televizyonsuz duramayan kv

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya bence size saygısızlık yapan birine kim olursa olsun cevabı yapıştırın. Burası benim evim istediğimde temizlerim istemediğimde evin içine ederim. Çünkü benim! Bir de açık sözlü olmaktan kaçınmayın. Müsait değiliz diye söyleyin. Eşinize söyleyin ya da

Duvara sabitlenen tvler sürgülü oluyor. Yani bir vida var arkada onu çıkartıp, çıkar kolaylıkla... Kucaklayıp götürülebilir.

kızlar kv tv bozuldu tamirde her akşam bize geliyor. Ve haftaya eşim gecede yani evde uyuyacak ben işteyken. annesi kesin sen odada uyu ben içerde tv izliyeyim diyecek. nasıl tepki vermeliyim. bu kadın bana daha önce temişzlik konusunda bir sürü laf etmis insan eski konularımdan görebilrsiniz. o yüzden ben yokken tek durmasını istemiyorum. sizce kötü niyetlimi düşünüyorum. siz olsaydınız napardınız?
yani... he deyin geçin bence o zaman... zaten kısa sürecek bi durum

İmkanınız varsa uygun fiyatlı bir tv alsın eşiniz, yedek tvsi olsun biri bozulunca diğerini açar, bazı yaşlılar tv bağımlısı oluyor rahmetli annemle kayınpederim de tv bağımlısıydı, haftanın 7 günü sabahtan akşama kadar tvde seyredecek bir sürü şeyleri vardı, yetmiyor gibi tv karşısında uyukluyorlardı tv sesiyle uyumak güzel oluyormuş 😵‍💫
Tv bagimlisi degilim hatta cok cok az izlerim ama tv karşısında uyumak hakikaten ayri guzel :dondurma:

Yani siz evde yokken kayınvalide gelemez diye bir şey olmamalı bence. Neticede oğlu evde olacakmış. Orası sizin olduğu kadar oğlunun da evi. Hatta yanlışım varsa düzeltin lütfen evin sahibi kayınvalide değil mi? Gelme demeniz hiç yakışık almaz. Yaşlı insanlar televizyonsuz duramıyorlar. Bir hafta idare edilmeyecek bir süre değil.

Gelsin izlesin ya ne olacak 3 günlük dünya. Tamam zamanında kırıldınız belki ama o zaman ona tepkinizi gösterin geçin, işte herkesin ağzı var bir şey söylüyor. Herkesi de hayatımızdan çıkaramıyoruz. Eğer evinize bir şey derse siz de cevabını verin geçin.

Yani siz yoksaniz eşiniz evde olacakmış zaten he eşiniz de evde olmasa ne olacak eşinizin annesi sonuçta 1 haftaya duzelecekse durum ne olacakki kalsın. Sonuçta çamaşırlarınızı da bütün eve sergi yapmıyorsunuzdur bir odada olsa ne olur ki bilemedim. Ben olsam sorun yapmazdım.

bende üzülüyorum vicdan yaptığım için buraya konu açıp sormak istedim. ama zamanında çok laf söyledi bana temiz olmadığımı benim evimi pis görmek zorunda olmadığını gibi
O zaman cevabını verin sizde. Ben olsam anne burası benim evim,ben çalışan bir kadınım,rahatsız oluyorsan gelme der geçerdim zaten.
Evde otursanız bile onu ilgilendirmez dağınıklığınız yada başka birşey. Ev sizin yani canınız ne zaman isterse o zaman yaparsınız.
Tv konusuna takılmazdım gelsin izlesin derdim ama laf edecek olursa cevabini da verirdim

Ne kadar büyütmüşsünüz… Yaşlı kadın televizyon izler ne yapsın? O kadar problemse küçük bir televizyon hediye edin, mutfağına koysun.

kızlar kv tv bozuldu tamirde her akşam bize geliyor. Ve haftaya eşim gecede yani evde uyuyacak ben işteyken. annesi kesin sen odada uyu ben içerde tv izliyeyim diyecek. nasıl tepki vermeliyim. bu kadın bana daha önce temişzlik konusunda bir sürü laf etmis insan eski konularımdan görebilrsiniz. o yüzden ben yokken tek durmasını istemiyorum. sizce kötü niyetlimi düşünüyorum. siz olsaydınız napardınız?
Alıp TV yi evine gönderin 😂

Ne kadar büyütmüşsünüz… Yaşlı kadın televizyon izler ne yapsın? O kadar problemse küçük bir televizyon hediye edin, mutfağına koysun.
Kadının rahatsız olduğu bu değil gelip evini inceleyip laf söylemesi konu sahibi çalıştığı için ki haklı evini her gün derli toplu tutamaz kv gelip TV izlicek diye

bende üzülüyorum vicdan yaptığım için buraya konu açıp sormak istedim. ama zamanında çok laf söyledi bana temiz olmadığımı benim evimi pis görmek zorunda olmadığını gibi
İşte böyle yapıyorlar sonra geline muhtaç oluyorlar,anlamıyorum ki bari ilerisi için menfaatin için sus be kadin

haklısınız istememekte. keyfi bir istek bu, televizyon için evinizi açmak zorunda değilsiniz bencede
ama evden nasıl uzak tutabilirsiniz bilmiyorum öyle inlik cinlik fikirler yok bende :KK70:

Anne hazir evdeyken evi de supurur musun? Yemek yapar misin? Bunlari diyemez misiniz? Oteki turlu cok sacma cunku. Esiniz darilabilir annemi bir hafta idare edemedi diye. Kayinvalideniz de belki laf etmez laf edince is gelecegini dusunurse.

Açık açık soyleyin TV izlicem diye evime gelip temizliğime laf edeceksen hiç gelme bozusuruz de. Geliyorsan da laf etmeyeceksin çok biliyorsan gördüğün temizligi yap diyeceksin. Ağzınız laf yapsın biraz kocalariniz ne diyecek diye bu kadar korkmayın

Bana söylemez gider görümcemi arar anlatır. Eşim tekken ona söyler. Bana söylese cevabını alır zaten. Ama ben benim hakkımda öyle düşünmesini bile kaldıramıyorum. Bu arada pis bir insan da değilim. Kendisi takıntılı sadece, he piste olsam benim evim kimseyi de ilgilendirmez ki. O herşeyimize mudahil olmak istediği için bu tv olayı ona fırsat olacaktır.
Sen zannediyor musun ki evi tertemiz bıraksan da gitsen kv temizsin diyecek sana. Böyle bir şey yok. Sen evine sokmasan bile yine arkandan pis diyordur zaten. Eve almamak çözüm değil susturmak çözüm pısmalı küsmeli gerekiyorsa. Kır kalbini korkma.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X