tatil

bizde eşim ve kızımla geçen yıl antalya kalkanda özel havuzlu villa kiraladık ve çok memnun kaldık.isterseniz size tavsiye edebilirim inceleyin derim iyigunler.

kızlar eşimle bu sene tatile çok sıcak olmayan ege bölgesi diye fethiye ölüdeniz tarafına gitmek istiyoruz.
İlk defa gideceğimiz için de kafamızda bir çok soru oluştu.
8 yaşında ve 1.5 yaşında 2 adet kızım var ikisinide yol tutuyor büyük ihtimal arabayla gideceğiz yol da baya var. Denizi nasıldır ? varsa otel tavsiyesi ? nelere dikkat etmeliyim ?
Fethiye çok güzeldir. Biz babamla her şey dahil bir otele gitmiştik Fethiye'de yemekle falan uğraşmamak için. Eşim de bu konuda bizimle aynı fikirde. Genelde her şey dahile gidiyoruz çünkü ben bile çok zayıf oluğum halde temiz havadan mıdır denizden midir bilmem çok iştahım açılıyor ve sürekli tostla da olmuyor sonuçta. Bence erken rez. ile her şey dahil bir yer bakın ki çocuklarınız da var yemekle uğraşamazsınız. Çocuklar da sürekli bir şeyler ister...
Bir de yat turu ile safari turu öneririm ama çocuklarla zor olabilir.

*Pardonnn.. Güncel sandım

bende yeni uye oldum geziniyordum neden bana laf attınız anlamadım ben yeni yazıldı sandım fikrimi söyledim bak herkes burda fikrini söylüyor ve sırf burda degil diger konulardada yorum yapıp fikir söylüyorum bi yanlışlık yaptımsa özür kusura bakmayın.

bende yeni uye oldum geziniyordum neden bana laf attınız anlamadım ben yeni yazıldı sandım fikrimi söyledim bak herkes burda fikrini söylüyor ve sırf burda degil diger konulardada yorum yapıp fikir söylüyorum bi yanlışlık yaptımsa özür kusura bakmayın.
Yeni üye olduğunuzdan bilememişsiniz önemli değil, sitede reklam yönlendirme sayılabilecek yorumlar yasaktır, sizde üst üste birkaç kere yer tavsiyesi vermeye çalışınca arkadaşlar reklam olduğunu düşünmüşler.

Reklam dediniz dikkatimi cekti ben firma ismi villa ismi yada sahis ismi vermedimki.burda bircok koso dikkat ettim sahis ismi firma ismi hatta otel ismi hatta restorant ismi bile verilmis af buyurun bunlar reklam kapsaminda degilmidir.ve bunlara burdaki hicbir arkadas cvp vermemis.neyse ben kapattim konuyu sadece reklam dediniz aklima takildi.tesekkurler.

merhaba 18 aylık ikiz bebeklerim:emir_bebek::emir_bebek: var temmuz ayında tatile gitmeyi planlıyoruz.. tabi planlayabilirsek ....denize sıfır büyük olmayan yeşil alanı da olan butik hotel önerisi olan var mı acaba? yardım ederseniz çok memnun oluruz :KK43: (tabi fiyatta önemli bir hafta 3000-3500 tl civarı)

X