Dudak Makyajı Tarçın Yağı.

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

Alejandro

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2010
27
0
Merhaba.
Benim dudaklarım çok ince.Özellikle üst dudağım.
Bu konuyu çok araştırdım ve en güzel çözüm bana tarçın yağı ve dudakta kalem çevirmek olarak geldi.
Fakat aklımda bir soru var. Bu tarçın yağını uyguladıktan sonra dolgunluk ne kadar kalıyor ?
Saatlerce kalmasada 5 dk da inmiyordur herhalde.
Yardım ederseniz sevinirim.
Deneyimli olanlar dudak yogası konusunda deneyimlerini anlatabilirler.
Hem bu konuda herkes aydınlanmış olur.
Teşekkürler.

ben kullandım hiçbir işe yaramadı canım hatta bana büzüştürdü inceltti gibi geldi...dudak dolgunlaştırıcı ürünlere bak bence

ben de çok fazla yaktığını duymuştum.gerçi her ürün dudağı dolgunlaştırırken bir miktar yakar ama çok da yakıyorsa o acıyı çekmeye değer mi bilmiyorum.sonuçta düzenli kullanman gerekecekbilmiyorumkismile

Tarçın yağının dudağı dolgunlaştırmasının nedenin verdiği tahriş olduğu yazıyor birkaç yerde okudum. Estetik bir operasyonla kalıcı bir işlem uygulanmadığı sürece diğer yöntemler geçici olacak ve uygulmayı bıraktığında daha kırışık ve kötü görünen bir sonuç olabilir.
Dudaklarım ince olmamasına rağmen dolgunlaştırıcı bir ürün kullanmıştım böylece bir süre dudaklarım hiç kurumadı ve bakımlı göründü ama şu an daha çizgili bir yapıya sahip oldu. Şimdi sadece papiksle dudaklarıma zeytinyağı masajı yapıyorum, rengi de yumuşaklığı da harika, akllımda La Prairie ürünleri var onları da denedikten sonra sonuç alamazsam zeytinyağından başka birşey kullanmayı düşünmüyorum.

Ne 5 dakikası kaydirigubbakcemile3 O kadar sürmüyor bile. Ben denedim, şişkinlik yapmıyor, canın yandığı için sen şişiyormuş gibi hissediyorsun, kesinlikle tavsiye etmem yasakkelime

Hımm. Üzüldüm açıkcası. :KK43:
Peki siz neler yapıyorsunuz ?
Kocaman olsun istemiyorum ama bir nebze dolgunlaştırmak istiyorum. :KK43:
Şu dolgunlaştırıcılar neler ?
Zeytinyağı dolgunluk sağlıyor mu ?

Hımm. Üzüldüm açıkcası. :KK43:
Peki siz neler yapıyorsunuz ?
Kocaman olsun istemiyorum ama bir nebze dolgunlaştırmak istiyorum. :KK43:
Şu dolgunlaştırıcılar neler ?
Zeytinyağı dolgunluk sağlıyor mu ?

bir makyaj uzmanı ve nurgül yeşilçay vicks önermiş,hatta nurgül yeşilçay baya dolgunlaştırdığını söylemiş bir yerde okumuştum.ama dikkatli olmak lazım tabi,kokusu yeterince ağır,tadı nasıldır kimbilir
yerimseniben

vicks de yakar... dudak kalemiyle dolgunlaştırmak en iyisi... geçici ama napalım...
ya da estetik...

X