Gebeliğe Hazırlık Tekrarlayan kimyasal gebelik, sürekli kimyasal gebelik geçirenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalar geçen ay ben de biyokimyasal gebelik yaşadım da doktorum vermeden coraspin kullansam mı yakınlarda gitmeyeceğim zararı olur mu acaba

S9n durumunuz nedir acaba bende diyabetliyim ve 8 dusuk yaptm deltacortil i doktorunuz keseyi gordugu icinmi kesti benim doktorum gebelik surerkende kullandiriyordu sonucu merak ettim de
Gebeliğim devam ediyor 28. Haftadayiz, şu anda bir sıkıntı yok çok şükür. Hep küçük değerlerle öğrenmiştim gebeliği bunda HCG değerim 1100du öğrendiğimde tahlilden sonra ertesigun doktoruma gittiğimde 2800 lerde çıkmıştı bu zaten tutunmuş gerek yok deltacortile demişti.

Gebeliğim devam ediyor 28. Haftadayiz, şu anda bir sıkıntı yok çok şükür. Hep küçük değerlerle öğrenmiştim gebeliği bunda HCG değerim 1100du öğrendiğimde tahlilden sonra ertesigun doktoruma gittiğimde 2800 lerde çıkmıştı bu zaten tutunmuş gerek yok deltacortile demişti.
Rabbim saglikla nasip etsin insallah 🤲😇

o zaman ilerleyen haftalarda düşenler niye düşüyor bilemiyorum ama dediklerine tamamen katılıyorum iyi bir ımmunolog tıbbı genetikçi hemotolog ve k. dogum birlikte calışmalı bu süreçte. ben de iyi bir immunoloji dr u arıyorum senin doktorun hangi şehirde ve adı ne canım?
Mesajiniza ozelden cevap verilemiyor ne yazik ki, Ankara Universitesi hastanesi immunolojiye basvurmanizi tavsiye ederim.

Uzun zamandır buraya yazamadım. Senelerdir tekrarlayan kimyasal gebelik ve dış gebeliklerden sonra kendiliğinden hamileyim çok şükür.

X