tellwe.com'da bakılan fallar!

Elife hiç gitmedim profili sahte geldi ama yorumlarıda burdaki hakkında söylenenlerde gidesim geldi fikrimi değiştirdi yani yorumlar

Mihriye bende pembe yada mutlu

Ben elifi bekliyorum inanın tek birebir onda tutuyor bütün fallarım daha cok ama falı actıgı anda on küsür sıra oluyor ve o kadar fala bi anda bakıp enerjisinin şaşmamasını bekliyor herkes üst üste atmaya devam ediyor. Ben maksimum bekleyen 3 4 faldan fazla varsa atmam hic bi falcıya enerji şaşar kafası karışır hersey olur, bunu atlamasın kimse bence konuyla alakasız olarak belirtiyorum ki iki gündür bütün fallar zaman aşımı oldu Elifte, elif paracı bi falcı değil fiyatları belli o yüzden cok kazanayım diye girip baktığını düşünmüyorum aksine kadının hevesi kacıyor olabilir enerji şaşıp edip kötü yorum geliyorsa, yapmayın bacılarım nolur bi aydır bekliyorum kadını..
Elifsucan mi?

Zull diye erkek gelmiş yorumları falan fena değil bende fal atacağım hemde uygun bir deneyin dilerseniz

Demet88 ve Kahınabla nasıl onlara gitmedim burdaki eski yorumları okudum berbat şeyler söylenmiş haklarında ve sayfalarındaki yorumları okudum hep aynı kişiler gitmiş güvenemedim aldıkları yorumlar bana fazla abartı geldi kredileri fiyatları ise ateş pahası

Yaaa o zaman düzmece hiç gitmiyim sırada falları var herzaman birde ordan acaba diyor insan 30 kredim var kime atsam bilemedim ay sonu zaten 🥺fal işine gidiyor paralar hep

kaptırmak da kötü oluyo her türlü zarar hem cebimize hem psikolojimize ama herkesin oluyo böyle birinin her şey yoluna girecek demesine ihtiyaç duyduğu zamanlar... bence tek sefer birine kullanmaktansa düşük kredilerden deneyin ben olsam öyle yapardım illa kredimi bitireyim diyosanız. en azından birden fazla fal düşük kredi daha az risk

Eysanfala dun fal attim gun ici bakip bitiriyorum geri cekmeyin yazmis duvarina ama hala 4 kisi var, beklemeye deger mi iyi bakiyor mu?
ben de gecenlerde atmıstım, bakmadı iptal oldu uzun sure bekleyince, sonra baktım falları kapatmıs sanırım uzakta gorunuyordu, sonra baktım yine gelmis gecen hafta, fal gonderdim 2 gun bekledim sonra geri cektim ben de. bakmıyor yani

Yaaa o zaman düzmece hiç gitmiyim sırada falları var herzaman birde ordan acaba diyor insan 30 kredim var kime atsam bilemedim ay sonu zaten 🥺fal işine gidiyor paralar hep
benim de 30 kredim var eysana atmıstım bakmadı artık oyle duruyor belki sonra ustunu tamamlar cingeneye baktırırım yine ama onunla da iste bir mevzu oldugu zaman konusuyoruz mevzu yokken oylesine baktırmak da olmuyor ona

benim de 30 kredim var eysana atmıstım bakmadı artık oyle duruyor belki sonra ustunu tamamlar cingeneye baktırırım yine ama onunla da iste bir mevzu oldugu zaman konusuyoruz mevzu yokken oylesine baktırmak da olmuyor ona
Çingene Bey ‘ e bir defa gönderdim bana böyle sert şekilde red etti :) daha da atmadım atmam

ben ona ilk attıgım zaman sartlı gonderip olumsuz hıssedıyorum yine de ok misin gibi bir sey sormustu ben de tamam diyip baktırmıstım. o zaman 2 kisiyi merak ediyordum onlar ıcın baktırmıstım. ustunden 2 sene gecti sonra tekrar attım o zaman da sartlı baktı ilk falını sonrasında zaten herhalde 1 sene boyunca her ay gitmistim ona :KK70: simdi daha böyle 2-3 ayda bir ya da iste bir olay oldukca yazıyorum icimi dokuyorum dertlesmek ıcın falan, o beni hep dinliyor ve uzun uzun cevap veriyor :KK43: o kadar mantıklı konusuyor ki bir de gercekten derdimin benim buyuttugum kadar korkunc olmadıgını anlıyorum

kime atsak ben bugünde atmadım varmıdır öneriniz acaba beraber atalım

X