Gebeliğe Hazırlık Tekrarlayan kimyasal gebelik, sürekli kimyasal gebelik geçirenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Zecmel

🩵🍁❄️🍂
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2018
5.202
10.204
Ben ve benim gibi sürekli kimyasal gebelik geçiren arkadaşlarım şöyle bi kenarda duralım.

Z Zecmel 12kimyasal 2 dış gebelik 👼🏻
@selen21 5 kimyasal
G Gerberalarr 6 kimyasal👼🏻
C cmdrn 8 kimyasal 👼🏻
C Commmentium 7 kimyasal 3 düşük
Ramesy Ramesy 4 kimyasal 1 düşük 👼🏻
C Cerenim01 3 kimyasal
Sosyallanne Sosyallanne

Malesef hepimizin çok fazla kimyasal gebeliği var. Bazılarımızıdan seneler sonra güzel haberler geldi. Darısı hepimize🥰

Son düzenleme:
Kimyasal olduğunu nasıl anladınız? Kanamanız adetten önce mi başladı? Kan tahlili vermeden anlaşılır mı
Hepsi farklı hepimizinki farklı o kadar çok ornek varki bazısında gecikti bazısında ilaç kullanmak için takip yaptık erken farkettik falan filan

Sen hangi aşamadasın şuan? Hangi testleri yaptın
Ben genetik testleri yaptım, kan sulandırıcı kullanıyorum, hafif pko görüntüsü var adetlerim düzenli ama Bi türlü sağlıklı gebelik yaşayamadım :KK43: bende 1 2 aya kadar rahim filmi ve aşılama istiyorum gerekirse tüp bebek.

Ben genetik testleri yaptım, kan sulandırıcı kullanıyorum, hafif pko görüntüsü var adetlerim düzenli ama Bi türlü sağlıklı gebelik yaşayamadım :KK43: bende 1 2 aya kadar rahim filmi ve aşılama istiyorum gerekirse tüp bebek.
Pihtilasma sorunun varmiymis?

Merhaba ben de 2 kimyasal geçirdim 1 ay ara ile .birdaha da gebe kalamadim isteyeli 8 ay oldu. Pıhtılaşma varmış düşük düzeyde. Inş bu ay güzel haberi alırsam igneye başlayacağız büyük ihtmal

Merhaba ben de 2 kimyasal geçirdim 1 ay ara ile .birdaha da gebe kalamadim isteyeli 8 ay oldu. Pıhtılaşma varmış düşük düzeyde. Inş bu ay güzel haberi alırsam igneye başlayacağız büyük ihtmal
Inşallah birdahaki sefere kan sulandırıcı kullanırsın ve durum düzelir tatlım 🙏🏻

X