Tavsiye istiyorum...anne olarak...

Bu arada yönetici diğer çocukların ailelerine aramis ama onlar nasıl tutum sergiler bilmiyorum...

Benim de en çok korktuğum şey bu işte.Büyüdükçe çevresini kontrol edememe,tuhaf yetiştirilmiş çocuklarla karşılaşması,bullying,şiddet,küfür😔yorumları okucam.

Hanımlar iyi akşamlar
Konuyu tam öğrenmek adına hemen cevap yazmadım...boşu boşuna kendimi yiyip bitirmiştim maalesef ...ama elhamdülillah o olaylarda oğlumun suçu yokmus...başka bir çocuk görevli abiye top atmış ve abi 66 yasinda Allah korumuş...diğer o olumsuz sözleri söyleyenler de büyük olanlarmis...sadede oğlum o kalabalık içinde havuzu niye açmıyorsunuz biz boşuna mı aidat veriyoruz demiş...ama gerçekte abimize kötü söz söylenmiş...ben yinede oğlum adına özür diledim görevli abimizden...diğer ailelerde aranmış yonetici tarafından onlar ne yaptı hiç bilmiyorum...tüm suç yöneticinin nokta atışı yapıp oğlumun yaptığını söylemesi... inşaallah bir daha böyle bir durumla karşı karşıya kalmayız...tüm yorum yapıp beni rahatlandiran site sakinlerine çok teşekkür ederim..

X