Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri telkinle meme dolgunluğu ve büyütmek için ses dosyası

yine ben ve saçma sorularım :KK17: cok sevgili yenibiri arkadasım muzikler cok güzel hepsini begendim cok güzel secimler bunun icinde teşekkür ederiz de birşey sormak istiyorum en sonuncu uyurken dinlememiz icin koydugun parcayı gün icinde uyanıkkende onu dinlesek olurmu yoksa onu sadece uykudamı dinlememiz gerekiyor.

Sanırım onu müzikle uyuyamayanlar için hazırlamış, bence başka müziklerin arka fonu olarak da dinlenebilir... mesela bir yerden sevdiğimiz müzikler çalarken bir başka yerden bunu açarsak sıkılmadan dinleyebiliriz diye düşünüyorum... tabi doğru cevabı yenibirinden bekliyoruz:nazar::nazar:

kızlar bende bişey sorcam ben şimdi diğer telkinde 2.21 i bitirdim 2 haftalık aradayım ama hiç bi dolgunluk veya büyüme olmadı. şimdi nasıl yapsam diğerini 3.21 bitirip bunamı başlasam yoksa direk hemen bu telkinemi başlasam nasıl yapmalıyım???

kızlar bende bişey sorcam ben şimdi diğer telkinde 2.21 i bitirdim 2 haftalık aradayım ama hiç bi dolgunluk veya büyüme olmadı. şimdi nasıl yapsam diğerini 3.21 bitirip bunamı başlasam yoksa direk hemen bu telkinemi başlasam nasıl yapmalıyım???

Diğerinden umudun hiç yoksa yeni bir başlangıç yapabilirsin, ben bitiricem biraz dinlenip öyle başlayacam yenisine

kilo verme ve özgüven telkini dinliyorum..hepsini liste halinde hazırlayıp sırayla dinleyebilirmiyim? bu etkisini etkilermi?

allah allah ben çok kolay indirdimm mediaplayerda çalabiliyorum

yok yine demedim yine hata veriyorlar. senin özelden msj gönderme hakkın varsa bana dosyları gönderebilirmisin. özellikle gece uyurken dinleneneni indirdiysen onuda gönderebilirmisin. indiremiyrm sinir oldum :KK43::44:

Sanırım onu müzikle uyuyamayanlar için hazırlamış, bence başka müziklerin arka fonu olarak da dinlenebilir... mesela bir yerden sevdiğimiz müzikler çalarken bir başka yerden bunu açarsak sıkılmadan dinleyebiliriz diye düşünüyorum... tabi doğru cevabı yenibirinden bekliyoruz:nazar::nazar:

hangisini dinlemek istersen onu dinle hepsi aynı telkin benim çeşitli yapmamdaki amaç kendine uygun olanla hangisiyle rahatsanız onu dinleyin ister karışık farketmez illede sesi bangır bangır açacan diye bişi yok zaten hepsinde müziği kısık verdim müziği duymanız yeterli düşükte dahada düşük verdim sesi fark bu

AAAaaaaa nasıl yaa işe yarıyor mu bari

kaybedecek bişiyim yok bhunuda deneyeyim diyorsan dinle çok işe yarıyor beklentisi olursa yerini endişeli bekleme durumlarına yol açar endişede kuantum kuralında isteği iptal etmektir o yüzden rahat ol eğer telkin dinlemek seni rahatsız ediyorsa dinleme kendini iyi hissetmekte önemli gerisi boş

ben bütün telkinleri hep birlikte dinlemek istiyorum, olumsuz etkileyeceğini düşünmüyorum hepsi aynı amaca hizmet etmiyor mu sonuçta. tek bir müziği dinlemek beni çok zorluyo:S Teşekkürler arkadaşım ama link hala çalışmıyor..

ben bütün telkinleri hep birlikte dinlemek istiyorum, olumsuz etkileyeceğini düşünmüyorum hepsi aynı amaca hizmet etmiyor mu sonuçta. tek bir müziği dinlemek beni çok zorluyo:S Teşekkürler arkadaşım ama link hala çalışmıyor..

link çalışıyor sorun yok erişimin yasak olduğu ibarelerin çıktığını söyleyen arkadaş oldu ama ben onuda görmedim ıp gizleyici kullanmadığım halde erişim var rapid shareyede yüklemiştim uploaded da yükledim virüs virüs ..yazıyordu o sitelerin linklerini verdiğim de

linke tıkladığınızda slow download deyip aşağısında açılan kodu boşuğa yazacaksınız sonra 30 sn bekleyiniz diyecek ardından indir diyince indirecek. 4 telkini aynı anda indirmeye çalışınca hata veriyor. özelden henüz msj atamıyorum:KK43:

arkadaşım dinlemeyi çok istiyorum ama gerçekten açılmıyor ve hata veriyor bunun başka bi yolunu bulamaz mıyız? özelden msj gönderme hakkı olanlar gönderebilirler mi bana?

arkadaşım dinlemeyi çok istiyorum ama gerçekten açılmıyor ve hata veriyor bunun başka bi yolunu bulamaz mıyız? özelden msj gönderme hakkı olanlar gönderebilirler mi bana?

Walla tekrar denedim oldu deddiklerimi aynen yaptın mı? belki kullandığın internet explorerda sorun vardır. bir de internet explorer yerine bilgisayarına mozilla firefox internet tarayıcısı yükleyip oradan yüklemeyi denesen daha rahat olabilir...

dinlemeye başlayan var mı?

ben dün dinlemeye başladım arkadaşlar...ve tesiri olacağına inanıyorum..müziklerin hepsi de cok güzel...insanın içine ayrı bir huzur veriyor..ilk gün eşim baya bir dalga geçti benimle..ama benim bu işe çok inandığımı ve hevesli olduğumu görünce oda şimdi beni destekliyor:KK16: ilk 21 günlük seti bitirdiğimde ikinci sete başlarken şerbetçi kürüne de başlıycağım..ikisi bir arada daha etkili olur diye düşünüyorum.. psikolojik midir nedir bilmiyorum ama daha bugunden bile hafif hafif sızlamaya başladılar gibi geliyor bana :KK1:

X