Doğuma Hazırlık Tahminciler Buraya Bakar mısınız!...

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

demekoylee

Küçük Horozum:)01.10.2014
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2014
3.255
4.825
Arkadaslar ultrasan görüntülerimize bakarak bu süreçte bize bilgi ve tecrübelerinizle yardımcı olursanız seviniriz.herkesin tahminlerini bekliyoruz.simdiden tskkrlr.... benim bebisim burda 12+2 haftalık hafta sonu dr.umuz söylerim dedi. sizin tahminleriniz nedir???? $100_0199.JPG

canım öncelikle hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin inş :) ultrasonu yakınlaştırıp baktım ayaklarıyla örtmüş sanki biraz pek belli değil gibi ama nub teorisine göre kız gibi sanki ,tabiki öncelikle sağlıklı olması senin istediğin içinden geçen nedir ilk gebeliğin mi :)

Son düzenleme:
canım öncelikle hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin inş :) ultrasonu yakınlaştırıp baktım ayaklarıyla örtmüş sanki biraz pek belli değil gibi ama nub teorisine göre kız gibi sanki ,tabiki öncelikle sağlıklı olması senin istediğin içinden geçen nedir ilk gebeliğin mi :)

Tesekkür ederim...Evet bu ilk gebeliğim hamile olduğumu öğrendiğimden beri hep içimden geçen erkek hayırlısı olsun tabi kız erkek fark etmez ama hislerim o yönde bilemiyorum birde doktorumuzun cinsiyetini erken söyleyecek olması da öyle düsündürdü beni sanırım kız olsa 16. haftaya kadar bekler söylemezdi.10.thafta kontrolde sormustum 16 haftadan önce belli olmaz daha çok erken demisti 12.hafta da gördüm dedi bakalım c.tesi kontrolde söyleyecek yazcam burayada en azınan tahminler ve teorileri sınamıs oluruz.

X