Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu tatlırüya'nın Oturma Odası

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

tatlxixrxuxya

NEFESİMSİN
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
5.527
1
oturma odasını evimde nasıl durduğunu merak ediyorsanız evim güzel evim bölümüne evimin resimlerini ekledim...

http://www.kadinlarkulubu.com/evim-guzel-evim/469085-tatliruya-nin-evi.html

bu oturma odasını aldık...opuyorumnanaktan fon perdem siyah renk...tülü beyaz üzerine gri siyah gibi sarmal şekiller var...halım siyah ve gri renkten oluşan shagy..herkese önerileri için çok teşekkürler.....

Son düzenleme:
Son düzenleme:
cok güzel güle güle sağlıkla kullan doğtaş'ın mobilyları güzel
perde konusunda bencede o desenden yaptırma karışık desen tek biryerde olsunki şık dursun yoksa cok göz yorar
siyah cok değişik perdeler var kendinden parlak gibi içinede kırık beyaz bir tül hafif desenli
birde beyaz düz shagy halı cok hoş olur a.s.

Koltuk takımın cok guzel daha once gormustum bu modelı zten gayet modern ve guzel
perdelere gelınce bncede duz ve acık renk olması goz yormaz sıyahın agırlıgıını yumusatır

Çok güzel cnm güle güle kullan çok şık duryor ama bence perdelerini o desen değilde düz renklerden yaptırsan daha iyi gibi yerimseniben

cok iyi bir secim. kirlendi, lekeyi nasil cikarcam derdi de yok hem de şık. gule gule kullan. perdeler konusunda diger arkadaslara katiliyorum. fume bile olabilir ama desenli olmasin bence de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…