Tanıştığım adam ve beni denemesi...

Eğer profesyonel bir dövüş sporu eğitiminiz yoksa sizin boyutunuzda dahi olsa bir erkeği kolay kolay dövemezsiniz. Otel önünde değil dövmek, tartışmaya girmek bile büyük rezillik. Bunu düşünüp o mesaja "peki" demeniz yanlış olmuş.
Kuaförden bu iş için para alması, kuaförün de bu konuya tamam diyip sizi ayarlaması fikri de çok saçma. Kadın adamı büyük ihtimalle sadece esnaf olarak tanıyor ve iyi biri sanıyordur, nerden bilsin ilişkilerinde cinsellik anlamında ne tip istekleri olduğunu..
Yapmanız gereken size uygun olmadığını düşünüyorsanız o adamla bir daha asla iletişim kurmamak ve kuaförünüz de dahil, iyi tanımadığınız biri aracılığıyla biriyle tanışmamak. Bu kadar basit. Hı bir de, daha ilk buluşmadan kimseye cinsellikle ilgili ne düşündüğünüzü söylemeyin. Zaman içerisinde tavırlarınızla belli edin veya konusu geçerse o zaman söyleyin neyi isteyip istemediğinizi.
Abartmayınız nadir olsada var erkek döven kadınlar bizim bir teyze aynı anda 2 adamı paket etmişti polisler gelmişti 5 tane zor tutmuştu bu teyzeyi orta yaşlarda birisi idi şimdi aynı herkes korkar ondan

Bu ilk buluşmada, ben bakireyim diye mi söylenir, hiç mi yol yordam bilmiyorsunuz?
Bu adam da garip tamam ama siz de ne nerede ne şekil söylenir öğrenin bence.
tam yeri tam zamanıydı. beklentiye girmesin diye söyledim ona rağmen otele çağırdı. Bakire olduğumu söylemeseydim kim bilir ne teklif edecekti pis sapık

Mesajlaşırken olur, peki dedim. Amacım adamla buluşunca otel kapısına gidecektim ve orada adamı eşşek sudan gelene kadar dövecektim. ', al sana mutlu sonra biten masaj, al sana rahatlama'' diye dayak atacaktım.
Konu sahibi,bence kafan biraz kırık.
Hiç normal davranışlar değil bunlar.
Ayrıca kadın neden para alsin, adami insan sanmıştir,tanıştırmak istemiştir. Adam seni otele çağırdıysa kadının ne suçu var? Kendine neden hemen pavyona satılmış kadın muamelesi yapiyorsun?
Ayrıca ilk buluşmadan bakireyim demek ne kadar ezikce. İnsanlara ne senin biyerine girenden çıkandan.
Bence yol,yordam bilmeyen fevri birisin.
Konunu okurken resmen hababam sınıfındaki Perran kutman enerjisi aldım sizden
indir.jpeg

senaryo değil gerçek. bakireyim demekten kastım seks.
Yani armut gibi de bakireyim denmez ama. Senaryo derken kuaförle mi anlaşmış gibi şeyler yazmışsınız, ona istinaden dedim. Adam bir şeyler yaşamak istemiş olabilir, seks olmasa da öpüşmek, sevişmek gibi. Onunki de zamansız ve absürt olmuş, tıpkı sizin ilk buluşmada bakireyim demeniz gibi.

niye utanayım yahu? hırsızlık mı yapıyorum ahlaksızlık mı? ben utanılacak bişey yapmadım bayrak gibi ortadayı çok şükür adam utanılacak şey yaptı
Biz sizin adınıza utandik zaten. İlk buluşmada bakireyim demek, erkeğe bunu bir nimet gibi sunmak kadınlık adına utanç verici.

Ayrıca kadın neden para alsin, adami insan sanmıştir,tanıştırmak istemiştir. Adam seni otele çağırdıysa kadının ne suçu var? Kendine neden hemen pavyona satılmış kadın muamelesi yapiyorsun?
Ayrıca ilk buluşmadan bakireyim demek ne kadar ezikce. İnsanlara ne senin biyerine girenden çıkandan.
Konunu okurken resmen hababam sınıfındaki Perran kutman enerjisi aldım sizdenEki Görüntüle 2985468
Yav şu görselle desteklemeli cuk oturan yorumlara ölüyorum 🤣🤣🤣🤣

İlk görüşmede nasıl bekaretinize konu gelebilir 😳

Otel kapısında dövme hayalleri falan baya baya ergenlik modları.

Kuaföre gider söylerdim.

Merhaba hanımlar işin içinden çıkamıyorum akla ihtiyacım var. Ne yapayım?
Benim devamlı gittiğim bir kuaför var. Başka bir semtte ana kız işletiyorlar. Fiyatları da gayet makul olduğundan 2-3 haftada bir giderim. Gide gele kaynaştık, annem de o kuaföre gitmeye başladı. Sonradan kadın beni bir tanıdığıyla tanıştırmak istedi. O mahallenin esnafıymış, çok iyi bir adammış herkesin yardımına koşarmış vs. Hatta birbirimizi görelim diye 1-2 kez dükkana çağırdı. Neyse en sonunda kabul ettim adamla görüşmeye başladım. 1 kez buluştuk. . Ben ona ilk buluşmadan açıkça bakire olduğumu evlenmeden cinsellik düşünmediğimi söyledim. (Aramızda yaş farkı var, kazık kadar adam. Beklentiye girmesin.) Problem olmadığını, öyle bir arayışta olmadığını söyledi.
Geleyim sadede. Adam bir gün mesajlaşırken yorgun olduğun söyledi. Konu otele gitmeye geldi. Otele gidecekmişiz, ona masaj yapacakmışım. Bunu okuyunca delirdim. Beni deniyor muydu yoksa sahi mi söylüyordu? Mesajlaşırken olur, peki dedim. Amacım adamla buluşunca otel kapısına gidecektim ve orada adamı eşşek sudan gelene kadar dövecektim. ', al sana mutlu sonra biten masaj, al sana rahatlama'' diye dayak atacaktım. Ama mesajlaşırken kendimi tutamadım birbirimze girdik. Ona ne kadar kötü biri olduğunu söyleyip engelledim.
Arkadaşlar ben bu durumu anlayamadım. Bu adam beni mi denedi? Hayır düzgün efendi de bir adaman benziyordu. Kuaför kadına para mı vermişti? Yoksa nasıl cesaret etsin otele çağırmaya? Aralarında bir pazarlık mı var? Şeytan diyor git kuaför dükkanına kadından hesap sor.
Sizce bu olanları unutup yoluma devam mı etmeliyim yoksa adamı arayıp açık açık sormalı mıyım? (para mı aldın diye)Teşekkür ederim.
Şaka gibisiniz. Kazık kadar adam diyorsunuz. Başka birini mi bulamadınız ? Ayrıca nasıl döveceksiniz ? Bir daha o kuaförede gitmeyin

Konunu okurken resmen hababam sınıfındaki Perran kutman enerjisi aldım sizdenEki Görüntüle 2985468
Hahahja kesinlikle müthiş tespit.

Sinifa girer girmez ben 35 yaşında bir kızım diye vurgulamasi kismi aynı.

Kafeye giriyoruz. Sandalye çekip oturuyoruz.

"Ben hürrem ve ben bir kızım, bozkırda acan nadide bir çiçek gibi eldeğmemis🤣🤣🤣

X