tek umudum tüp bebek

masalmavisift

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
7
5
selam kızlar;
1 yıllık evliyim. çocuk sahibi olmak için bir sene uğraştık. anlayacağınız ilk günden beri çok istedik. olmadı. doktora gittim testler filmler derken normal yolla bebek sahibi olamayacağımı söylediler. Medical park, çapa, bahceci tüp bedek, life med hepsi aynı şeyi söyledi. tüplerden dolayı ve değerlerimden dolayı.. yarın florence nightingale kadıköye tüp bebek için görüşmeye gideceğim.
korkuyorum
umutsuzum
eşim babasız büyümüş ve onunda baba olamamasından çok korkuyorum...

selam kızlar;
1 yıllık evliyim. çocuk sahibi olmak için bir sene uğraştık. anlayacağınız ilk günden beri çok istedik. olmadı. doktora gittim testler filmler derken normal yolla bebek sahibi olamayacağımı söylediler. Medical park, çapa, bahceci tüp bedek, life med hepsi aynı şeyi söyledi. tüplerden dolayı ve değerlerimden dolayı.. yarın florence nightingale kadıköye tüp bebek için görüşmeye gideceğim.
korkuyorum
umutsuzum
eşim babasız büyümüş ve onunda baba olamamasından çok korkuyorum...

Merhabalar. Benim evliliğime üç yıl olacak ve bizde ilk günden bebek isteyen çiftlerdeniz. Ancak nasip olmadı ve 1. yılın sonunda tüp bebek denemesi yaptık, ancak tutunmada sorun oldu ve başarılı olamadı. 4 ay sonra 2. denemeyi yaptık 2 embriyo konulmasına rağmen buda olmadı. yaklaşık 14 ay oldu en son denememden sonra. Ocak/2017 de 3. için başlayacağız kısmet olursa.Ben umudumu yitirmedim Allah ın hakkı 3 derim her daim, kolay elde etmedim hiç hayatta başarıları, çocuk da böyle olacak diye düşünüyorum. Umutluyum bu sefer bakalım:)
Sakın umutsuz olma, senin sağlığın psikolojin çok önemli. Sen umutlu olmalısın ki eşinde umutlu olsun. Korkularını kenara bırak ve hayırlısını dileyerek umut et. İnşallah Allah o mutluluğu yaşatacak sana canım.

kafanın karışmasına gerek yok canım iyi bir merkeze gideceksin sende kendine baktırscaksın en azında eşinde sperm var yaşında gençse durumun çok kötü değil demek benim doktorum bahçecide duymuşsundur doc.dr. aylin pelin çil bende eskiden kendimi yer bişey bilmezken buralara yazardım senelerce bosuna zaman geçirmişim şimdi herşey güzel gidiyor ona duacıyım

Tüp bebek sonucum kanda 13. Gün negatif ama doktor endometriumun gayet iyi 2 gün sonra gel kan değerine bakalım dedi zaten negatif kanda 15.gün pozitif olma ihtimali varmı sizce Yardım edin

Tüp bebek sonucum kanda 13. Gün negatif ama doktor endometriumun gayet iyi 2 gün sonra gel kan değerine bakalım dedi zaten negatif kanda 15.gün pozitif olma ihtimali varmı sizce Yardım edin
naptınız merak ettım sonuc degıstımı

X