‍♀️ biz de 14-16-18. günler ilişkiye girdik. tutmadı ama 🤷‍♀️
AAA çok isabet olmuş aslında ama neden tutmasınki işte yaaaa.... Eşte problem oldu mu

ayyyyy aynı ben şuan bu drumdayım. Günlük ped ala ala bir hal oldum. akıntı var renglinin son günlerinde olduğu gibi. Bakalım 5 Mayısta spiralim alınıp balon teedavisi uygulaaycak dr.. İnşallah sonraki aylar tüpe gerek kalmadan kendiliğinden gebe kalırım
Sizin takılmadan sonra mı başladı akıntı? Benim kahverengi lekelenmem var 10 gündür bel ve kasık ağrısı beraberinde 🤦🏻‍♀️

Evet takılmadan sonra olmuştu. Ama şimdi çıkarıldı temizlendim
Doktorum 2 ay sonra rahim filmiyle bakacağız dedi t rahim ameliyatı düzelmişmi sonuç nasıl vs diye
Rahim filmiyle cıkıyormuş düzelip düzelmediği
Ya iki ay önce oldum ama aylık adetim baya yoğun oluyor sizdedw öylemi oldu
Haziranda cekeceğim fahim filmini

Doktorum 2 ay sonra rahim filmiyle bakacağız dedi t rahim ameliyatı düzelmişmi sonuç nasıl vs diye
Rahim filmiyle cıkıyormuş düzelip düzelmediği
Ya iki ay önce oldum ama aylık adetim baya yoğun oluyor sizdedw öylemi oldu
Haziranda cekeceğim fahim filmini
Ben daha adet olmadım ki şimdi söktürücü verdi Dr iki hafta kullanicam âdetin üçüncü gel dedi. Birde düzenleyici verecekmiş. Ama Dr görüyor ultrason da rahîm yapısını. Dört boyutlu ultrason

Slm bende spiral aldırma için histeroskopi oldum. İpleri kopmuş olduğundan normal alamadılar ve özelde histeroskopi ile alındı. Sonrasında sadece antibiyotik kullandım. Rahim yumurtalık ve tüplerin temiz olduğunu söyledi doktor. Ama bir ay adet geçince sonrasında gebelik için uğraşırsın demişti. Sizin konuyla alakalı değil ama histeroskopi olduğu için söylemek istedim.

X