Telefondaki casus program

Anlat canım de bana masturbasyondan bahsedıyor bu serefsız böle anlatmazsan amca sapıgı babanın suskunluğundan anlayacak kı anlatmamıssın demekkı cekınıyorsun dıye dusunecek bı adım daha gelecek sana ben sana solıyım canım utanma cekınme gıt anlat mesajları da göster sen sustukça daha da ılerleyecek sapık ortalığı duman et kendını ıffetını koru canım serefsıze bak ya masturbasyondan bahsedıyor bıde

Anneme anlattım onu. Diğer çekicisin mesajlarını babam da okudu. Yok işte o mis kokunu içime çekmek istiyorumlu mesajları falan hep okudu. Normal karşılıyor bu mesajları. Ne var seviyor işte,yapısı böyle diyor. Mastürbasyon olayına da ne var sanki o anlamda kullanmış der.

Anneme anlattım onu. Diğer çekicisin mesajlarını babam da okudu. Yok işte o mis kokunu içime çekmek istiyorumlu mesajları falan hep okudu. Normal karşılıyor bu mesajları. Ne var seviyor işte,yapısı böyle diyor. Mastürbasyon olayına da ne var sanki o anlamda kullanmış der.
Kızım sen bosver erkek arkadaşınla aılenı tanıstırmayı canım Benım adam aılene nefret edıp senı terk eder kaç kurtul o evden.tam olarak nasıl yazmış merak etdın ya mıs kokuya konu nasıl gelmıs cozemedım

Kızım sen bosver erkek arkadaşınla aılenı tanıstırmayı canım Benım adam aılene nefret edıp senı terk eder kaç kurtul o evden.tam olarak nasıl yazmış merak etdın ya mıs kokuya konu nasıl gelmıs cozemedım

İşte benim gönlümü almaya çalışmış. Onunla konuşmadığım,telefonlarını açmadığım için.Aynı sevgililer birbirine yazar ya öyle yazmış. Mecburen tanıştıracağım her şey normal gelişsin istiyorum.

Çok afedersin ama baban gavatın teki. Bu ne pislik yahu? Nasıl göz yumulur? Ne olmuş bu ebeveynlere?

İşte benim gönlümü almaya çalışmış. Onunla konuşmadığım,telefonlarını açmadığım için.Aynı sevgililer birbirine yazar ya öyle yazmış. Mecburen tanıştıracağım her şey normal gelişsin istiyorum.
Normalı tanıştırman zaten de babanın bu duruma normal bakması bızlerı nasıl shok etdıyse erkek arkadaşını edecek hakkında hayırlısı olsun ınsallah allah o sapıkdan uzak tutsun senı

Normalı tanıştırman zaten de babanın bu duruma normal bakması bızlerı nasıl shok etdıyse erkek arkadaşını edecek hakkında hayırlısı olsun ınsallah allah o sapıkdan uzak tutsun senı
Erkek arkadaşıma da anlattım şok oldu. Onun bildiğini bilmiyorlar bundan dolayı bir şey diyemiyor.

Galiba sevgisizlik.
Sadece o da değil; babanın zihniyetinde çok ters şeyler var. Normal bir insan sevmediğine bile bunun yapılmasına göz yummak istemez. Bu amca babandan kaç yaş büyük? Babanı istismar etmiş ve aralarında garip bir ilişki olmuş olmasın? Aralarındaki bu sır yüzünden bu kadar umursamaz olabilir mi?

Sadece o da değil; babanın zihniyetinde çok ters şeyler var. Normal bir insan sevmediğine bile bunun yapılmasına göz yummak istemez. Bu amca babandan kaç yaş büyük? Babanı istismar etmiş ve aralarında garip bir ilişki olmuş olmasın? Aralarındaki bu sır yüzünden bu kadar umursamaz olabilir mi?

Ay töbe. İnşallah böyle bir şey yoktur. Gerçi sanmam ya yoktur. Pek yaş araları yok. İstismar olayını düşünmüyorum. Sadece akrabalarına körü körüne bağlılık durumu var babamda. Bana zaten hiçbir konuda inanmaz. Biri hakkımda bir şey dese bana sormaya bile tenezzül etmez inanır.

Ay töbe. İnşallah böyle bir şey yoktur. Gerçi sanmam ya yoktur. Pek yaş araları yok. İstismar olayını düşünmüyorum. Sadece akrabalarına körü körüne bağlılık durumu var babamda. Bana zaten hiçbir konuda inanmaz. Biri hakkımda bir şey dese bana sormaya bile tenezzül etmez inanır.

Amcaya ayrı bir hayranlık ve bağlılık var gibi geldi bana. Hiç sağlıklı durmuyor, ne kadar hızlı evlenip gidebiliyorsanız gidin o evden.

trombosit trombosit canim lutfen farkli ugraslar edin hayatin da ben seni iyi gormuyorum..ayni gun icinde bircok farkli konu aciyorsun ertesi gunku yazdigini hangi akilla yazdim diyorsun....lutfen sen nedemek istedigimi anlamisin dir..

Telefonunuzdaki Bilmediğiniz Casus Yazılımlar? Bilgilerinize kimler neden ulaşıyor?

Dinleniyoruz gözleniyoruz. Peki sadece sosyal medyada mı? Örneğin bir arkadaşınız ile telefonda görüştünüz ve bir akşam veya öğlen yemeği planı üzerine konuştunuz. Görüşmenizi bitirildikten hemen sonra cep telefonunuza bir yemek şirketinden kısa bir mesaj gelir ve çok özel indirimlerle o harika menülerden birini sipariş edebileceğinizi söyler.

Özellikle sosyal medya kanalları aracılığıyla internet üzerinden paylaştığımız kişisel verilerimiz sadece kişi veya özel firmaların değil artık devletlerin de ilgi alanına girdi. Sokaktan çevirdiğiniz herhangi birine Google?ın, Twitter?ın, Facebook?un ya da Instagram'ın neden ücretsiz olduğunu sorun. Çoğu kişi cevabı tam bilemese de reklam için diyecektir. Cevap doğru olsa da, olay boş bir alanda reklam göstermek kadar basit değil, keşke öyle olsaydı...

Sosyal medyada hayatımızı etkileyecek inanılmaz güvenlik sorunları! Telefonunuza program indirirken bir kez daha düşünün!

Bu konuda bir video ile casus yazılımlar veya sizin masum diye düşündüğünüz uygulamaların aslında nasıl çalıştıklarını örneklemek istiyorum.

[MEDIA=

Son düzenleyen: Moderatör:
X