televizyonsuz duramayan kv

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Normalde her zaman gelini tutarım ama kv de haklı burada üzülürdüm ben olsam gerçi başımıza geldi kv de evde interneti yok bir tv var evde tek başına yaşıyor tv bozuldu dedi üzüldüm bir evde ses yok eşi yok yalnız gel dedim yok dedi tv yi yapalım dedi eşim gitti yaptı hemen..
Dört duvar arası kolay değil ben bile evde hep açıyorum arkada ses oluyor bir an önce tamir olayını halledin ona da yazık :/

Normalde her zaman gelini tutarım ama kv de haklı burada üzülürdüm ben olsam gerçi başımıza geldi kv de evde interneti yok bir tv var evde tek başına yaşıyor tv bozuldu dedi üzüldüm bir evde ses yok eşi yok yalnız gel dedim yok dedi tv yi yapalım dedi eşim gitti yaptı hemen..
Dört duvar arası kolay değil ben bile evde hep açıyorum arkada ses oluyor bir an önce tamir olayını halledin ona da yazık :/
bende üzülüyorum vicdan yaptığım için buraya konu açıp sormak istedim. ama zamanında çok laf söyledi bana temiz olmadığımı benim evimi pis görmek zorunda olmadığını gibi

kabul etmezler bu durumu çünkü garanti kapsamın da olduğu için sıfır tv göndereceklermiş eğer parça temin edilmezse. Sizce ben eşime bu durumu söyleyip ben yokken sen uyuyoken annenin bizde durmasını istemiyorum demelimiyim?
Bence deme, ben de hoşlanmazdim orası ayrı ama desem eşim ciddi olay çıkarırdı ondan eminim. 😁 Senin eşin böyle bir şey söylediğinde tepki vermeyecek mi?

kızlar kv tv bozuldu tamirde her akşam bize geliyor. Ve haftaya eşim gecede yani evde uyuyacak ben işteyken. annesi kesin sen odada uyu ben içerde tv izliyeyim diyecek. nasıl tepki vermeliyim. bu kadın bana daha önce temişzlik konusunda bir sürü laf etmis insan eski konularımdan görebilrsiniz. o yüzden ben yokken tek durmasını istemiyorum. sizce kötü niyetlimi düşünüyorum. siz olsaydınız napardınız?
Burda çoğu konuda yazdım bozulan TV nin yerine TV almadım senelerce TV alın dedi durdu ..canı sıkılıp TV izleyemediği için evine gidiyordu :işsiz:

bende üzülüyorum vicdan yaptığım için buraya konu açıp sormak istedim. ama zamanında çok laf söyledi bana temiz olmadığımı benim evimi pis görmek zorunda olmadığını gibi
Keşke ilişkilerinizi iyi tutsaymış böyle durumlarda içten içe anlar hatasını umarım 🙏🏻 insan insana muhtaç gelin değil de kızı gibi görse ılımlı olsa ne olur

Kaynanamı tanıdığım için, sabah erken işe gittiğim için, evim dağınık olabiliyor. Benden sonra eşim geliyor e o dağıtabiliyor. Kaynanam böyle şeylere takılıyor. Hem ben evde yokken eşim uyuyorken neden benim evimde dursun. Bana mantıksız geliyor benim evim özelim, çamaşırlarımı içerde kurutuyorum asıyorum. Neden görsün
Bana sorarsanız tek rahatsızlığız bu ise, gelsin. Eğer bu konuda laf yaparsa, evde boş boş oturmak yerine toplayabilecegini soyleyin ya da memnun değilse evine gidip oturabileceğini.
Ben şahsen çok karışmam eşimin ailesinin gelme konularına, ailesi sonuçta ama sınırımı da aştırmam. Siz de cevap verin 😊

Siz evde yokken,oğlu evde iken gelip TV izlemesinin ne mahsuru var ben anlamadım 🙄 tamam geçmişte bir şeyler yaşanmış ama küsmemişsiniz görüşmeye devam ediyorsunuz sonuçta.
Evet küsmedik. ama konular benim içimde kapanmadı. kendisi hatasını asla kabul etmez hala daha aynı kafada. sırf oğlu ile arası iyi olsun oğlu ona artık kızmasın diye bana yüklenmiyor bunu anlayabiliyorum. benim ters yapıp suclu konumumda olmamı istiyor bu fırsatı da vermiyorum. altlı üstlü oturduğumuz için öyle mesafede koyulmuyor.
Ben yokken dolaplarımı bile karıştırır belkide. Ben emin olamam ki. Bir şey götürmesinden değil, o kadar manyakca düşünmüyorum. Ama bir kusur bulmasından çekiniyorum. Takıntılı çünkü

Bana sorarsanız tek rahatsızlığız bu ise, gelsin. Eğer bu konuda laf yaparsa, evde boş boş oturmak yerine toplayabilecegini soyleyin ya da memnun değilse evine gidip oturabileceğini.
Ben şahsen çok karışmam eşimin ailesinin gelme konularına, ailesi sonuçta ama sınırımı da aştırmam. Siz de cevap verin 😊
Bana söylemez gider görümcemi arar anlatır. Eşim tekken ona söyler. Bana söylese cevabını alır zaten. Ama ben benim hakkımda öyle düşünmesini bile kaldıramıyorum. Bu arada pis bir insan da değilim. Kendisi takıntılı sadece, he piste olsam benim evim kimseyi de ilgilendirmez ki. O herşeyimize mudahil olmak istediği için bu tv olayı ona fırsat olacaktır.

yani 1 haftalığına idare edilebilir
orası oğlununda evi sadece senin değil
mecburiyet hissettiği durumlarda tabi ki gelecek
kalkıp adama bununla ilgili laf edersen kötü olan sen olursun
aynı durumda sen olsaydın eşinin bi sebepten anneni 1 hafta bile idare etmek istememesi
sana dert olurdu rahatsız olurdun yani
laf söylüyorsa da söylüyor fazla takılmayın
üstelik aynı binada yaşıyorsunuz kadın alt katta oturuyormuş
aynı binada olunca ne bekliyordun ki

yaşlı insanlar tvde mutlaka izleyecek bişiler buluyorlar
anneannem bize geldiğinde kumanda elinden düşmez hem gündüz hem gece izleyecek yığınla şeyi var

Evet küsmedik. ama konular benim içimde kapanmadı. kendisi hatasını asla kabul etmez hala daha aynı kafada. sırf oğlu ile arası iyi olsun oğlu ona artık kızmasın diye bana yüklenmiyor bunu anlayabiliyorum. benim ters yapıp suclu konumumda olmamı istiyor bu fırsatı da vermiyorum. altlı üstlü oturduğumuz için öyle mesafede koyulmuyor.
Ben yokken dolaplarımı bile karıştırır belkide. Ben emin olamam ki. Bir şey götürmesinden değil, o kadar manyakca düşünmüyorum. Ama bir kusur bulmasından çekiniyorum. Takıntılı çünkü

Nasıl gelme diyeceksiniz ki. Gelme dediğiniz zaman daha büyük huzursuzluk çıkmayacak mı?

evet zamanında temizliğim için bir sürü şey söyledi. o olaylar yaşanmasa zaten ne olcak diye düşünürümde. şimdi düzeldi gerçi nerde ne konuscagını biliyor ama ben emin olamaıyorum
Amaaannn… şimdi bir şey derdim de terbiyem müsait değil. Ne yaparsa yapsın

Sizin mesafeli durusunuz herhalde bosa gitmis. Esiniz anasinin evine gidip orda kalsin yemek memek ayagina insin gece de orda uyusun. Esinize acikca diyin. Ayrica kaynana acik arasa ne aramasa ne bulsa onun ayibi bu kisma.takilmaniz cok sacma hala sizi elestirir mi derdindesiniz elestirse ne anlami olacak ki vurun yuzune sanane anne donsa benim donum diyin gecin.

Bir arkadaşınızı çağırın siz yokken misafirliğe gelmiş de çatkapı sizin olmadığınızı bilmiyormuş gibi...vs yada anneniz gelsin oda kalsın sizde yalnız olmayınca etrafı dürtükleyemez 😅 diyecektim ki 1 hafta kalacakmış artık salın evi ne yapalım insanız yani olduğu kadar...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X